1. Mogę śmiało polecic usługi tej firmy,szybko wyniesli wszystkie mebelki z domu. Dobra cena:)

  Arczi Bałuty
 2. Z całą pewnością mogę śmiało polecić usługi tej firmy. Ocena pozytywna.

  Pati
 3. Polecam

  Klientka
 4. Na prośbę właściciela opiniuję: Usługa sprzątania mieszkania po zmarłym,oceniam na 5.

  Martyna B.
 5. Sprzątanie mieszkania po zwłokach przebiegło w sposób profesjonalny,ekipa solidna

  Lolek
 6. Wszystko ok,polecam

  aNNa
 7. Polecam,usługa sprzątania po zgonie przebiegła zgodnie z zamówieniem.

  Władek
 8. Dezynfekcja mieszkania po zwłokach,oceniam na wzorowo!dzięki

  Marzena
 9. Firma wykonała opróżnienie mieszkania po zmarłej osobie,fetor znikł.Profesjonalna ekpia.

  Marzena
 10. Dziękujemy za kompleksowe wykonanie usługi dezynfekcji po zmarłym. Profesjonalni ludzie.

  Klienci
 11. Prace porządkowe na działce zostały zrobione perfekcyjnie.Wszystko zgodnie z umową, uczciwa firma!

  Magda
 12. Firma wywiazała się w całosci ze sprzatniecia mieszkania po zmarłej osobie.

  Klient z Łodzi
 13. Rekomenduję firmę Vector z Łodzi,usługa opróżnienia lokalu po zwłokach została przeprowadzona zgodnie z moją sugestią.Polecam innym.

  MZ
 14. Polecam firmę Vector. Pomogli mi w usunięciu pluskwy domowej, dodatkowo zabrali stare elektrośmieci. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Źródło problemu zostało usuniete, a mieszkanie opryskane.

  Zadowolony z Warszaw
 15. Dziękuje za pomoc w opróżnieniu mieszkania po teściach.Punktualni,solidni,na poziomie.

  Klientka Magda
 16. Polecam dalej,wszystko tak jak prosiłam,dziekuję.

  Ewa
 17. Firma wykonywała usługę oczyszczania piwnicy po zgonie. Wywiązali się w 100% z pracy, fetor całkowicie znikł. Pełen szacunek dla tego co robią,bo praca jest bardzo ciężka. Dziękuję!!!!

  Marta i Piotr z Łod
 18. Dziękujemy firmie Vector z Łodzi za wykonanie usługi sprzątania mieszkania po zgonie,usługa została wykonana należycie.Pracownicy bardzo dokładni,żetelni,i uczciwi,odkładali nam każdą rzecz którą znaleźli na mieszkaniu. Prace wykonali zgodnie z tym co omówiliśmy wcześniej u Pana Łukasza w biurze. Pracownicy kulturalni,grzeczni,znają się na rzeczy.Polecam tą firmę z pełną odpowiedzialnością bo cena jest przystępna a nie jak w innych firmach cena (kosmos),widać uczciwi ludzie!.Dziękuję Łódź

  Marta
 19. Firma profesjonalna, widać było od samego początku że wiedzą co mają robić. Wszystko mi wytłumaczyli co i jak będą wykonywać,postawili sprawę jasno. Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z Państwa usługi,bo od smrodu nie można było wejść do domu poszukać dokumentów,a po pierwszej dezynfekcji smrud zniknął w 90 procentach.Dziękujemy za uczciwość i zwrot biżuteri i pieniążków po zmarłej mamie.Polecam tą firmę!!!!!Dziękuję,marta z rodziną.

  Piotr Wiśniewski
 20. Dziękuję za obsługę,solidna firma.

  Andrzej
 21. Jestesmy zadowoleni ze sprzatniecia mieszkania po zmarłej osobie. Punktualna firma,przyjechali na miejsce powiedzieli nam co i jak beda robic. mieszkanie sprzątneli w błyskawicznym tempie,jestem pod wrazeniem. wybrałem was bo jesteście słynni w całym kraju ze swoich zlecen które wykonujecie,i polecono mi was.dziękujemy za solidność oraz za fachowa obsługe.

