Wywóz i utylizacja starych mebli ŁódźPrzygotowanie mieszkania i oczyszczenie go po poprzednich lokatorach tak, by nadawało się do zamieszkania, sprzedaży lub wynajmu, bywa trudnym zadaniem, wymagającym czasu, cierpliwości, ale często także specjalnego sprzętu. Nie musisz zajmować się tym osobiście – zlecając opróżnianie mieszkań profesjonalnej firmie możesz otrzymać terminową i fachową realizację usługi. Vector Łódź oferuje sprawne i dokładne opróżnianie mieszkań w każdym stanie.

Nasze usługi obejmują wszystkie czynności, których wymaga likwidacja mieszkań, czyli m.in.:

  • Wyniesienie i utylizacją mebli,
  • Demontaż sprzętów,
  • Wywóz wyniesionych rzeczy,
  • Dokładne sprzątanie mieszkania.

Aby usługi te wykonać z należytą dokładnością, konieczne jest dysponowanie odpowiednim przygotowaniem oraz sprzętem. Vector Łódź zatrudnia wykwalifikowany personel, który posługując się profesjonalnymi środkami transportu zapewnia kompleksowe opróżnianie mieszkań.

Likwidacja mieszkań – specjalistyczne usługi

Samo opróżnianie mieszkań jest jednym z etapów ich likwidacji, polega bowiem przede wszystkim na przygotowaniu ich do kolejnych czynności. Kiedy już mieszkanie jest opróżnione i nie ma w nim żadnych zbędnych sprzętów, pracownicy firmy Vector Łódź przystępują do sprzątania pustych pomieszczeń. Dzięki temu likwidacja mieszkań pozwala doprowadzić lokal do stanu początkowego, sprzed pojawienia się kłopotliwych lokatorów, po których wykonywane jest sprzątanie.

Profesjonalna realizacja likwidacji mieszkań jest konieczna w przypadku eksmisji, po przejmowaniu mieszkań po osobach, które doprowadziły lokal do skrajnego zaniedbania. Często samo wyniesienie mebli nie wystarczy – potrzebne jest odkażenie pomieszczeń i wyczyszczenie wszystkich powierzchni specjalnymi preparatami. Pracownicy Vector Łódź zapewniają doskonałe czyszczenie – wszystkie likwidacje mieszkań są przeprowadzane z dostosowaniem specjalistycznych metod ściśle do istniejących w danym lokalu potrzeb.

Z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne, jak i podmioty zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, ale również hotele i pensjonaty.

Po wykonaniu usługi likwidacji mieszkań przygotowujemy klientowi następujące dokumenty:

  • Rachunek lub faktura VAT,
  • Karta odpadów,
  • Bezterminowa gwarancja na wykonaną usługę,
  • Protokół dezynfekcji, certyfikat, zaświadczenie do sanepidu.

Zachęcamy do kontaktu z firmą Vector Łódź

zamówienia przyjmujemy od pon.-sob. w godz. 06:00 – 21:00