Dezynfekcja po śmierci i odkażanie mieszkań po zmarłych

Nasza firma specjalizuje się w dezynfekcji, odkażaniu i sprzątaniu miejsc śmierci oraz oczyszczaniu mieszkań i domów, w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu na skutek zdarzeń takich jak:

 • – zgon naturalny,
 • – zabójstwo,
 • – samobójstwo,
 • – zdarzenia losowe
 • – wypadki

Chcesz skorzystać z naszych usług dezynfekcji po zmarłym?
Zadzwoń +48 725 392 578!

Certyfikacja – Sprzątanie po zgonie

Zanim przeczytasz jak możemy Ci pomóc kliknij tutaj, aby uzyskać ważne informacje.

Sprzątanie i odkażanie mieszkań, domów i lokali po zmarłych, (zgonie naturalnym, zabójstwie, samobójstwie, morderstwie) realizujemy szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasze specjalistyczne sprzątanie po rozkładzie ciała oraz ozonowanie po zgonie obejmuje różne etapy wykonania usługi - w zależności od poziomu skażenia pomieszczeń i ilości zabrudzeń.

Powierzone nam zadania sprzątania miejsc śmierci oraz utylizacji rzeczy po zmarłym wykonujemy profesjonalnie.

Uwaga na podszywających się w tej branży pod firmy, na stronach www nie posiadają adresu siedziby firmy i numeru NIP, jedynie jest numer telefonu i email.

Sprzątanie domu po zmarłym – to usługa, która wymaga specjalistycznego sprzętu i odpowiedniego podejścia. Działania wchodzące w jej skład obejmują m.in. opróżnianie mieszkania, dezynfekcję, usunięcie nieprzyjemnego zapachu i zamgławianie. Wszystkie realizowane są przez certyfikowaną firmę Vector.

Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw zajmujących się tego typu usługami w Polsce! Posiadamy jako jedyni w kraju certyfikacje na swoje usługi oraz specjalistyczne szkolenia i kwalifikacje zawodowe. Dodatkowe certyfikaty kompetencji zawodowych udostępniamy klientowi na życzenie przed wykonaniem usługi.

Pracownik firmy Vector przed wykonaniem usługi dezynfekcji po zgonie i odkażania po zmarłym u klienta ma obowiązek przedstawić następujące dokumenty:

 • – kwalifikacje zawodowe, tytułowane: technik sprzątania miejsc po zgonach,
 • – certyfikaty na swoje nazwisko ze stopniem (wyższym) kompetencji zawodowych.

Jako jedyni w kraju z branży specjalistycznego sprzątania po zmarłych posiadamy certyfikacje na SPZ (Sanitarne przygotowanie zwłok do pochówku), cały czas podnosimy kwalifikacje zawodowe w branży funeralnej i wprowadzamy do oferty nowe usługi, takie jak m.in. utylizacja rzeczy po zmarłym.

Poznaj inne wymogi dla firm sprzątających, które spełniamy

Vector usługi sprzątania po zmarłych w mediach

dzień dobry tvn

Vector usługi w TVN

Nasza firma w TVN! Zobacz jak pracują specjaliści z branży sprzątania po zwłokach: https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/praca-mrozaca-krew-w-zylach-sprzatanie-po-smierci-da246521

sprzątanie po zgonach - Reportaż Vector

Vector Usługi w WP

Wywiad w TV Wirtualna Polska z technikiem miejsc zabójstw. Drastyczne kulisy swojej pracy zdradził nam specjalista od czyszczenia po zgonach Łukasz Macander: https://youtu.be/XaYqroFcMZ0.

Wywiad w tygodniku Angora

Wywiad w ogólnopolskim tygodniku Angora - rozmowa z Łukaszem Macanderem, szefem firmy Vector, na temat specyfiki pracy w branży sprzątania po zgonie - link.

Vector Usługi w .TV

Kulisy pracy techników sprzątających mieszkania po zmarłych, wywiad z Łukaszem Macanderem oraz Łukaszem Miszczykiem z firmy rodzinnej Vector, link: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Najpierw-puka-smierc-potem-wchodza-oni-Nagralismy-sprzataczy-po-zgonach-n142442.html.

