Uprzątnięcie mieszkania w przypadku śmierci lokatora wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, odpowiednich środków i sprawdzonych technik, do których dostęp mają wyłącznie przeszkoleni w tej kwestii technicy. W Vector Skoczów pracujemy nieustannie nad kwalifikacjami zawodowymi naszych pracowników, tak by zawsze oferować działania na najnowszym i najskuteczniejszym sprzęcie podczas dezynfekcji po zmarłych. Samodzielne podejście do sprzątania bez zlecenia zadania specjalistom może grozić wieloma trudnymi chorobami.

Dezynfekcja miejsca po zgonie – co oferujemy w Vector Skoczów?

Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem, dysponującą specjalistycznym sprzętem do skutecznego sprzątania po zgonach i dezynfekcji mieszkań. Działamy na terenie całej Polski, dzięki czemu pojawiamy się na miejscu szybko i jesteśmy w stanie zagwarantować całkowite odkażenie miejsc po zgonach. Stosowane przez nas techniki, w tym ozonowanie i środki chemiczne dają możliwość pełnej dezynfekcji wszystkich powierzchni. Czas trwania procesu sprzątania mieszkania po zmarłym dopasowujemy do indywidualnych wymagań każdego pomieszczenia.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zwłokach opiera się na usuwaniu drobnoustrojów, bakterii i odpadów biologicznych powstających w trakcie rozkładu zwłok człowieka. To właśnie te bakterie mogą doprowadzić do poważnych chorób, jeśli człowiek będzie miał z nimi kontakt bez odpowiedniego zabezpieczenia. Dla pełnej skuteczności działań, w pierwszym etapie prac pozbywamy się wszelkich mebli, śmieci i gabarytów uniemożliwiających skuteczną i bezpieczną dezynfekcję po zwłokach. Jeśli właścicielowi mieszkania zależy na ich ocaleniu, możemy przeprowadzić procedurę czyszczenia suchym lodem.

Jak wygląda sprzątanie mieszkań po śmierci?

Podczas dezynfekcji pomieszczeń po zgonie usuwamy nieprzyjemny zapach gnijących zwłok, a także ślady krwi, zanieczyszczenia, płyny ustrojowe, fekalia, tkanki. Zależnie od sytuacji, jaką zastaniemy na miejscu i wielkości mieszkania czy domu, jaki został objęty skażeniem spowodowanym rozkładem zwłok, nasi technicy mogą zająć się oczyszczaniem domu oraz należących do zmarłego piwnic, komórek gospodarczych, strychu, poddasza. Sprzątamy także w pokojach hotelowych czy biurach, dzięki czemu możemy oferować pomoc nie tylko osobom prywatnym.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci

Niezależnie od przyczyny śmierci, każdy proces dezynfekcji po zwłokach zaczyna się od wyniesienia z mieszkania mebli, gabarytów, śmieci. Jeśli to możliwe, odzyskujemy cenne przedmioty metodą dezynfekcji suchym lodem. Kolejne etapy sprzątania po zwłokach to kolejno:

  • zrywanie podłóg, parkietu i tapet oraz termiczne czyszczenie ścian – jeśli jest konieczne,
  • dezynfekcja mieszkania środkami chemicznymi
  • dezynfekcja po zwłokach środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki,
  • dezynfekcja z wykorzystaniem metody GTX 40 z USA, technologia SGP,
  • usuwanie nieprzyjemnego zapachu i odoru po zmarłym w całym mieszkaniu, ozonowanie mieszkania przemysłowym generatorem DS-46-RHR,
  • zamgławianie Airfogiem ULV
  • dezynfekcja po zgonie z wykorzystaniem dyfuzora i aktywną suchą mgłą,
  • dezynfekcja i odkażanie końcowe klatki schodowej, korytarza, windy i wszystkich przestrzeni wspólnych, które miały styczność ze zwłokami.

Przypadki, z jakimi mamy styczność różnią się od siebie i nie zawsze wszystkie z wymienionych etapów sprzątania po zwłokach są konieczne. Działania dopasujemy do Państwa potrzeb. Zawsze polegamy na doświadczeniu naszych techników, którzy po wielu latach pracy w branży potrafią skutecznie dobrać współgrające ze sobą metody dezynfekcji po zwłokach i osiągnąć pełną skuteczność odkażania w najkrótszym czasie.

KONTAKT – Vector Skoczów

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48