Sprzątanie po śmierci – Vector Tychy

Vector Tychy, kim jesteśmy i czym się zajmujemy? Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, która działa na rynku od lat. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem po zgonach. Wszystkie nasze usługi dostępne są dla mieszkańców miasta Tychy.

Dezynfekcja po zwłokach - Vector Tychy
Dla osób prywatnych, firm czy spółdzielni mieszkaniowych mamy jeszcze jedną ważną usługę. Jest nią dezynfekcja po zmarłych wszelkich pomieszczeń, w których doszło do zdarzenia, łącznie ze stanowiskami pracy gdzie doszło do śmiertelnego wypadku. Posiadamy ogromne doświadczenie w tego typu przypadkach. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie czynności w Państwa imieniu, rozumiemy, bowiem jak nieprzyjemną sytuacją jest czyszczenie po śmierci bliskiej osoby lub oddanego pracownika.

Nasze usługi sprzątania miejsc zgonu są w zadowalającej cenie, obejmujemy je również bezterminową gwarancją. Po zakończeniu prac otrzymują państwo dokumentację, która będzie potrzebna dla celów administracyjnych. Do tego dodajemy również protokół z czyszczenia po zmarłym, kartę odpadów oraz fakturę.

Czyszczenie po zmarłych na terenie Tych

Życie pisze różne scenariusze, często bardzo nieprzyjemne. Nie życzymy tego Państwu, lecz może się zdarzyć, że konieczne będzie sprzątanie po zwłokach, jeżeli zwłoki znalezione zostaną po dłuższym czasie. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że mamy doświadczenie w radzeniu sobie z takimi przypadkami nabyte w trakcie współpracy z policją i prokuraturą. Wykonamy zlecenie dotyczące dezynfekcji miejsca zgonu z przyczyn naturalnych, samobójstwie, morderstwie lub wypadku losowym.

Nasi technicy sprawdzą poziom skażenia wywołany rozkładem ciała i dobiorą odpowiednie metody sprzątania. Należy do nich między innymi:

  • Czyszczenie po zgonie specjalistycznym środkiem
  • Dezynfekcja po osobie zmarłej środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki
  • Usunięcie tkanek, krwi, płynów ustrojowych nowoczesną maszyną
  • Dezodoryzacja pomieszczeń usuwająca nieprzyjemny zapach

Zlecenia z Tych i okolic przyjmujemy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.