Sprawdź co piszą o nas gazety: kliknij tu .

Strona bloga firmy vector-uslugi.pl/blog/, tylko dla osób pełnoletnich, oglądasz na swoją odpowiedzialność.

Opróżniamy mieszkania i lokale z mebli, śmieci, gabarytów, i przekazujemy je do utylizacji.

Usuwamy nieprzyjemny zapach z pomieszczeń w domach, w których doszło do zdarzenia, poprzez zastosowanie ozonowania.

Sprzątamy również: komórki, piwnice, pomieszczenia, lokale skrajnie zaniedbane oraz przeprowadzamy sprzątanie i dezynfekcje pokoi hotelowych po zgonach. Zajmujemy się także zaniedbanymi pomieszczeniami i utylizujemy rzeczy po zmarłych - np. zagracone piwnice, komórki lokatorskie i inne.

Wstępna wycena może być wykonana (także zdalnie) po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na e-maila - uslugi.sprzatajace@onet.pl

Tylko u nas klient otrzyma gwarancję bezterminową na usługę sprzątania mieszkań po śmierci i odkażania po zgonie oraz certyfikat z hologramem poparty autentycznością firmy i kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy firmą certyfikowaną.

Jeżeli Klient miał ubezpieczone mieszkanie czy dom od nieszczęśliwych zdarzeń, nasza firma wystawi pełną dokumentację do ubezpieczyciela który zwróci koszty klientowi poniesione za usługę sprzątania po zmarłym.

Oferujemy konkurencyjną cenę na rynku za usługi sprzątania mieszkań po zgonie i odkażania po zmarłym, przy zapewnieniu wysokiej jakości wykonania usługi, co potwierdzają wystawione naszej firmie referencje i opinie Instytucji Państwowych oraz osób prywatnych z całej Polski.

Efekty sprzątania i dezynfekcji po zgonie - Vector

Skuteczne czyszczenie po zgonie - mieszkania i domy

Bardzo ważną dziedziną przy wykonywaniu tej pracy jest niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi,  groźnymi grzybami, wirusami HIV, WZW A, B, oraz patogenami i innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia. Sprzątanie po nieboszczykach i odkażanie po zmarłym to praca dla specjalistycznej ekipy techników, którzy dysponują dużą wiedzą i zapleczem technicznym.

Kluczowe informacje dotyczące usług sprzątania po zmarłych

Czyszczenie po zgonie – polega m.in. na bezpiecznym usunięciu płynów, odpadków organicznych, śladów krwi, tkanek, które znajdują się na miejscu zdarzenia. To działanie musi być przeprowadzone przez specjalistów, wyposażonych w odpowiednie substancje dezynfekujące oraz środki ochrony osobistej, dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa.

Czyszczenie mieszkań po zgonach - kompleksowa usługa sprzątania po osobie zmarłym obejmująca 13 etapów prac, których efektem jest możliwość korzystania z lokalu już po 12 godzinach od zakończenia prac. W ramach usługi czyszczenia po zgonie realizowana jest dezodoryzacja oraz zamgławianie.

Nasza firma sprzątająca w razie potrzeby zabezpiecza miejsce wypadku, samobójstwa na terenach otwartych i zamkniętych od osób postronnych do momentu zakończenia czynności specjalistycznych.

Vector – profesjonalna dezynfekcja po zgonie

Zadzwoń: +48 725 392 578

Etapy prac — dezynfekcja po zmarłym i czyszczenie po śmierci

Etapy prac są dobierane w zależności od zabrudzeń i skażenia mieszkania.

