Dezynfekcja po śmierci i odkażanie mieszkań po zmarłych

Nasza firma specjalizuje się w dezynfekcji, odkażaniu i sprzątaniu miejsc śmierci, mieszkań i domów po zgonie w których ujawniono zwłoki w stanie rozkładu po czasie. Mogą to być zdarzenia takie jak:

 • – zgon naturalny,
 • – zabójstwo,
 • – samobójstwo,
 • – zdarzenia losowe
 • – wypadki

Sprzątanie po zgonie - Vector

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Pracujemy w całym Kraju 24/7 

Zanim przeczytasz jak możemy Ci pomóc kliknij w link aby uzyskać informację,  https://vector-uslugi.pl/uwaga-informacja/

Sprzątanie i odkażanie mieszkań, domów i lokali po zmarłych, zgonach, zgonie naturalnym, zwłokach, zabójstwie, samobójstwie, morderstwie, wykonujemy szybko, sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Nasze specjalistyczne sprzątanie po rozkładzie ciała oraz ozonowanie po zgonie obejmuje różne etapy wykonania usługi – w zależności od poziomu skażenia pomieszczeń i ilości zabrudzeń.

Powierzone nam zadania sprzątania miejsc śmierci wykonujemy profesjonalnie.

Jesteśmy jedną z największych firm tego typu usług w Polsce! Posiadamy jako jedyni w Kraju Certyfikacje na swoje usługi oraz specjalistyczne szkolenia – kliknij w  Certyfikacja, kwalifikacje zawodowe. Dodatkowe certyfikaty kompetencji zawodowych udostępniamy klientowi na życzenie przed wykonaniem usługi.

Pracownik firmy Vector przed wykonaniem usługi dezynfekcji po zgonie i odkażania po zmarłym u klienta ma obowiązek przedstawić następujące dokumenty:

 • kwalifikacje zawodowe, tytułowane: technik sprzątania miejsc po zgonach,
 • certyfikaty na swoje nazwisko  ze stopniem (wyższym) kompetencji zawodowych.

Jako jedyni w kraju z branży specjalistycznego sprzątania po zmarłych posiadamy certyfikacje na SPZ (Sanitarne przygotowanie zwłok do pochówku), cały czas podnosimy kwalifikacje zawodowe w branży funeralnej.

Vector usługi sprzątania po zmarłych w mediach

Vector usługi w TVN

dzień dobry tvnNasza firma w TVN! Zobacz jak pracują specjaliści z branży sprzątania po zwłokach: https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/praca-mrozaca-krew-w-zylach-sprzatanie-po-smierci,246521.html.

 

Vector usługi w WP

sprzątanie po zgonach - Reportaż Vector

Wywiad w TV Wirtualna Polska z Technikiem miejsc zabójstw. Drastyczne kulisy swojej pracy zdradzi nam technik z branży specjalistycznej Łukasz Macander: https://youtu.be/XaYqroFcMZ0.

Vector usługi w TV

Kulisy pracy techników sprzątających mieszkania po zmarłych, wywiad  z Łukaszem Macander, oraz Łukaszem Miszczyk z firmy Rodzinnej Vector. https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Najpierw-puka-smierc-potem-wchodza-oni-Nagralismy-sprzataczy-po-zgonach-n142442.html

 

Sprawdź co piszą o nas Gazety-Media kliknij tu https://vector-uslugi.pl/portale-gazeta/.

Strona bloga firmy vector-uslugi.pl/blog/, tylko dla osób pełnoletnich, oglądasz na swoją odpowiedzialność.

Opróżniamy mieszkania i lokale z mebli, śmieci, gabarytów, i przekazujemy je do utylizacji.

Usuwamy nieprzyjemny zapach z pomieszczeń, domów w których doszło do zdarzenia.

Sprzątamy również po zdarzeniach: komórki, piwnice, pomieszczenia, lokale skrajnie zaniedbane oraz przeprowadzamy sprzątanie i dezynfekcje pokoi hotelowych po zgonach. A także zaniedbane pomieszczenia po zmarłych – np. zagracone piwnice, komórki lokatorskie i inne.

Wstępna wycena może być wykonana (sterowana zdalnie/na odległość) po przesłaniu zdjęć z miejsca zdarzenia na e-maila – uslugi.sprzatajace@onet.pl

Tylko u nas klient otrzyma gwarancję bezterminową na usługę sprzątania mieszkań po śmierci i odkażania po zgonie oraz certyfikat z hologramem poparty autentycznością firmy i kwalifikacjami zawodowymi. Jesteśmy firmą Certyfikowaną.

