Sprzątanie po zgonach – Vector śląskie

W Vector śląskie wiemy, że od czasu do czasu w każdym mieszkaniu, piwnicy czy komórce potrzebne jest gruntowne sprzątanie, jeżeli doszło w nim do sytuacji zgonu. Pozbycie się niechcianych zarazków i bakterii stanowi w takiej sytuacji priorytet. Z tego powodu od lat oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie sprzątania po śmierci. Działamy na terenie całego Śląska – Katowice, Częstochowa, Tychy, Gliwice, oraz w innych miastach regionu:

Bielsko-Biała, Bieruń, Bytom, Będzin, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Knurów, Kłobuck, Lubliniec, Lędziny, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec Orzesze, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Ustroń Wisła, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Łaziska Górne, Świętochłowice, Żory, Żywiec.

Sprzątanie po śmierci śląskie
Ważnym polem naszego działania jest sprzątanie po zgonach, posiadamy odpowiednie pozwolenia i doświadczenie by prowadzić taką działalność w województwie śląskim. Wiemy też jak wymagające i nieprzyjemne jest to dla Państwa. Dlatego też my wykonamy wszelkie prace, dając Państwu chwilę wytchnienia w trudnych chwilach.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych – Vector śląskie
4.9 (98.88%) 89 głosów

Zgłoszenia dotyczące czyszczenia po śmierci przyjmujemy przez całą dobę, w dowolny dzień tygodnia pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze usługi sprzątania po zmarłych obejmują wiele bardzo ważnych prac, mimo tego cena jest konkurencyjna i dostosowana do konkretnego zlecenia. Na nasze sprzątanie po śmierci dajemy bezterminową gwarancję. Otrzymają Państwo również dokumentację do celów administracyjnych, certyfikat i zaświadczenie do sanepidu stwierdzające ponowną możliwość użytkowania pomieszczeń.

Dezynfekcja po zmarłym

Nasze bogate doświadczenie zebrane podczas współpracy z rożnymi instytucjami jak policja czy prokuratura pozwala nam na dezynfekcję po zgonie:

  • Z przyczyn naturalnych
  • W wyniku samobójstwa
  •  Morderstwie
  •  Wypadku losowym

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz doskonały sprzęt by wykonywać zlecenia związane ze sprzątaniem miejsc zgonu na obszarze województwa śląskiego. Dla państwa, samodzielne wykonanie tego zadania jest niemożliwe, wymaga, bowiem zastosowania szczególnych środków ostrożności. Zwłoki w stanie rozkładu wytwarzają groźne substancje. Należy zastosować odpowiednie preparaty do dezynfekcji, zebrać fragmenty tkanek, krwi i płynów ustrojowych. Ważne jest też rozpylenie ozonu w celu usunięcia brzydkich zapachów i neutralizacji alergenów. Nasi technicy sprawdzą poziom skażenia pomieszczeń a następnie dobiorą odpowiednią ilość etapów dezynfekcji.

Odkażanie po zmarłych, sprzątanie po zmarłym, sprzątanie po śmierci, sprzątanie miejsc zgonu, sprzątanie po osobie zmarłej, dezynfekcja po zmarłym dostępne jest dla osób prywatnych, firm, biur, spółdzielni mieszkaniowych. Posprzątamy każde pomieszczenie, w którym doszło do zdarzenia.

Możliwa jest wycena usługi po przesłaniu zdjęć pomieszczenia na adres e-mail:

uslugi.sprzatajace@onet.pl

Tagi: sprzątanie po zmarłym, dezynfekcja po zmarłym Sosnowiec, sprzątanie po zgonie Zabrze, sprzątanie miejsca zgonu Bytom, dezynfekcja po śmierci Tychy, dezynfekcja po śmierci Dąbrowa Górnicza, ozonowanie.