  Marian Zaręba
 22. Firma wykonała w ciągu dwóch dni gigantyczną pracę likwidacji magazynów przemysłowych o powierzchni 2800m2. Prace przebiegły wzorowo,jesteśmy pod wrażeniem:).Firma doskonale wyposażona w sprzęt oraz ludzi jak widać dobrze zorganizowanych i znających się na swojej pracy.Firmę Vector wybraliśmy w drodze przetargu nieograniczonego i był to wybór trafny.Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas odbioru prac nigdzie nie stwierdzono błędów w sztuce. Rekomendujemy firmę Vector.

  Klienci
 23. Sprawna obsługa,punktualni,solidni.Dziękuje.

  Agnieszka
 24. Z całą pewnością mogę polecić firmę Vector. To nie pierwszy raz kiedy pomogli nam Państwo. Tym razem przy porządkowaniu pogorzeliska. Pracownicy są niezwykle rzetelni. Wszystko bardzo dokładnie uprzątneli i wywieźli rzeczy, z którymi pewnie nie wiedzielibyśmy co zrobić. Panowie byli sumienni a dodatkowo wykazali się dużym zrozumieniem: pomogli rozładować stres związany z tak nieprzyjemnym wydarzeniem jak pożar. Badrzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam. Na pewno będę polecać Państwa firmę!

  Klienci
 25. Dziękujemy firmie Vector za wsparcie i pomoc w sprzątnięciu mieszkania po zmarłym.Z podziękowaniami od całej rodziny.

  Marek
 26. Firma Vector wykonała nam sprzątanie i opróżnianie mieszkania po zmarłym. Prace zostały wykonane starannie i dokładnie,choć na początku były problemy bo syn wysypał na wersalke dziwny proszek,i nie wiadomo co to było jak się pózniej okazało to proszek do prania.Dziękujemy.

  Klaudia
 27. Polecam firme,usługę sprzątania po zmarłej mamie wykonali solidnie.Klaudia z Warszawy.

  klient
 28. Firma przyjechała bardzo szybko na moją prośbę i bardzo szybko i profesjonalnie wykonała usługę. Odór w mieszkaniu ustał więc wywiązali się z danego słowa i ustaleń. Ogólnie wszystko OK.

  Administracja
 29. Zamówiona usługa sprzątania łazienki po zmarłym została zrealizowana fachowo. Ludzie pracujący w tej firmie to prawdziwi twardziele,bo praca jest ciężka,niebezpieczna i w fatalnych warunkach.Wielki szacunek za zaangażowanie i pomoc!.

  Mess
 30. Zamówiona usługa została wykonana w sposób profesjonalny,solidnie,terminowo. Polecamy firmę Vector z Łodzi.

  Klienci
 31. Serdeczne podziękowania dla firmy Vector z Łodzi za pomoc w sprzątnięciu strasznie zaniedbanego mieszkania po zmarłym członku rodziny. Firma wykazała się profesjonalnie ze swoich prac,pracownicy ciężko pracowali do 2-ej w nocy żeby uprać się ze stertą śmieci i wszystkiego co tam było, a było co wynośić.Wszystkie prace wykonali w 100 procentach. Jeżeli ktoś będzie miał taki dylemat w mieszkaniu to z ręką na sercu mogę polecic, fetor usunięty,dziękuję raz jeszcze

  Władek
 32. Zamówiona usługa sprzątania łazienki po zmarłym została zrealizowana fachowo. Ludzie pracujący w tej firmie to prawdziwi twardziele,bo praca jest ciężka,niebezpieczna i w fatalnych warunkach.Wielki szacunek za zaangażowanie i pomoc!.

  Franek
 33. Usługa wykonana tak jach chciałem,firma ok.