U nas otrzymacie konkurencyjną cenę w Polsce za taką usługę nie obniżając przy tym jakości wykonania usługi.

Jeżeli Klient miał ubezpieczone mieszkanie, domu od nieszczęśliwych zdarzeń, nasza firma wystawi pełną dokumentację do ubezpieczyciela który zwróci koszta klientowi poniesione za usługę po zmarłym.

Oferujemy konkurencyjną cenę na rynku za usługi sprzątania mieszkań po zgonie i odkażania po zmarłym, przy zapewnieniu wysokiej jakości wykonania usługi, co potwierdzają wystawione naszej firmie referencje i opinie Instytucji Państwowych oraz osób prywatnych z całej Polski.

Bardzo ważną dziedziną przy wykonywaniu tej pracy jest niebezpieczeństwo bezpośredniego kontaktu z bakteriami, krwią, płynami ustrojowymi,  groźnymi grzybami, wirusami HIV, WZW A, B, oraz patogenami i innymi substancjami niebezpiecznymi dla życia i zdrowia. Sprzątanie po nieboszczykach, odkażanie po zmarłym to praca dla specjalistycznej ekipy techników, którzy dysponują dużą wiedzą i zapleczem technicznym.

Bezpiecznie usuwamy płyny, odpadki organiczne, ślady krwi, tkanki, które znajdują się na miejscu zdarzenia.

Firma w razie potrzeby zabezpiecza miejsce wypadku śmiertelnego, samobójstwa na terenach otwartych i zamkniętych od osób postronnych do momentu zakończenia czynności specjalistycznych.

Etapy prac — dezynfekcja po zmarłym i czyszczenie po śmierci

Etapy prac są dobierane w zależności od zabrudzeń i skażenia mieszkania.

 • etap 1 – opróżnianie mieszkania z mebli, gabarytów, śmieci, (możliwość odzysku mebli, rtv),
 • etap 2 – demontaż podłogi, parkietu, zerwanie tapet, czyszczenie ścian, sufitów, termicznie,
 • etap 3 – dezynfekcja mieszkania,  odkażanie po zmarłym lokalu specjalistycznym środkiem,
 • etap 4 – dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie środkiem neutralizującym płyny ustrojowe, krew, tkanki,
 • etap 5 – usunięcie tkanek, fekalii, śladów po zmarłym specjalistyczną maszyną,
 • etap 6 – użycie najnowocześniejszej metody GTX 40 z USA, technologia SGP,
 • etap 7 – zabezpieczenie tkanek, płynów, po zmarłym w  pojemnikach,
 • etap 8 – dezodoryzacja mieszkania, usuwanie fetoru, odoru po zmarłym,
 • etap 9 – ozonowanie mieszkania przemysłowym generatorem DS-46-RHR,
 • etap 10 – zamgławianie Airfogiem ULV-Nowość!- metoda kapsułkowa,
 • etap 11 – mikrodyfuzja dyfuzorem,
 • etap 12 – dezynfekcja aktywną suchą mgłą,
 • etap 13 – jako jedyna firma odzyskujemy wartościowe  przedmioty suchym lodem

Wykonując odkażanie po zgonie realizujemy również dezynfekcję końcową klatki schodowej, korytarza,  windy.

Po wykonanej usłudze przy naszej technologii można korzystać z lokalu już po 12 godzinach!

Uwaga! Oferowane przez naszą firmę ozonowanie po zwłokach oraz czyszczenie i dezynfekcja (odkażanie) po zmarłych obejmuje także możliwość odzyskania (odratowania mebli, wartościowych rzeczy z mieszkania po zgonie) metodą zamgławiania ULV-Airfog – metoda kapsułkową oraz czyszczenia suchym lodem.

Firma Vector ulży rodzinie w ciężkich dla nich chwilach, zdejmując z nich ciężar zadania. Sprzątanie oraz dezynfekcja po zmarłym to bardzo ciężka i obciążająca psychicznie praca, dlatego też Vector w pełni zobowiązuje się do profesjonalnego wykonania swojej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rozumiejąc zdarzenie losowe lub inne.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po rozkładzie ciała, odkażanie po zgonie i czyszczenie po zmarłych

Dajemy możliwość odświeżenia (malowania, remontu) mieszkania lub lokalu po wyżej wymienionych zdarzeniach.