 1. etap - opróżnianie mieszkania z mebli, gabarytów, śmieci, (możliwość odzysku mebli, rtv),
 2. etap - demontaż podłogi, parkietu, zerwanie tapet, czyszczenie ścian, sufitów, termicznie,
 3. etap - dezynfekcja mieszkania, odkażanie po zmarłym lokalu specjalistycznym środkiem,
 4. etap - dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki,
 5. etap - usunięcie tkanek, fekalii, śladów po zmarłym specjalistyczną maszyną,
 6. etap - użycie najnowocześniejszej metody GTX 40 z USA, technologia SGP,
 7. etap - zabezpieczenie tkanek, płynów, po zmarłym w  pojemnikach,
 8. etap - dezodoryzacja mieszkania, usuwanie fetoru, odoru po zmarłym,
 9. etap - ozonowanie mieszkania przemysłowym generatorem DS-46-RHR,
 10. etap - zamgławianie Airfogiem ULV-Nowość!- metoda kapsułkowa,
 11. etap - mikrodyfuzja dyfuzorem,
 12. etap - dezynfekcja aktywną suchą mgłą,
 13. etap - jako jedyna firma odzyskujemy wartościowe przedmioty suchym lodem.

Wykonując odkażanie po zgonie realizujemy również dezynfekcję końcową klatki schodowej, korytarza,  windy.

Po wykonanej usłudze przy naszej technologii można korzystać z lokalu już po 12 godzinach!

Uwaga! Oferowane przez naszą firmę ozonowanie po zwłokach oraz czyszczenie i dezynfekcja (odkażanie) po zmarłych obejmuje także możliwość odzyskania (odratowania mebli, wartościowych rzeczy z mieszkania po zgonie) metodą zamgławiania ULV-Airfog, metodą kapsułkową oraz czyszczenia suchym lodem.

Profesjonalizm w sprzątaniu po zgonach - mieszkania i domy

Firma Vector ulży rodzinie w ciężkich dla nich chwilach, zdejmując z nich ciężar zadania. Sprzątanie oraz dezynfekcja po zmarłym to bardzo ciężka i obciążająca psychicznie praca, dlatego też Vector w pełni zobowiązuje się do profesjonalnego wykonania swojej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc zdarzenie losowe lub inne.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po rozkładzie ciała, odkażanie po zgonie, czyszczenie po zmarłych i usuwanie zanieczyszczeń po zmarłych.

Dajemy możliwość odświeżenia (malowania, remontu) mieszkania lub lokalu po wyżej wymienionych zdarzeniach.

Profesjonalne sprzątanie po zgonie - efekty prac firmy Vector

Jak wybrać właściwą firmę zajmującą się usuwaniem zanieczyszczeń po zgonach?

Uwaga na podszywających się w tej branży pod firmy, na stronach www nie posiadają adresu siedziby firmy i numeru NIP, jedynie jest numer telefonu i email, takie pseudo "firmy" nie istnieją! Nie wystawią autentycznej i prawdziwej dokumentacji do usługi popartej formą prawną i sanitarną, taka dokumentacja wtedy jest nieważna!

Przy wyborze specjalistów od sprzątania po zgonach należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na cenę - zbyt niska cena odkażania po zmarłym i sprzątania (podejrzana) świadczy o tym że dana firma nie wykona usługi należycie zgodnie z przepisami sanitarnymi i użyje tanich środków chemicznych, słabej jakości sprzętu. Wynika to z braku podstawowej wiedzy, szkoleń i certyfikacji, z czym wiąże się nieusunięcie zapachu po zmarłym, pozostawienie śladów biologicznych itp. Klient narażony jest od razu na wezwanie kolejnej firmy i dodatkowe koszty. Często na forach internetowych jest właśnie poruszany ten temat.

Następnie należy zwrócić uwagę na opinie firmy, galerię prac, referencje, długość firmy na rynku, jak jest postrzegana w mediach, czy firma na stronie ma adres głównej siedziby. Strony bez adresów to potencjalne pułapki dla klientów! Często firmy tego typu nie zapewniają swoim pracownikom odpowiedniego przeszkolenia przez co wykonują swoją pracę w sposób niewłaściwy i niekompetentny.