  Pawełek
 34. Robota zrobiona porządnie.

  Sekcja Saperów 25 B
 35. Serdeczne podziękowania dla firmy Vector z Łodzi,a w szczególności dla Pana Łukasza który zachował do ostatniej minuty zimną krew i zabezpieczył z daleka od bloku razem se swoimi pracownikami pocisk który znalazł w piwnicy u klientki podczas wykonywania usługi porządkowej. Czyn ten traktujemy jako bohaterski! Brawo!!!! Saperzy 25 Brygady Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie.

  Saperzy
 36. Pracownicy wykazali się starannością,mili,grzeczni. Pracę wykonali zgodnie z zamówioną usługą. Solidna firma z dużym doświadczeniem.

  Magda
 37. Zamówiona usługa sprzątania mieszkania po zwłokach została wykonana,solidnie,uczciwie.

  Olek
 38. Firma wykonała mi usługę demontażu i wywozu pieca kaflowego.Jestem zadowolony z obsługi

  Mariola
 39. Pełna profeska, firma solidna i konkretna.Opróżnienie mieszkania zostało zrealizowane w 100 procentach.

  Klienci
 40. Firma Vector wykonała nam usługę sprzątania łazienki po rozkładzie ciała w wannie. Jestesmy pod wrażeniem jak profesjonalnie i dyskretnie podeszli do tej sprawy. Fetor był nie do wytrzymania,ale po wykonaniu prac ustąpił całkowicie. Łazienka była w strasznym stanie,ale dla firmy Vector nie stanowiło to żadnego problemu.Pracownicy tej firmy to profesjonaliści w swoim fachu.Wiem że słyną w całej Polsce,dlatego wybór padł na tą firmę.dziękuję ogromnie!. Bożena.

  Jagoda
 41. Wywiązali się ze zleconej usługi sprzątania mieszkania po zgonie. Wszystkie prace wykonali starannie i solidnie. Smród w mieszkaniu został całkowicie zlikwidowany. Pracownicy nawet zdezynfekowali całe piętro na klatce schodowej. Jestem pełna podziwu dla tej firmy,jak skrupulatnie krok po kroku wykonywali pracę. Jeżeli ktoś będzie miał podobny problem jaki ja miałam to polecam tą firmę.

  Klient
 42. Firma godna polecenia

  Administracja z Wars
 43. Serdeczne podziękowania dla firmy za profesjonalne sprzątnięcie miejsca po samobójstwie.Firmę wybraliśmy z polecenia,firma słynie z najlepszej opinii w całej Polsce.Polecamy,profesjonaliści w swoim fachu.

  Marian
 44. Wykonaną usługę sprzątania mieszkania po zmarłym ojcu oceniam na bardzo dobrą. Na czas,zgodnie z umową i ustaleniami.Smród przestał być wyczuwalny.Ta firma to profesjonaliści.

  Administracja Łód
 45. Pracownicy tej firmy wykonali nam dezynsekcję całego wieżowca, wszystkie 4 klatki schodowe.Usługę wykonywali dwa dni zanim uporali się z karaluchami, ale warto było.Jak na razie problem zniknął i jest w porządku.Polecam tą firmę,solidni i uczciwi.

  Michał
 46. Opróżnianie mieszkania zostało zrobione solidnie i terminowo.

  Sprzątanie po samob
 47. podziękowania dla firmy vector za profesjonalną pomoc i wsparcie w trudnych chwilach po samobójstwie członka rodziny. Firma wywiązała się z zadań w 100 procentach,widok był masakryczny wszędzie kawałki skóry,częsci ciała porozrzucanych po całym pokoju. Po wykonaniu usługi mieszkanie wróciło do wczesniejszego stanu. Profesjonalna ekipa ludzi,mająca niezły sprzęt i wiedzę w takich przypadkach. Dziękuję Wam.