Uwaga na podszywających się w tej branży pod firmy, na stronach www nie posiadają adresu siedziby firmy i numeru NIP, jedynie jest numer telefonu i email, takie pseudo “firmy” nie istnieją! Nie wystawią autentycznej i prawdziwej dokumentacji do usługi popartej formą prawną i sanitarną, taka dokumentacja wtedy jest nieważna!

Jak wybrać właściwą firmę: należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na cenę, zbyt niska cena odkażania po zmarłym i sprzątania (podejrzana) świadczy o tym że dana firma nie wykona usługi należycie zgodnie z przepisami sanitarnymi, tanie środki chemiczne, słabej jakości sprzęt, brak podstawowej wiedzy , brak szkoleń i certyfikacji, z czym na koniec wiąże się nie usunięcie zapachu po zmarłym, pozostawienie śladów biologicznych itp. Klient narażony jest od razu na wezwanie kolejnej firmy i dodatkowe koszta. Często na forach internetowych jest właśnie poruszany ten temat. Następnie należy zwrócić uwagę na opinie firmy, galerię prac, referencje, długość firmy na rynku, jak jest postrzegana w mediach, czy firma na stronie ma adres głównej siedziby, strony bez adresów  to potencjalne pułapki! dla klientów!. Często firmy tego typu nie zapewniają swoim pracownikom odpowiedniego przeszkolenia przez co wykonują swoją pracę w sposób niewłaściwy i niekompetentny. Pracownik firmy powinien przed wykonaniem usługi przedstawić klientowi świadectwo kwalifikacji zawodowych, certyfikację na swoje dane personalne, dyplom ukończenia szkoleń. Tylko taka osoba wykona prawidłowo i zgodnie z przepisami usługę sprzątania i odkażania po zmarłym.

Odkażanie po zgonie i sprzątanie po zmarłym — używane środki

Odkażanie po zgonie to zadanie dla profesjonalistów. Używane przez nas metody odkażania po zmarłym to zarówno działania fizyczne, chemiczne, jak i biologiczne. Środki do odkażania po zgonie lokali wybierane są przez nas w zależności od stadium rozkładu, czy samego miejsca śmierci. Wykonywana przez nas usługa odkażania i sprzątania po zmarłym doprowadza lokal do stanu z przed zdarzenia śmierci.  Odkażanie po zmarłym wykonujemy ozonem czy też chlorkami bezankoniowymi, podchlorynem.

Odkażanie po zgonie najlepiej wykonać oczywiście jak najszybciej. Rozkład po zmarłym następuje już zaraz po śmierci. Na początku jednak rozkład następuje wewnątrz zwłok zmarłego. Rozkład ciała powoduje przyciąganie insektów, które składają w ciele jaja. Następnie ciało zaczyna gnić. Czym bardziej postępujący proces rozkładu, tym odkażanie po zgonie, sprzątanie po zmarłym musi być dokładniejsze, zajmuje więcej czasu i potrzebuje bardziej profesjonalnych metod.

Sprzątanie mieszkań i domów po zgonach – Sprzątanie mieszkań po śmierci metodą suchego lodu…

Mieszkanie, szczególnie samotnie i w dużym mieście powoduje, że sąsiedzi często między sobą się nie znają, nie zaglądają do siebie nawzajem i nie pilnują swojej obecności. W takim przypadku, w razie przykrego wypadku, morderstwa bądź samobójstwa, ciało nieżywego człowieka może zostać znalezione bardzo późno, w stanie zaawansowanego rozkładu.

Sprzątanie mieszkań po zgonach, po śmierci człowieka jest szczególnie trudne, gdyż wymaga o wiele większego nakładu pracy. Im dłużej leży ciało człowieka, tym sprzątanie mieszkań po śmiercu staje się bardziej skomplikowane. W wielu przypadkach sprzątanie mieszkanie po zgonach jest na tyle trudne, że należy zrywać tapety, podłogi i oczyszczać nawet w tych miejscach. W ekstremalnych przypadkach zapach rozkładu może przeniknąć ściany budynku.

Sprzątanie mieszkań po śmierci i zgonach jest również bardzo niebezpieczne, nie należy robić tego osobiście. Jest to przede wszystkim przykre doświadczenie, ale nie tylko, jest to po prostu niebezpieczne.

