Profesjonalne sprzątanie zaniedbanych mieszkań – Vector

Sprzątanie zaniedbanych mieszkań z Vector to usługa polecana klientowi, który potrzebuje uporządkować lokal z całego wyposażenia mieszkania po zmarłej osobie lub innej sytuacji życiowej. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w tego typu pracach gwarantujemy sprawne wykonanie zlecenia oraz dokładność.

Sprzątanie mieszkań Łódź

Vector – profesjonalne sprzątanie zaniedbanych mieszkań

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić ze starymi meblami lub innymi rzeczami np. z piwnicy – to my Wam w tym pomożemy. Nasi pracownicy wyniosą zdemontują i wywiozą zbędne meble, sprzęty, śmieci, gabaryty. Oferujemy też kompleksowe usługi z zakresu przymusowych eksmisji z mieszkań do zastępczych lokali mieszkalnych, usługę przeprowadzamy razem z komornikiem i asystą Policji. Poniżej prezentujemy pełną ofertę firmy Vector w zakresie sprzątania:

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych po zbieraczu – Vector

Prowadzimy sprzątanie mieszkań skrajnie zaniedbanych oraz opróżnianie mieszkań po zbieraczach, melinach. Wykonujemy dezynfekcję mieszkań po zgonach oraz usuwamy śmieci, meble, czy też nieprzyjemne zapachy. Szeroki zakres usług wynika zarówno z naszego doświadczenia jak i posiadania specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Samodzielnie wykonujemy wszystkie zlecone nam prace w terminie wcześniej uzgodnionym z klientem – poprzez naszą pracę chcemy maksymalnie odciążyć naszych klientów z wykonywania tego rodzaju prac. Klient otrzymuje kompleksową obsługę z zakresu demontażu i załadunku odpadów a także ich wywozu.

Zapraszamy do kontaktu – Vector Usługi  – profesjonalna likwidacja, opróżnianie i sprzątanie mieszkań, domów, lokali, pomieszczeń, opuszczonych budynków, pustostanów. Wykonujemy kompleksowe sprzątanie za meblami, szafami, meblościankami, ubraniami. Oczyszczamy miejsca trudno dostępne gwarantując 100% satysfakcji. Wykonujemy końcowe usuwanie zapachu oraz dezynsekcję.

Nasze usługi sprzątania mieszkań i lokali zaniedbanych kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do przedsiębiorców. Z naszych usług korzystają takie podmioty gospodarcze jak:

Usługi wykonujemy na terenie całego Kraju, posiadamy oddziały firm w różnych miastach.

 • hotele,
 • sanatoria,
 • pensjonaty,
 • restauracje,
 • hurtownie,
 • obiekty przemysłowe,
 • spółdzielnie mieszkaniowe,
 • zakłady pogrzebowe,
 • instytucje, w tym placówki edukacyjne, federacje oraz fundacje.

Sprzątanie po zbieractwie 

Sprzątanie po zbieraczach bywa wymagającym wyzwaniem niezależnie od sytuacji. Firma Vector specjalizuje się w porządkowaniu lokali po zmarłych, ale też po osobach które opuściły swoje miejsce zamieszkania pozostawiając wiele śmieci, mebli, gratów i zbędnego wyposażenia. Podczas sprzątania po zbieractwie usuwamy z lokalu wszystko, zapewniając kompleksowe czyszczenie i przygotowanie lokum do ponownego użytkowania. 

W zakres usługi sprzątania po zbieraczach wchodzą m.in. wywóz starych mebli, śmieci i sprzętu z mieszkania oraz ich utylizacja, a także dezynfekcja lokum, szczególnie ważna w przypadku sprzątania lokali po śmierci. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań skrajnie zaniedbanych i zanieczyszczonych, często zamieszkiwanych przez zbieraczy, osoby biedne lub uzależnione, zupełnie nie dbające o swój dobytek i stan mieszkania. Działamy także w komórkach, na strychach, w piwnicach, altanach i wszelkich pomieszczeniach wymagających sprzątania po zbieraczach. Ich dorobek to często mnóstwo niepotrzebnych śmieci, drobiazgów, kartonów, starych sprzętów, ubrań i wyposażenia. Pozbywamy się ich wszystkich, zapewniając bezpieczną utylizację śmieci wyniesionych podczas sprzątania po zbieractwie.

Profesjonalne podejście do każdego klienta, rzetelność w realizacji usług, konkurencyjne ceny, fachowa kadra specjalistów oraz elastyczność są najlepszą charakterystyką usługi sprzątania mieszkań i lokali zaniedbanych wykonywaną przez firmę Vector. Swoje usługi oferujemy nie tylko na terenie miasta Łódź, lecz na obszarze całego kraju, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Lublin, Szczecin, Częstochowa, Katowice, Opole, Bydgoszcz, Toruń, oraz inne.

Po zrealizowanej usłudze wystawiamy następujące dokumenty:

  • Rachunek /Faktura,
  • Karta odpadów,
  • Bezterminowa gwarancja na wykonaną usługę,
  • Protokół dezynfekcji, certyfikat, zaświadczenie do sanepidu.

Usługi wykonujemy na terenie całej Polski

Zapraszamy do kontaktu – zamówienia przyjmujemy od pon.-sob. w godz. 06:00 – 21:00

FAQ – sprzątanie mieszkań zaniedbanych

1. Jakie metody są wykorzystywane podczas sprzątania mieszkań zaniedbanych?

W przypadku sprzątania pomieszczenia zaniedbanego po osobie nieżyjącej procedury są praktycznie takie same, jak w przypadku sprzątania po zmarłych. Oznacza to, że stosujemy zamgławianie, dezynfekcję, ozonowanie, mikrodyfuzję, dezodoryzację i inne metody, dzięki którym pozbywamy się z pomieszczenia wirusów, bakterii, toksyn i robactwa.

2. Jaką rolę pełni ozonowanie podczas sprzątania po zbieraczu?

Zbieracz potrafi gromadzić niewyobrażalne ilości przedmiotów, a także zwierząt, bez zapewnienia im godziwych warunków. Stwarza to idealne warunki do rozwoju szkodliwych bakterii i wirusów, a także do powstawania uciążliwego zapachu. Dlatego też tak ważne jest ozonowanie mieszkań, jako że radzi sobie z mikrobami i odorem, a do tego nie obciąża środowiska.

3. Ile się czeka na realizację usługi sprzątania po zbieraczu?

Jako że traktujemy każde nasze zlecenie priorytetowo, staramy się przybyć na miejsce możliwie tak szybko, jak to możliwe. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Jeśli chcesz się upewnić, czy dana usługa jest realizowana w Twojej miejscowości, skontaktuj się z nami. Dane znajdują się w zakładce “Kontakt”.