Sprzątanie po śmierci w Katowicach

Vector  Katowice od lat zajmuje się sprzątaniem po zgonach. Przez lata naszej działalności doszliśmy do ogromnej wprawy w sprzątaniu mieszkań, komórek, piwnic, w jakich doszło do przykrej sytuacji zgonu lub zabójstwa. Nasze usługi dezynfekcji miejsc zgonu w Katowicach dostępne są przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dezynfekcja po zgonach  - Vector Katowice
Posiadamy wykwalifikowany personel, który wykonuje również czyszczenie miejsca śmierci. Podejmiemy się dezynfekcji po zgonie z przyczyn naturalnych, każdym wydarzeniu losowym czy też samobójstwie lub morderstwie. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych, firm oraz biur. Przeprowadzimy dokładne sprzątanie po zmarłych w każdym z wymienionych miejsc a także w piwnicach i komórkach. Rozumiemy jak przykre jest odnalezienie zwłok, dlatego też znajdą Państwo pełen profesjonalizm. Współpraca z policją i prokuraturą nauczyła nas jak rozmawiać z ludźmi w takich sytuacjach. Czyszczenie po zwłokach wykonujemy niezwykle precyzyjnie i starannie. Na potwierdzenie tych słów dajemy bezterminową gwarancję na nasze usługi.

Czyszczenie miejsc zgonu po zmarłym  w Katowicach

Ilość etapów czyszczenia po zgonach dobierana jest po analizie ilości zanieczyszczeń oraz poziomie skażenia mieszkania. Jeżeli mamy do czynienia z ciałem odnalezionym po dłuższym czasie, które znajduje się w stanie rozkładu konieczna jest szerszy zakres prac. W takim wypadku sprzątanie miejsc zgonu wymaga zerwania podłóg, tapet i paneli. Technicy muszą odkazić wszystkie zakamarki oraz ściany wraz z sufitami. By tak się stało nanoszony jest środek neutralizujący pozostałości tkanek, płynów ustrojowych u w razie konieczności fekaliów. Następnie wszystko usuwane jest za pomocą specjalistycznych maszyn.

Dezynfekcja pomieszczeń to nie wszystko. O powodzeniu dezynfekcji po śmierci decyduje również ozonowanie. Usuwa ono bakterie i inne groźne związki z powietrza. Ważne może być też odkażenie windy, korytarza czy klatki schodowej.

Po skończonych pracach wystawiamy pełną ich dokumentację, jak również fakturę. Dajemy Państwu również zaświadczenie do sanepidu stwierdzające ponowną możliwość użytkowania pomieszczeń.

W razie potrzeby jesteśmy dostępni dla mieszkańców Katowic po numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48