Dezynfekcja mieszkania i domu po zgonach i śmierci to wiele czynności, należy posiadać odpowiedni sprzęt i certyfikaty, dlatego, że odór z rozkładu to tylko jedna kwestia. Przy rozkładzie rozwija się robactwo, bakterie i toksyczne gazy. Ptomainy – to toksyczne aminy, które powstają w procesach gnilnych, rozkładzie białek, rodzaje ptomain, jakie znajdują się przy rozkładzie to m.in. kadaweryna, putrescyna, neuryna i metyloguanidyna. 

Firma Vector zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem mieszkań i domów po śmierci i zgonach . Posiadamy wszelkie certyfikaty i sprzęt, który niezbędny jest w kompleksowym i dokładnie zrealizowanym sprzątaniu mieszkania po zgonie. Przy sprzątaniu mieszkania po śmierci nie zostawiamy śladu po zdarzeniu tak, aby działania nie trzeba było powtarzać, a osiągnięty efekt był stały.

Dezynfekcja po samobójstwie

Dezynfekcja po samobójstwie w zasadzie niewiele różni się od dezynfekcji po zgonie, morderstwie, śmierci naturalnej. Przy dezynfekcji po samobójstwie, wszystko zależy od tego jak do owego samobójstwa doszło, czy było to powieszenie, podcięcie żył, przedawkowanie leków. Od tego też zależy to, jakich środków do dezynfekcji będziemy musieli użyć.

Dezynfekcja po samobójstwie – jak wygląda proces?

Działania przy dezynfekcji po samobójstwie zaczyna się od usunięcia z pomieszczenia samobójstwa wszelkich sprzętów i mebli. Jeśli jest taka potrzeba, bo ciało leży dłuższy czas, bądź samobójstwo zostało popełnione w drastyczny sposób, należy zdemontować podłogi, parkiety czy tapety. Dezynfekuje się również ściany i sufity.

Przy dezynfekcji po samobójstwie należy całe mieszkanie zdezynfekować specjalistycznym środkiem, usuwa się wszelkie tkanki, płyny i krew.

Trudniejsza jest dezynfekcja po samobójstwie, jeśli ciało leżało dłużej. Jednak i tu można zaradzić, np. na nieprzyjemne zapachy – ozonowaniem.

Należy pamiętać, że zasadniczo dezynfekcja po samobójstwie nie różni się od tej po zabójstwie czy naturalnym zgonie, każda z nich, w tym dezynfekcja po samobójstwie, są procesem bardzo wymagającym, złożonym, z potrzebą wykorzystania specjalistycznych i profesjonalnych środków, dlatego też warto zatrudnić do tego profesjonalną firmę sprzątającą.

Czyszczenie pokoju i domu po zgonie, zmarłym, czyszczenie po trupach

Podobnie jak w innych przypadkach, tak czyszczenia pokoju po zgonie i zmarłym nie powinno się wykonywać samemu. Czyszczenie po trupach to trudne zadanie, do którego należy posiadać odpowiedni sprzęt i umiejętności. Należy znać przepisy BHP oraz przejść odpowiednie szkolenia, dzięki którym jest się w stanie zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym, a także dokonać czyszczenia pokoju po zgonie z odpowiednim szacunkiem, a także robiąc to całkowicie poprawnie w świetle prawa, często również współpracując ze służbami mundurowymi.

Firma Vector posiada odpowiednią wiedzę na temat czyszczenia po trupach, dlatego czyszczenie pokoju po zmarłym wykonujemy profesjonalnie oraz z odpowiednim doświadczeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do czyszczenia pokoju po zgonie, dzięki czemu nasz usługi wykonujemy z najwyższą jakością

Ozonowanie domu po zmarłym – pomoc przy sprzątaniu po zgonie

Kiedy zwłoki znajdują się w bardzo zaawansowanym stanie rozkładu zaczynają wydzielać groźne dla zdrowia człowieka substancje zwane aminami. Wtedy w grę wchodzi nie tylko bardzo przykry zapach ale także możliwość zatrucia się. Dlatego w takich przypadkach warto zastosować ozonowanie po zwłokach, które posiada liczne zalety. Przede wszystkim skutecznie pozbywa się wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia substancji, zarazków oraz alergenów. Usuwa przy tym przykry zapach a co bardzo istotne – nie wchodzi w reakcję z przedmiotami znajdującymi się w pomieszczeniu. Z tego względu ozonowanie po zmarłym jest bezpieczną i bardzo skuteczną metodą. Dlatego tak ważne jest bardzo dokładne odkażanie po zmarłym i sprzątanie miejsca zgonu, śmierci.