  Zadowolony klient
 48. Wykonanie usługi sprzątania mieszkania po zgonie oceniam bardzo dobrze. Firma profesjonalna,uczciwa.Dziekuje Państwu.

  Zwolińscy
 49. Zamówiona usługa sprzątania mieszkania po zmarłym została przeprowadzona zgodnie z ustaleniami.Firma wykonała usługę uczciwie i solidnie. Rzeczy wartościowe w kwestii pieniążków znalezionych zostały zwrócone nam. Firmę polecam bo są wiarygodni na rynku i słyszałam o nich w prasie same pozytywy.

  Marta
 50. Sprzątanie mieszkania po zwłokach zostało wykonane zgodnie z ustaleniami. Firma uratowała moje antyczne meble które były warte sporo pieniędzy,oraz obrazy. Polecam firmę,profesjonaliści.

  Klienci
 51. Vector wykonała nam usługę sprzątania mieszkania po zwłokach. Mogę tylko powiedzieć i zgodzić się z opiniami innych ludzi,profesjonalna firma która słynie z takich usług w całej Polsce.Polecam.

  Zadowolony klient
 52. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym została przeprowadzona błyskawicznie. Firma sprzątneła miejsce śmierci i wywiozła wersalkę na której zmarł wujek. Porządna firma,uczciwa.

  Andrzej
 53. Firma posprzątała mieszkanie po zgonie,praca wykonana zgodnie z umową. Polecam

  Drifter
 54. WYKONANĄ USŁUGĘ SPRZĄTANIA MELINY PO ZWŁOKACH OCENIAM WZOROWO.FACHOWCY.

  Olgierd
 55. Polecam

  marek
 56. Dezynfekcja mieszkania po zgonie została przeprowadzona profesjonalnie.
  Firma na rynku cieszy się bardzo dobrą opinią więc wybór padł na nich.
  Pracownicy doskonale wyszkoleni,grzeczni,pomocni.Dziękuję właścicielowi:) za wszystko.Paula

  Klient
 57. Polecam firmę,wykonywana usługa po zmarłym została przeprowadzona specjalistycznie zgodnie z umową.Pan Łukasz jest świetnym fachowcem,wytłumaczył nam wszystko na spokojnie,naprawdę wspaniały człowiek.Dziękujemy.

  Klient
 58. Polecamy firmę Vector która wykonywała nam sprzątanie mieszkania po zgonie.
  Solidnie,konkretnie,firma z polecenia.

  Marta
 59. Szybkie działanie po kontakcie telefonicznym,pracownicy kompetentni,wykwalifikowani.Pełen profesjonalizm,pełna dyskrecja w trakcie wykonywania usługi.Dziękuję.

  Dyrektor działu
 60. Polecam firmę Vector,pomogła nam usunąć pluskwy z mieszkania.
  Profesjonalny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy pomogli nam usunąć to dziadostwo z mieszkania.Polecam,uczciwie,i solidnie z gwarancją.dzięki:))))

  Magda
 61. Szczególne podziękowania dla personelu firmy który zrealizował nam dezodoryzację mieszkania po zmarłym członku rodziny.Usługę wykonali starannie i profesjonalnie.

  Bogdan
 62. Polecam vectora pomogli mi pozbyć się pluskwy, solidni ludzie rzeczowi i terminowi.Polecam jeżeli macie taki problem jak ja miałem to wybierzcie tą firmę

  Jan
 63. Usługa usuwania pluskwy została zrealizowana pomyślnie,córka była bardzo pogryziona ale ten koszmar się już skonczył dzięki firmie vector z łodzi.
  Bardzo dziękujemy:)))))

  MALWINA Z RETKINI
 64. Witam,usługa zrealizowana sprzątania po zgonie została wykonana bardzo dobrze.Firma sprawdzona więc polecam w razie czego.