Skuteczne działania - czeszczenie po śmierci

Pracownik firmy powinien przed wykonaniem usługi przedstawić klientowi świadectwo kwalifikacji zawodowych, certyfikację na swoje dane personalne, dyplom ukończenia szkoleń. Tylko taka osoba wykona prawidłowo i zgodnie z przepisami usługę sprzątania i odkażania po zmarłym.

Odkażanie po zgonie i sprzątanie po zmarłym — używane środki

Odkażanie po zgonie to zadanie dla profesjonalistów. Używane przez nas metody odkażania po zmarłym to zarówno działania fizyczne, chemiczne, jak i biologiczne. Środki do odkażania po zgonie lokali wybierane są przez nas w zależności od stadium rozkładu, czy samego miejsca śmierci. Wykonywana przez nas usługa odkażania i sprzątania po zmarłym doprowadza lokal do stanu z przed zdarzenia śmierci.  Odkażanie po zmarłym wykonujemy ozonem czy też chlorkami bezankoniowymi, podchlorynem.

Odkażanie po zgonie najlepiej wykonać oczywiście jak najszybciej. Rozkład po zmarłym następuje już zaraz po śmierci. Na początku jednak rozkład następuje wewnątrz zwłok zmarłego. Powoduje to przyciąganie insektów, które składają w ciele jaja. Następnie ciało zaczyna gnić. Czym bardziej postępujący proces rozkładu, tym odkażanie po zgonie musi być dokładniejsze, zajmuje więcej czasu i potrzebuje bardziej profesjonalnych metod. W takiej sytuacji znacznie więcej rzeczy po zmarłym musi też zostać poddanych utylizacji.

Czyszczenie domów po zgonach - sprzątanie mieszkań po śmierci metodą suchego lodu

Mieszkanie, szczególnie samotnie i w dużym mieście powoduje, że sąsiedzi często między sobą się nie znają, nie zaglądają do siebie nawzajem i nie pilnują swojej obecności. W takim przypadku, w razie przykrego wypadku, morderstwa bądź samobójstwa, ciało nieżywego człowieka może zostać znalezione bardzo późno, w stanie zaawansowanego rozkładu.

Sprzątanie mieszkań po zgonach (po śmierci człowieka) jest szczególnie trudne, gdyż wymaga o wiele większego nakładu pracy. Im dłużej leży ciało człowieka, tym sprzątanie mieszkań po śmierci staje się bardziej skomplikowane. W wielu przypadkach sprzątanie mieszkania po zgonach jest na tyle trudne, że należy zrywać tapety, podłogi i oczyszczać nawet w tych miejscach, a także utylizować wszystkie rzeczy po zmarłym. W ekstremalnych przypadkach zapach rozkładu może przeniknąć ściany budynku.

Sprzątanie mieszkań po śmierci i zgonach jest również bardzo niebezpieczne, nie należy robić tego osobiście. Jest to przede wszystkim przykre doświadczenie, ale nie tylko, jest to po prostu niebezpieczne.

Dezynfekcja mieszkania i domu po zgonach to wiele czynności, do których wykonania należy posiadać odpowiedni sprzęt i certyfikaty, dlatego, że odór z rozkładu to tylko jedna kwestia. Przy rozkładzie rozwija się robactwo, bakterie i toksyczne gazy. Ptomainy - to toksyczne aminy, które powstają w procesach gnilnych, rozkładzie białek, rodzaje ptomain, jakie znajdują się przy rozkładzie to m.in. kadaweryna, putrescyna, neuryna i metyloguanidyna. 

Firma Vector zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań i domów po śmierci. Posiadamy wszelkie certyfikaty i sprzęt, który niezbędny jest w kompleksowym i dokładnie zrealizowanym sprzątaniu mieszkania po zgonie. Przy sprzątaniu mieszkania po śmierci nie zostawiamy śladu po zdarzeniu tak, aby działania nie trzeba było powtarzać, a osiągnięty efekt był stały.