Wykonujemy ozonowanie po zgonie za pomocą nowoczesnego sprzętu i dbamy o bardzo dokładne wykonanie zlecenia – zdajmy sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie pomieszczenia po zgonie do ponownego zamieszkania.

Sprzątanie miejsc śmierci, odkażanie po zmarłym – Działamy na terenie całego Kraju 24/H

Usługi świadczymy dla:

 • – firm, Instytucji Państwowych, Policji, Prokuratury;
 • – osób prywatnych;
 • – hoteli;
 • – spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot itp.

Współpracujemy z Komendami Policji, Strażą Miejską, Instytucjami Państwowymi, Sanepidem. Nasza firma często pracuje pod nadzorem prokuratora, oraz Policji.

Wystawiamy: fakturę, protokół, kartę odpadów, pełna dokumentacja administracyjna, gwarancja na usługę bezterminowa, zaświadczenie do sanepidu, certyfikat. Posiadamy stosowne zezwolenia na prowadzenie takiej działalności, oraz współpracujemy z firmą odbierającą odpady, oraz ze spalarnią.

Ważne!!

Przy wyborze firmy zawsze bądź ostrożny gdyż odkażanie po zgonie i sprzątanie po zwłokach zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Ustawy z dnia 14 marca 1985 r., opracowanej na podstawie Dz. U. z 2011 r. Nr 212, poz. 1263 i z 2012 r. poz. 460 i 892 oraz z 2013 r. poz.2 wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, środków z atestami, dużej wiedzy oraz doświadczenia.

Zanim podejmiesz właściwą decyzję zwróć uwagę czy środki są atestowane, jakie doświadczenie ma firma, czy firma zajmuje się tylko tym zagadnieniem kompleksowo, ile lat firma istnieje na rynku, czy firma posiada zezwolenie na odbiór odpadów medycznych oraz ich transport, oraz z kim współpracuje firma i jakie ma doświadczenie w odkażaniu po zmarłym i sprzątania po zwłokach, czy firma posiada pozytywne opinie i czy jest wiarygodna dla klienta.

Źle wykonane odkażanie po zgonie i sprzątnia po zmarłym wiąże się z ryzykiem groźnych chorób lub nawet zejścia śmiertelnego

Tel.725 392 578 – czynny 24h/7 dni w tygodniu, lub – 42 649 81 48

Referencje naszej firmy, kliknij tu https://vector-uslugi.pl/referencje-firmy/

Dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie – Obsługujemy miasta z całego kraju:

Łódź, Warszawa, Poznań, Katowice, Rzeszów, Wrocław, Kielce, Zielona Góra, Włocławek, Olsztyn, Częstochowa, , Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Radom, Lublin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Grudziądz, Słupsk, Sosnowiec, Legnica, Bytom, Kraków Bielsko-BiałaZachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Lubuskie, Kujawsko Pomorskie, Wielkopolskie, Mazowieckie, dolnośląskie, Lubelskie, Legionowo, Elbląg, Wołomin, Płock, Opole, Kutno, Zgierz, Bełchatów, Piotrków, Inowrocław, Kołobrzeg, Starogard Gdański, Gorzów Wielkopolski, Zakopane, Płock, Białystok, Gliwice, Tychy, Chorzów, Elbląg, Kalisz, Konin, Koło, Koszalin, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Pomorskie, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Sieradz, Łowicz, Wieluń, Opoczno, Grodzisk Wielkopolski, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Ostrołęka, Skarżysko-Kamienna, Łask, Konstantynów Łódzki, Łódzkie, Rawa Mazowiecka, Krynica Morska, Głowno, Łęczyca, Koluszki, Lubelskie, Brzeziny, Stargard, Wieruszów, Biała Przemyśl, Podlaska, Nowy Tomyśl, Żychlin, Zelów, Poddębice, Puławy, Tuszyn, Pajęczno, Łeba, Sulejów, Wałbrzych, Działoszyn, Tczew,  Krośniewice, Rumia, Drzewica, Gniezno, Przedbórz, Stryków, Kostrzyn, Rzgów, Starachowice, Złoczew, Warta, Biała Rawska, Ostrów Wielkopolski, Uniejów, Kamieńsk, Środa Wielkopolska, Wolbórz, Mielec, Błaszki, Szadek, Płock, Płońsk, Jelenia Góra, Mława, Ostróda, Zamość, Elbląg, Piła, Pasłęk, Braniewo, Sanok, Bartoszyce, Suwałki, Brodnica, Lublin, Pruszcz Gdański, Malbork, Piaseczno, Łomża, Legionowo, Siedlce, Pruszków, Szczytno, Olsztynek, Wejherowo, Augustów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Mysłowice, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Żory, Świebodzin, Żagań, Brzeg, Kędzierzyn Koźle, Nysa, Ełk, Giżycko, Tarnów, Chrzanów, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Nowy Sącz, Wadowice, Wieliczka, Podkarpackie, Kłodzko, Bielawa, Bogatynia, Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Kamienna Góra, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Oleśnica, OławaPolkowice, Strzegom, Strzelin, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.