  Marcin
 65. Zamówione odpluskwianie wykonane profesjonalnie,nie ma śladów po pluskwach.Cena trochę wysoka ale warto było.Polecam

  Krystyna
 66. Dziękujemy waszej firmie,za załatwienie spraw związanych ze śmiercią naszego taty,posprzątania całego mieszkania i zrobienia dezynfekcji. Jesteśmy bardzo zadowoleni że odnalazły się dwa ważne dokumenty,których wczesniej nie mogliśmy znalezć,ale dzięki wam odzyskaliśmy je.Firma bardzo poważna i wiarygodna,możemy polecić w 100 procentach.

  xy
 67. Jestem bardzo zadowolony z usługi sprzątania po zmarłym.Bardzo rzetelnie wykonaliście nam usługę,dlatego będę polecać waszą firmę.

  Marian
 68. Vector z siedzibą w Łodzi wykonała nam usługę zgodnie z zamówieniem.Firma cieszy się bardzo dobrą opinią w całym kraju, firmę poleciła nam Policja.

  kasia
 69. Szczególne podziękowania dla pracowników firmy,bardzo skrupulatni,grzeczni,na poziomie.Mieszkanie po zmarłym było w opłakanym stanie,panowie pracowali całe 2 dni żeby to ogarnąć.Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszej firmy i będziemy polecać.

  Rodzina Mieczyków
 70. firma przyjechała punktualnie,wszystko dokładnie posprawdzali.dziękuję za usunięcie pluskiew z domu,cena trochę wysoka ale warto było.

  Maria
 71. Firma zrobiła nam sprzątniecie mieszkania po zgonie,prace wykonali zgodnie z naszymi ustaleniami.Na czas,solidnie,i konkretnie można było śie dogadać z nimi.Cena też do przełknięcia:) choć mogło być trochę taniej,ale ciężka praca to tłumaczy,oraz profesjonalność na rynku.Wielkie podziękowania.

  Klient z Warszawy
 72. Polecamy firmę Vector z Łodzi przy ulicy Orzechowej 9/3.Firma wykonywała nam dezynsekcję pluskiew w pokojach u młodzieży.Problem został rozwiązany fachowo i rzetelnie.Bardzo korzystna cena i jakość usługi,będziemy was polecać innym placówką.

  Dział techniczny
 73. Firma Vector wykonała nam poprawkę usługi którą wykonywała jedna firma z warszawy i im się nie udało.Zapach smrodu po zwłokach wyszedł następnego dnia,firma z Warszawy nie chciała nam tego poprawić.Jak się potem okazało po przyjeździe firmy Vector z Łodzi była to firma krzak nie mająca żadnych pozwoleń ani niczego w tym zakresie.Pracownicy z Vector poprawili nam żetelnie usługę sprzątania po zwłokach i zapach zniknął zupełnie.Dziękujemy wam jeszcze raz,jesteście profesjonalistami w swoim fachu!!!! Polecamy firmę Vector.

  Pomorze
 74. Nasza Administracja zamówiła usługę dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń piwnicznych w budynku.Usługa została zrealizowana terminowo, fachowo, zgodnie z zamówieniem. Firma przedstawiła najlepszą ofertę i posiadała profesjonalny sprzęt.Polecamy dalej:)

  Administracja Łód
 75. Mieszkanie po zmarłym zostało sprzątnięte perfekcyjnie,zapach zniknał.Jesteście porządną firmą!!!dziękujemy

  Bella
 76. Usługa sprzątania domu po zwłokach wykonana profesjonalnie.
  Firma wykazała sie ogromnym profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy.Usługę wykonali solidnie i dokładnie.

  Pablo Wrocław
 77. Dziekujemy za pomoc w usunięciu pluskiew w domu,kompleksowo,terminowo.