Czyszczenie pokoju i domu po zgonie, zmarłym, czyszczenie po trupach

Podobnie jak w innych przypadkach, tak czyszczenia pokoju po zgonie i zmarłym nie powinno się wykonywać samemu. Czyszczenie po trupach to trudne zadanie, do którego należy posiadać odpowiedni sprzęt i umiejętności. Należy znać przepisy BHP oraz przejść odpowiednie szkolenia, dzięki którym jest się w stanie zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym, a także dokonać czyszczenia pokoju po zgonie z odpowiednim szacunkiem, a także robiąc to całkowicie poprawnie w świetle prawa, często również współpracując ze służbami mundurowymi.

Sprzątanie mieszkania przed pogrzebem

Firma Vector posiada odpowiednią wiedzę na temat sprzątania i utylizacji wyposażenia po zmarłym, dlatego usuwanie zanieczyszczeń po zgonach i sprzątanie przed pogrzebem wykonujemy profesjonalnie oraz z odpowiednim doświadczeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia pokoju po zgonie, dzięki czemu nasz usługi wykonujemy z najwyższą jakością

Ozonowanie po zmarłym – pomoc przy sprzątaniu po zgonie

Kiedy zwłoki znajdują się w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu zaczynają wydzielać groźne dla zdrowia człowieka substancje zwane aminami. Wtedy w grę wchodzi nie tylko bardzo przykry zapach ale także możliwość zatrucia się. Dlatego w takich przypadkach warto zastosować ozonowanie po zgonach, które posiada liczne zalety. Przede wszystkim skutecznie pozbywa się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia substancji, zarazków oraz alergenów. Usuwa przy tym przykry zapach a co bardzo istotne – nie wchodzi w reakcję z przedmiotami znajdującymi się w pomieszczeniu. Z tego względu ozonowanie jest bezpieczną i bardzo skuteczną metodą. Dlatego tak ważne jest bardzo dokładne odkażanie po zmarłym i sprzątanie miejsca zgonu, śmierci.

Wykonujemy ozonowanie po zgonie za pomocą nowoczesnego sprzętu i dbamy o bardzo dokładne wykonanie zlecenia – zdajmy sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczenia po zgonie do ponownego zamieszkania.

Utylizacja mebli po zgonie - wywóz wersalki, foteli itp.

Sprzątanie mieszkań i lokali po zgonie jest pierwszym etapem związanym z uporządkowaniem danego pomieszczenia. Ważną usługą jest także utylizacja mebli taki jak wersalki, komody, fotele z miejsca w którym nastąpił zgon. Nasza firma gwarantuje pełną obsługę doprowadzenia mieszkania, lokalu do oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie miejsc śmierci, odkażanie po zmarłym - Działamy na terenie całego Kraju 24/H

Usługi świadczymy dla:

 • - firm, Instytucji Państwowych, Policji, Prokuratury;
 • - osób prywatnych;
 • - hoteli;
 • - spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot itp.

Współpracujemy z Komendami Policji, Strażą Miejską, Instytucjami Państwowymi, Sanepidem. Nasza firma często pracuje pod nadzorem prokuratora, oraz Policji.

Wystawiamy: fakturę, protokół, kartę odpadów, pełna dokumentacja administracyjna, bezterminową gwarancję na usługę, zaświadczenie do sanepidu, certyfikat. Posiadamy stosowne zezwolenia na prowadzenie takiej działalności oraz współpracujemy z firmą odbierającą odpady, a także ze spalarnią, dzięki czemu możemy w bezpieczny sposób przeprowadzić utylizację pozostałości po zmarłym.

Ważne!!

Przy wyborze firmy zawsze bądź ostrożny gdyż odkażanie po zgonie i sprzątanie po zwłokach zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985 r., opracowanej na podstawie Dz. U. z 2011 r. Nr 212, poz. 1263 i z 2012 r. poz. 460 i 892 oraz z 2013 r. poz.2 wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, środków z atestami, dużej wiedzy oraz doświadczenia.

