Dezynfekcja po śmierci Wielkopolskie

Vector wielkopolskie, Poznań, Piła, Kalisz, oraz inne miasta od lat oferuje kompleksowe usługi porządkowe. Sprzątamy mieszkanie i piwnice, w których doszło do śmiertelnych wypadków, z różnych powodów.

W skład naszej oferty wchodzi również dezynfekcja mieszkań po zmarłych. Posiadamy zezwolenia na prowadzeni takiej działalności. Odznaczamy się również dużym doświadczeniem, które zdobyliśmy współpracując z komendami policji i sanepidem.

Obsługujemy całe województwo wielkopolskie, w tym w szczególności następujące miejscowości: Poznań, Piła, Kalisz. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy także w miastach:

Chodzież Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Konin, Koło, Kościan, Krotoszyn, Kępno, Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Rawicz, Rogoźno, Swarzędz, Szamotuły, Słupca, Trzcianka, Turek, Wolsztyn, Wronki, Września, Wągrowiec, Złotów, Śrem, Środa Wielkopolska.

Wykonujemy czyszczenie po zmarłych z przyczyn naturalnych, na skutek morderstwa, samobójstwa lub wypadku losowego. Przejmiemy od Państwa ten przykry obowiązek. Przy tym nasze ceny są konkurencyjne, ponadto gwarantujemy wykonanie usługi zgodnie ze stosownymi przepisami. Sprzątanie miejsc śmierci wykonywane prze Vector wielkopolskie pozwoli na ponowne użytkowanie pomieszczeń. Wykorzystujemy tylko sprawdzone metody, nasi pracownicy są wykwalifikowani i gotowi na każdą ewentualność.

Z naszych usług korzystają spółdzielnie mieszkaniowe, biura, osoby prywatne czy hotele z rejonu wielkopolski i całego kraju.

Sprzątanie po samobójstwie - wielkopolskie Vector

Czyszczenie po śmierci należycie wykonane

Nikomu nie życzymy odnalezienia zwłok w stanie rozkładu. Jest to traumatyczna sytuacja i niebezpieczna dla zdrowia. Sprzątanie po zmarłych, których znaleziono w takim stanie wymaga interwencji zawodowych techników, którzy ocenią poziom skażenia i dobiorą odpowiednie metody wykonania zlecenia. Nasi pracownicy zajmą się tym zadaniem. Usuną umeblowanie z pomieszczenia, w razie potrzeby zerwą podłogi i tapety. Następnie przeprowadzą odkażanie po zwłokach obejmujące wszystkie powierzchnie w tym sufity. Wykorzystujemy do tego tylko atestowane preparaty, które neutralizują niebezpieczne aminy obecne we fragmentach tkanek, krwi czy płynach ustrojowych. Nie pominiemy żadnego miejsca, rozpylimy również ozon w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów.

Wielkopolskie – sprzątanie po zmarłych
5 (100%) 6 głosów

Kontakt z nami możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

W ramach współpracy otrzymują Państwo bezterminową gwarancję. Po wykonaniu dezynfekcji po zmarłym wystawiamy pełną dokumentację prowadzonych działań, protokół oraz zaświadczenie do sanepidu.