  Bogusława z Łodzi
 78. Wszystko OK

  Zmarły
 79. Nasza rodzina skorzystała z waszej firmy z usługi sprzątania po zmarłym,jesteśmy pełni podziwu jak wielkie zaangażowanie wykazaliście we włożoną ciężką pracę.Mieszkanie zostało posprzątane perfekcyjnie,sterylnie tak jak w szpitalu.Zapach z całego mieszkania znikł,pełna profesja w waszej dziedzinie oraz fachowe doradztwo i rzeczowo przedstawiona oferta pozwoliły nam na podjęcie decyzji,jak się okazało bardzo słusznej,dziękujemy.

  Klient
 80. Zamówiona usługa po zmarłym zrealizowana profesjonalnie,mili,sympatyczni pracownicy.

  Bogusław
 81. Zgodnie z prośbą przesyłam opinię, pozytywną. Problem pluskwy zginął po dwu dniach po przyjezdzie waszej firmy. Podsumowując; dobra cena, fachowo, punktualnie,polecam.

  Magda z Widzewa:)
 82. Dzięki za pomoc w usunięciu z domu pluskwy.Polecam dalej.

  Piotr Wawrzyniak
 83. Profesjonalne podejście do klienta, usługa wykonana zgodnie ze sztuką i techniką sprzątania miejsca śmierci.Bardzo korzystna cena,wszystkie wymagane dokumenty,zaświadczenie do sanepidu i gwarancja na zabicie odoru po zmarłym.Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam iż firma Vector jest godnym polecenia przędsiębiorcą.

  Klientka
 84. pluskwa zniszczona zlikwidowana dzięki wam.Polecam innym.

  Anna
 85. Profesjonaliści z firmy Vector wykonali nam dezynsekcję pluskwy w aucie ciężarowym Scania.Bardzo dobra organizacja pracy,oraz duża wiedza firmy pozwoliły pozbyć się niechcianych lokatorów z samochodu.Polecamy firmę Vector,i będziemy polecać wasze usługi w transporcie ciężarowym.

  PKS-Kierowictwo
 86. Pluskwy padaja jak kawki po metodzie biologicznej, polecam.

  Marcin z Retkini
 87. Usługa usunięcia odpadów i sprzątnięcia schronu po nocnych wizytach bezdomnych lokatorów w okresie styczniowych mrozów.Profesjonalnie, szybko i bez zastrzeżeń. Dziękuję i polecam firmę Vector.

  TeresaHP
 88. Zamówiona usługa usuwania pluskiew została wykonana zgodnie z moimi oczekiwaniami,pracownicy dokładni i skrupulatni,otrzymałam kartę gwarancyjna,choc pluskwy już nie gryzą.Polecamy

  Krzyżanowscy
 89. Kompleksowa obsługa i profesjonalne wykonanie usuwania pluskwy.

  Lutniak Marian
 90. Bardzo dobrze wykonana usługa sprzątnięcia po samobójstwie,firma przedstawiła nam jasną ofertę działania.Polecam firmę Vector

  Xy
 91. Firmę Vector poleciła mi sąsiadka, i teraz wiem że to była dobra decyzja.Vector usunął nam pluskwy z domu.Polecam z całą pewnością.

  Pluskwa
 92. Vector bez problemu zniszczył mi pluskwy w domu.Jednorazowy zabieg, przejrzyste warunki usługi, gwarancja, konkretny sprzęt i wiedza.

  Pluskwy:))
 93. Polecam’profesjonalisci sprzatajacy mieszkania po zmarlych.

  xxx
 94. Firma Vector wykonała nam poprawkę usługi usunięcia zapachu po zwłokach,po pewnej firmie gdzie obiecywano nam gruszki.Firma wywiązała się ze swojej obietnicy,zapach znikł.Dziękuję.

  klientka z Warszawy
 95. polecamy firme vector,mieszkanie po zmarlym wysprzatane i zdezynfekowane perfekcyjnie i sterylnie.Wasza firme wybralismy ze wzgledu na bardzo duze doswiadczenie i wiarygodnosc swoich uslug i to byl strzal w 10,zapach calkowicie znikl,polecamy was.

  klient
 96. Polecamy firmę VECTOR , usługę dezynfekcji i sprzątania po zabójstwie wykonali profesjonalnie i dyskretnie,choć musieliśmy czekać cztery dni na ekipę,warto było!Dziękujemy Pani Anecie Macander.

