Sprzątanie po zmarłych Bytom

Szybki kontakt: 725-392-578

Sprzątanie po zgonie Bytom – usługa realizowana w Bytomiu, polegająca na wyczyszczeniu i dezynfekcji zabrudzonych miejsc powstałych po rozkładzie ciała w wyniku zgonu osoby zmarłej. Cały proces sprzątania po zgonie składa się z 13 etapów pozwalających na dostosowanie lokalu do użytkowania.

Sprzątanie po zgonie bez pomocy doświadczonej i specjalizującej się w dezynfekcji po zmarłych ekipy może okazać się bardzo niebezpiecznym zadaniem dla nieodpowiednio przygotowanej osoby. Pozornie niewidoczne zabrudzenia powstałe po rozkładzie ciała są siedliskiem dla bakterii, patogenów i groźnych wirusów, przed którymi nie wystarczy zabezpieczyć się rękawicami gumowymi. W Vector Bytom wiemy, jak przeprowadzić sprzątanie po samobójstwie, zabójstwie i zgonie naturalnym szybko i skutecznie.

Sprzątanie domu po zmarłych z Vector Bytom

sprzątanie po rozkładzie ciałaZdarzenia losowe, takie jak zgon z przyczyn naturalnych są trudne do przewidzenia i nawet jeśli jesteśmy na nie częściowo przygotowani, nie da się zabezpieczyć mieszkania przed skutkami rozkładu ciała. Sprzątanie po zgonach to zadanie wymagające nie tylko po stronie technicznej, ale i psychologicznej – osoby, które straciły członka bliskiej rodziny nie są najczęściej w stanie skupić się wystarczająco mocno na uprzątnięciu wszystkich zabrudzeń i niebezpiecznych czynników biologicznych. Firma Vector Bytom może to zadanie ułatwić.

Prowadząc profesjonalne sprzątanie i dezynfekcję domu po zgonach zawsze skupiamy się na indywidualnym przypadku i traktujemy każde zlecenie z osobna, dopasowując techniki pracy do skali zabrudzeń pomieszczenia. Śmierć naturalna wymaga zwykle mniej prac porządkowych niż samobójstwo czy zabójstwo. Vector Bytom posiada jednak sprzęt, by poradzić sobie z każdym przypadkiem.

Czyszczenie po zmarłych Bytom – profesjonalna usługa dezynfekcji pomieszczeń zanieczyszczonych w wyniku śmierci. Usługa realizowana na terenie Bytomia i okolic. Celem usługi dezynfekcji po zgonie jest doprowadzenie do możliwości korzystania z lokalu w ciągu 12 godzin od zakończenia realizacji usługi dezynfekcji.

Jak planujemy sprzątanie po śmierci?

sprzątanie po zabójstwachStosując się do wytycznych Państwowej Inspekcji Sanitarnej i obowiązujących standardów w zakresie sprzątania po zgonach i dezynfekcji domów po śmierci, nasza firma posiada określony schemat działania prowadzący do najlepszych efektów i całkowitego oczyszczenia miejsca po zgonie. Zależnie jednak od skali zabrudzeń możemy dostosować wykorzystywane techniki by wykonać pracę jak najszybciej, zachowując przy tym najwyższą skuteczność. Na początek jednak zawsze musimy pozbyć się mebli, gabarytów i śmieci niemożliwych do oczyszczenia i zalegających w mieszkaniu po zmarłym.

Wszystkie cenne przedmioty, które zostały wyniesione z domu zmarłego mogą zostać zdezynfekowane po śmierci z pomocą metody suchego lodu. Jesteśmy w stanie ocalić w ten sposób niektóre sprzęty RTV i AGD oraz meble, które po oczyszczeniu będą nadawały się do ponownego użytku. Po zakończeniu działań z gabarytami przechodzimy do sprzątania po zgonie, usuwając podłogi i tapety oraz oczyszczając wszystkie powierzchnie z krwi, fekaliów, płynów ustrojowych i innych czynników biologicznych.

W Vector Bytom korzystamy z wielu sprawdzonych środków chemicznych oraz technik sprzątania po zgonach. Do dyspozycji naszych techników pozostają między innymi: sprzątanie po śmiercitechnologia GTX 40 z USA, SGP, ozonowanie, zamgławianie Airfogiem ULV, dezynfekcja aktywną suchą mgłą oraz dezynfekcja po zwłokach metodą suchego lodu.

Po przeprowadzeniu dokładnej dezynfekcji domu po śmierci lub zabójstwie, z powodu zastosowanych środków chemicznych, powrót do mieszkania jest możliwy po 12 godzinach od zakończenia prac przez techników Vector Bytom. Zawsze staramy się zadbać kompleksowo o sprzątanie po zabójstwie czy śmierci, dlatego oprócz domu zmarłego dezynfekujemy po zwłokach także klatkę schodową, windę i korytarze.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Profesjonalna dezynfekcja po zgonie z Vector Bytom

Decydując się na zlecenie sprzątania po trupach profesjonalistom otrzymują Państwo gwarancję skuteczności wykonanej pracy potwierdzoną posiadanymi przez nas certyfikatami i uprawnieniami. Jako firma zaufana zawsze wystawiamy fakturę na swoje usługi i dajemy gwarancję skuteczności sprzątania po zgonie.

Vector Bytom – profesjonalne usługi dezynfekcji i

sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578