Specjalistyczne sprzątanie i dezynfekcja balkonuOferujemy specjalistyczną dezynfekcję oraz czyszczenie balkonów po gołębich odchodach metodą termiczną, chemiczną oraz zamgławianiem ULV.

Kompleksowe czyszczenie balkonów z firmą Vector

  • Doczyszczanie wstępne balkonu po gołębi odchodach metodą maszynową.
  • Workowanie ptasich odchodów i ich utylizacja (sprzątanie i czyszczenie po gołębiach).
  • Czyszczenie termiczne posadzek, balustrady, ścian.
  • Dezynfekcja i odkażanie powierzchni balkonu.
  • Dezodoryzacja całego balkonu zamgławianiem zimną mgłą.
  • Montaż siatki

Cennik czyszczenia balkonów

  • 550,00 zł balkon duży
  • 400,00 zł balkon średni
  • 300,00 zł balkon mały
  • Montaż siatki 300,00 zł

Cena czyszenia balkonu może ulec zmianie w zależności od stopnia zabrudzenia balkonu.

Specjalistyczne sprzątanie balkonów tylko z firmą Vector – zaufało nam już tysiące klientów!

Uwaga!: Pamiętaj że nie zawsze wysoka cena za usługę to dobra jakość wykonania usługi czyszczenia balkonów, czasami tańsza oferta spełni bardziej Twoje oczekiwania i wykonanie usługi w sposób fachowy oraz doświadczony.

Sprzątanie po gołębiach | Czyszczenie po gołębiach

Ptasie odchody to niezbyt przyjemny temat, a tego co nieprzyjemne należy pozbywać się jak najszybciej. Dlatego oferujemy Państwu sprzątanie i czyszczenie po gołębiach. Odchody gołębi to nie tylko brud, którego należy się pozbyć. Czyszczenie po gołębiach jest tak ważne również ze względów medycznych. Sprzątanie po gołębiach jest niezwykle ważne ponieważ gołębie roznoszą takie choroby jak Aspergiloza, Ornitoza, Salmonelloza, Kokcydioza oraz wiele innych chorób.

Sprzątanie po gołębiach jest również istotne ze względu na kwaśny odczyn ptasich odchodów, które niszą lakier samochodowy, powodują wżery oraz wybielenia w elewacjach budynków, a także mogą w nieodwracalny sposób odbarwić płytki podłogowe na balkonie.

Czyszczenie i sprzątanie po gołębiach – charakterystyka prac

Czyszczenie i sprzątanie po gołębiach to czynność dosyć złożona, składająca się z różnych etapów postępowania.

1. W pierwszej kolejności, sprzątanie po gołębiach rozpoczyna się od oceny zakresu prac na podstawie zdjęć lub po wizycie technika.

2. Następnie tworzymy kosztorys sprzątania po gołębiach, a po akceptacji podpisywana zostaje umowa i przystępujemy do właściwych prac.

3. W pierwszym etapie prac czyszczenia po gołębiach oczyszczamy ptasie odchody mechanicznie. Metoda ta to najczęściej shovel&bag, a następnie dokończenie pracy odkurzaczem przemysłowym.

4. Następna czynność to czyszczenie po gołębiach poprzez oprysk chemiczny, preparatami grzybobójczymi oraz bakteriobójczymi oraz doczyszczenie powierzchni na mokro.

5. Piąty etap sprzątania po gołębiach to ponowna dezynfekcja powierzchni preparatami grzybo- i bakteriobójczymi.

6. Czasami czyszczenie po gołębiach wymaga dodatkowej pracy w postaci zastosowania lamp biobójczych UV.

7. Ostatni etap to zakończenie prac i spisanie protokołu odbioru z czyszczenia po gołębiach.

 

Zasięg obsługi:

Obsługujemy Łódź – województwo łódzkie oraz stolicę miasto Warszawa i granice do 120 km od Łodzi. Na terenie Łodzi dojazd bezpłatny, poza miastem- wycena indywidualna.

Sprawdź nasze opinie na stronie!

Vector Łódź – Lider branży na Polskim Rynku dezynfekcji i czyszczenia miejsc silnie zabrudzonych!   –  Tel: biuro 426 49 81 48