Biura, sklepy, hotele czy piwnice to miejsca o innym zakresie użytkowania, będące często narażone na innego rodzaju skażenia. Obecnie coraz więcej ludzi ma tego świadomość. Pandemia SARS-CoV-2 spowodowała, że większą uwagę zwracamy na czystość pomieszczeń, w których przebywamy. Vector Łódź zajmie się fachową dezynfekcją biur, sklepu, piwnicy czy hotelu, w pełni profesjonalnie i skutecznie. Obsługujemy także zlecenia związane z dezynfekcją po koronawirusie wymienionych wcześniej typów lokali.

dezynfekcja biur

Dezynfekcja biur Łódź

Biura, podobnie jak wszystkie inne miejsca, narażone są na skażenie, a dezynfekcja biur jest o tyle ważna, że codziennie przebywa w nich wiele ludzi, którzy pracują, a więc chcieli by mieć zapewniony komfort wykonywanej pracy. Dodatkowo w biurach przebywa wielu różnych ludzi, którzy roznoszą różnorakie patogeny, dlatego dezynfekcja biur jest zadaniem niezwykle istotnym i powinna być wykonywana przez profesjonalną firmę DDD.

Vector Łódź oferuje fachową dezynfekcję biur pozbywając się z otoczenia pracowników, a także odwiedzających biura, niebezpiecznych mikroorganizmów.

Dezynfekcja sklepu Łódź

W przeciwieństwie do biur, sklepy, szczególnie spożywcze, to miejsca, które muszą przechodzić kontrole sanepidu. Dezynfekcja sklepu jest niezwykle ważna, gdyż przechowuje się w nich produkty codziennego użytku, a brak kontroli nad stanem rozwoju mikroorganizmów może nie tylko spowodować roznoszenie chorób, ale również skutkować karami od sanepidu, czy nawet zamknięciem sklepu. W Vector Łódź stosujemy najlepsze metody dezynfekcji sklepu, dające w pełni oczekiwane efekty.

Dezynfekcja hotelu Łódź

Kolejnym miejscem, które powinno być częściej i dokładniej dezynfekowane są hotele. Dezynfekcja hotelu jest o tyle istotna, że ciągle przebywają w nim i nocują nowi ludzie. Co po pierwsze naraża hotel na skażenie, a po drugie naraża gości na skażenie. Dlatego też dokładne dezynfekowanie pościeli, ręczników, a także łóżek i całych pomieszczeń w hotelu jest bardzo ważne i powinno być często stosowane.

dezynfekcja hotelu

Dezynfekcja hotelu może być wykonywana przez naszą firmę z Łodzi różnymi, skutecznymi metodami, o których napiszemy poniżej w podsumowaniu.

Dezynfekcja piwnicy Łódź

Dezynfekcja piwnicy może być realizowana z różnych powodów, np. kiedy mamy do czynienia z piwnicą po zalaniu, albo kiedy przechowujemy w niej żywność lub różnego rodzaju wyroby. Piwnica jest narażona najbardziej nie tylko na zalanie, dostawanie się wilgoci, a co za tym idzie pleśni, ale również zalęganie się insektów i szczurów, które roznoszą niebezpieczne mikroorganizmy. Jeśli więc potrzebujesz, aby Twoja piwnica była czysta i wolna od grzybów i bakterii, skorzystaj z oferty Vector Łódź.

Dezynfekcja biur, sklepu, hotelu, piwnicy Łódź – stosowane metody

W zależności od pomieszczenia i jego potrzeb, a także możliwości finansowych klienta oferujemy dezynfekcję biur, sklepu, hotelu czy piwnicy w Łodzi następującymi metodami:

  1. Dezynfekcja zimną mgłą przy pomocy generatora ULV.
  2. Zabieg z użyciem suchej pary wodnej w technologii Hot Foog.
  3. Ozonowanie.
  4. Metoda na gorąco z efektem Airfog 3.
  5. Specjalistyczny oprysk chemiczny z atestem.

 

Jesteś zainteresowany dezynfekcją biur, sklepu, hotelu czy piwnicy w Łodzi. Zadzwoń do nas po szczegóły!

Vector Łódź – profesjonalna dezynfekcja biur, sklepu, hotelu i piwnicy

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578