  Agencja Mieszkaniowa
 97. Frma godna rekomendacji, wykonywała nam usługę czyszczenia miejsca po wypadku śmiertelnym podczas pracy.Firma wykazała się ogromem wiedzy i profesjonalizmu podczas wykonywania zlecenia.Personel przeszkolony na wysokim poziomie.usługa została wykonana zgodnie z procedurami i przepisami.
  PACK PLUS,Wadowice ul Chopina 39.

  PACK PLUS
 98. Mogę smiało polecić usługi tej firmy, zwalczanie pluskiew w domu zostało wykonane porządnie.Pracownicy mili,grzeczni,wzystko wytłumaczyli jak trzeba.Polecam ich firme.

  Zadowolona klientka
 99. Dziękuję firmie za profesjonalne posprzątanie mieszkania po zmarłym, wszystko zrobione zgodnie z moimi oczekiwaniami, firma solidna,uczciwa i terminowa.

  Magda z Wrocławia
 100. Profesjonalnie wykonana usługa tępienie pluskwy łóżkowej,bardzo starannie wykonali panowie,efekt końcowy superrrrrr;)POLECAM

  Zadowolona
 101. Sprzątanie mieszkania po zgonie zostało wykonane zgodnie z zamówieniem, fetor został usunięty, pracownicy na poziomie,firma solidna i uczciwa.

  Damian
 102. Vector wykonała nam czyszczenie i dezynfekcję po wypadku śmiertelnym na budowie przy ulicy Łąkowej 23/25 w Łodzi.Prace przebiegły na wysokim poziomie.Ekipa wyposażona w profesjonalny sprzęt, dysponująca dużą wiedzą i doświadczeniem w tego typu zdarzeniach.

  Kierownik - Budimex
 103. pluskwa zniszczona, konkretna ekipa fachowców!

  Marta
 104. Firma usuwała nam w dwudziestu pokojach pluskwy, ośrodek był strasznie zapluskwiony ,wszędzie u dzieci była krew na prześcieradłach i na ścianach, ogólnie koszmar był z tymi pluskwami.Wezwaliśmy tę firmę i naprawdę nam pomogli, pozbyliśmy się problemu w ciągu jednego dnia, już nic nie mamy, pluskwy zniszczone:) dzieci są zadowolone:) i my też.Mogę polecić ich firmę, bo są solidni, rzetelni, uczciwi.Musieliśmy spełnić tylko jeden warunek, wyrzucić zapluskwione łóżko, łóżko było nowe ale pozbyliśmy się tego,i problem po zamgławianiu zniknął.Polecam! Dyrektor Pogotowia Opiekuńczego-tel. 44-733-91-92

  Dyrektor Pogotowia O
 105. Tępienie robaków na magazynku zrobione porządnie.Polecam ich usługi.

  sajgonka
 106. Kompleksowo wykonana usluga sprzątania i dezynfekcji po zalaniu łazienki.
  Bardzo dokładnie wykonali usługę ozonowania i czyszczenia.Polecam gorąco

  Klient z Warszawy
 107. Podziękowania dla Państwa firmy za profesjonalne wykonanie usługi po zabójstwie w wynajmowanym mieszkaniu.Każdy szczegół wykonania usługi omówiony perfekcyjnie, tak jak wykonanie na wysokim poziomie, zresztą wiedziałam że inaczej nie będzię bo Państwa firma jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku w tej branży. Krótko mówiąć, polecam!!!!

  XXX
  • Dziękujemy za opinię.

   admin
 108. Bardzo korzystna cena i super jakość wykonania.

  Ludmiła K
 109. Miła i sprawna młoda ekipa niosąca pomoc w traumatycznych sytuacjach.

  Majka

Opinie klientów