Zanim podejmiesz właściwą decyzję zwróć uwagę czy środki są atestowane, jakie doświadczenie ma firma, czy firma zajmuje się tylko tym zagadnieniem kompleksowo, ile lat firma istnieje na rynku, czy firma posiada zezwolenie na odbiór odpadów medycznych oraz ich transport, oraz z kim współpracuje firma i jakie ma doświadczenie w odkażaniu po zmarłym i sprzątania po zwłokach, czy firma posiada pozytywne opinie i czy jest wiarygodna dla klienta.

Źle wykonane odkażanie po zgonie i sprzątania po zmarłym wiąże się z ryzykiem groźnych chorób lub nawet śmierci.

Tel. 725 392 578 - czynny 24h/7 dni w tygodniu

1. Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłych?

Usługa dezynfekcji po zgonie obejmuje łącznie 13 etapów. Rozpoczynamy od opróżnienia mieszkania z mebli i śmieci, a kończymy na odzyskiwaniu wartościowych przedmiotów suchym lodem.

2. Po jakim czasie po realizacji dezynfekcji pomieszczenie jest czyste?

Dzięki naszej nowoczesnej technologii możemy korzystać z dezynfekowanego lokalu już po 12 godzinach od zakończenia dezynfekcji.

3. Jak należy wybrać firmę realizującą usługę dezynfekcji po śmierci?

Obecnie jedynymi firmami mogącymi realizować specjalistyczną usługę dezynfekcji po zmarłym są podmioty, które posiadają certyfikację, kwalifikacje zawodowe, pozwolenia. Powinny też posiadać duże doświadczenie.

4. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć, wybierając profesjonalne sprzątanie po zgonach?

Każdy przypadek sprzątania po śmierci jest wyceniany w pełni indywidualnie, ze względu na znaczącą ilość czynników zmiennych, obejmujących m.in. rodzaj śmierci i stopień rozkładu ciała. W grę wchodzą koszty związane z opróżnianiem pomieszczeń, zastosowanymi metodami i środkami czyszczącymi, w tym ozonowaniem, a także usługami dodatkowymi, takimi jak usługi remontowe lub pogrzebowe.

5. Czym grozi brak usunięcia zanieczyszczeń po zmarłym?

Rosnące w otoczeniu stężenie toksyn może przyczynić się nawet do zgonu z powodu zatrucia. Inne zagrożenia obejmują traumę związaną z przykrymi widokami, związanymi z rodzajem śmierci (m.in. zabójstwo, samobójstwo). Pojawia się również robactwo, jakie jest w stanie opanować dom w stosunkowo krótkim czasie.

6. Czy po czyszczeniu po zgonach w wykonaniu firmy Vector można od razu zacząć korzystać z mieszkania?

Z lokalu można korzystać dopiero po upływie co najmniej 12 godzin od zakończenia prac. Chodzi tutaj o czas na ulotnienie się z mieszkania wszelkich związków chemicznych, zawartych w stosowanych środkach czyszczących, tak, aby nie stwarzały one zagrożenia dla zdrowia i życia pozostałych domowników. Dopiero po tym czasie mieszkanie znów jest w pełni bezpieczne.

Dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie - Obsługujemy miasta z całego kraju:

Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Kielce, Zielona Góra, Włocławek, Olsztyn, Częstochowa, , Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Radom, Lublin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Grudziądz, Słupsk, Sosnowiec, Legnica, Bytom, Kraków Bielsko-BiałaZachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Lubuskie, Kujawsko Pomorskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, dolnośląskie, Lubelskie, Legionowo, Elbląg, Wołomin, Płock, Opole, Kutno, Zgierz, Bełchatów, Piotrków, Inowrocław, Kołobrzeg, Starogard Gdański, Gorzów Wielkopolski, Zakopane, Płock, Białystok, Gliwice, Tychy, Chorzów, Elbląg, Kalisz, Konin, Koło, Koszalin, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Pomorskie, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Grodzisk Wielkopolski, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Ostrołęka, Skarżysko-Kamienna, Łask, Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Rawa Mazowiecka, Krynica Morska, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Lubelskie, Brzeziny, Stargard, Wieruszów, Biała Przemyśl, Podlaska, Nowy Tomyśl, Żychlin, Zelów, Poddębice, Puławy, Tuszyn, Pajęczno, Łeba, Sulejów, Wałbrzych, Działoszyn, Tczew,  Krośniewice, Rumia, Drzewica, Gniezno, Przedbórz, Stryków, Kostrzyn, Rzgów, Starachowice, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Ostrów Wielkopolski, Uniejów, Kamieńsk, Środa Wielkopolska, Wolbórz, Mielec, Błaszki, Szadek, Płock, Płońsk, Jelenia Góra, Mława, Ostróda, Zamość, Elbląg, Piła, Pasłęk, Braniewo, Sanok, Bartoszyce, Suwałki, Brodnica, Lublin, Pruszcz Gdański, Malbork, Piaseczno, Łomża, Legionowo, Siedlce, Pruszków, Szczytno, Olsztynek, Wejherowo, Augustów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Żory, Świebodzin, Żagań, Brzeg, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Ełk, Giżycko, Tarnów, Chrzanów, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Nowy Sącz, Wadowice, Wieliczka, Podkarpackie, Kłodzko, Bielawa, Bogatynia, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Kamienna Góra, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Oleśnica, OławaPolkowice, Strzegom, Strzelin, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.

Vector - Dezynfekcja po zmarłych oraz sprzątanie po zgonach

Dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie i sprzątanie mieszkań, lokali po zmarłych oraz miejsc śmierci po samobójstwie to zadanie, które lepiej powierzyć specjalistom ze względu na  niebezpieczeństwa jakie ze sobą niesie. Nasz doświadczony zespół chętnie odciąży Państwa z tych przykrych zadań, jednocześnie dając gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia, którym jest dezynfekcja po zmarłym. Dezynfekcja i czyszczenie po zwłokach, zmarłych czy miejsc śmierci po samobójstwie odbywa się przy pomocy sprawdzonych metod.

Dezynfekcja domu po zmarłym

Dezynfekcja po zmarłym to bardzo niebezpieczne zajęcie i nie powinno się jej przeprowadzać na własną rękę. Jest to, w szczególności trudny i przykry okres dla rodziny zmarłego dlatego też nasza firma, wykonuje kompleksową dezynfekcję po zmarłym, bez względu na zastaną na miejscu sytuację. Doprowadzamy mieszkanie do idealnego stanu, sprzed śmierci danej osoby. Dezynfekcja po zmarłym to proces, podczas którego koniecznie jest zastosowanie profesjonalnych środków odkażających, zarówno o działaniu biologicznym, chemicznym, jak i fizycznym. Zastosowanie ich jest zależne od wybranej przez nas metody dezynfekcji. Każde usuwanie zanieczyszczeń po zmarłych to dla nas nowe doświadczenie, które oprócz specjalnych środków wspomagamy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie efektywnie wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce! Wykonywane przez nas usługi odkażanie po zmarłym i sprzątanie po zgonie wykonywane są w pełni profesjonalne. Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, firm, Instytucji Państwowych.

Firma zapewnia pełną anonimowość, posiadamy nieoznakowane samochody, nie reklamujemy się na Facebooku, nie wrzucamy zdjęć miejsc śmierci, do portali społecznościowych jak robią to inni,  my nie podzielamy takich praktyk, jest to nieetyczne i niezgodne z etyką i tajemnicą zawodową.

Sprzątanie po zgonie - Realizacje:

Poniżej przedstawiamy kilka filmów i zdjęć z usług zamgławiania mieszkań po zmarłych na zlecenie Policji i Prokuratury.

Dezynfekcja domu po zgonie Łódź:

dezynfekcja

Odkażanie po zgonie:Zamgłowienie

Sprzątanie domu po zmarłych Łódź:sprzątanie po zgonach

Sprzątanie lokali po zmarłych:sprzątanie po samobójstwach

Czyszczenie maszyny wartej 6 mln po wypadku śmiertelnym:czyszczenie po wypadkach śmiertelnych

Dezynfekcja domu po zmarłym i czyszczenie miejsca po zgonie - zdjęcia z pracy firmy Vector