Sprzątanie po zmarłych i zgonach Warszawa

W ramach usługi odkażanie po zgonie i sprzątania po zmarłych, zgonach obsługujemy także stolicę i zarazem największe miasto Polski — Warszawę. Szybko dojedziemy na miejsce i przeprowadzimy niezbędne działania. W razie potrzeby możemy zaproponować pełne odkażanie po zgonie i sprzątanie po zmarłym łącznie z ozonowaniem. W Warszawie przeprowadzaliśmy już wielokrotnie prace związane ze sprzątaniem po zmarłych, co gwarantuje skuteczność naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Vector – Dezynfekcja po zmarłych oraz sprzątanie po zgonach

Dezynfekcja po zwłokach, odkażanie po zgonie i sprzątanie mieszkań, lokali po zmarłych oraz miejsc śmierci po  samobójstwie to zadanie, które lepiej powierzyć specjalistom ze względu na  niebezpieczeństwa jakie ze sobą niesie. Nasz doświadczony zespół chętnie odciąży Państwa z tych przykrych zadań, jednocześnie dając gwarancję rzetelnie wykonanego zlecenia, którym jest dezynfekcja po zmarłym. Dezynfekcja i czyszczenie po zwłokach, zmarłych czy miejsc śmierci po samobójstwie odbywa się przy pomocy sprawdzonych metod.

Poniżej przedstawiamy kilka filmów i zdjęć z usług zamgławiania mieszkań po zmarłych na zlecenie Policji i Prokuratury.

Dezynfekcja domu po zmarłym

Dezynfekcja po zmarłym to bardzo niebezpieczne zajęcie i nie powinno się jej przeprowadzać na własną rękę. Jest to, w szczególności trudny i przykry okres dla rodziny zmarłego dlatego też nasza firma, wykonuje kompleksową dezynfekcję po zmarłym, bez względu na zastaną na miejscu sytuację. Doprowadzamy mieszkanie do idealnego stanu, sprzed śmierci danej osoby. Dezynfekcja po zmarłym to proces, podczas którego koniecznie jest zastosowanie profesjonalnych środków odkażających, zarówno o działaniu biologicznym, chemicznym, jak i fizycznym. Zastosowanie ich jest zależne od wybranej przez nas metody dezynfekcji. Każda dezynfekcja po zmarłym to dla nas nowe doświadczenie, które oprócz specjalnych środków wspomagamy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie efektywnie wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce! Wykonywane przez nas usługi odkażanie po zmarłym i sprzątanie po zgonie wykonywane są w pełni profesjonalne. Zaufało nam już tysiące klientów prywatnych, firm, Instytucji Państwowych.

Firma zapewnia pełną anonimowość, posiadamy nieoznakowane samochody, nie reklamujemy się na Facebooku, nie wrzucamy zdjęć miejsc śmierci, do portali społecznościowych jak robią to inni,  my nie podzielamy takich praktyk, jest to nieetyczne i niezgodne z etyką i tajemnicą zawodową.

Sprzątanie po zgonie – Realizacje:

Dezynfekcja domu po zgonie Łódź:

Odkażanie po zgonie:

Sprzątanie domu po zmarłych Łódź:

Sprzątanie lokali po zmarłych:

Czyszczenie maszyny wartej 6 mln po wypadku śmiertelnym:

Dezynfekcja domu po zmarłym i czyszczenie miejsca po zgonie – Zdjęcia z pracy firmy Vector