Oczyszczanie pomieszczeń | Dezynfekcja pomieszczeń

Oczyszczanie i dezynfekcja pomieszczeń wszelkiego typu to specjalność naszej firmy. Chcąc zaspokoić oczekiwania naszych klientów, wykonujemy usługi niezbędne do życia i przebywania w zdrowym i czystym otoczeniu. Realizujemy między innymi oczyszczanie pomieszczeń i powietrza, dezynfekcję pomieszczeń i usuwanie zanieczyszczeń, czyszczenie pokojów.

Dziś dla ludzi bardzo ważnym jest, aby otoczenie, w którym przebywają było sterylne i czyste, bo są coraz bardziej świadomi tego jak ważne jest zdrowie oraz w jaki sposób działają patogeny oraz zanieczyszczenia. Warto zatem o to zadbać i wynająć profesjonalną firmę, która wykona jakościową usługę i zadba o najmniejsze szczegóły.

Oczyszczanie powietrza i pomieszczeń

Oczyszczanie powietrza to jedno z najbardziej istotnych elementów przy oczyszczaniu pomieszczeń. Coraz bardziej zanieczyszczone polskie miasta oraz rozwijające się patogeny w zamkniętych pomieszczeniach powodują, że biura i inne budynki pracownicze są pełne zanieczyszczeń, pyłów, a także pleśni i grzybów.

Podstawą dobrego traktowania pracownika, a także prawidłowo działającej firmy jest dbanie o zdrowie pracowników.

Oczyszczając powietrze i pomieszczenia dokładnie odkurzamy wszystkie powierzchnie, ruchomości oraz przedmioty z kurzu, roztoczy, alergenów oraz innych zanieczyszczeń. Następnie przechodzimy do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach przy pomocy filtrów HEPA.

oczyszczanie pomieszczeń i powietrza

Dezynfekcja pomieszczeń oraz usuwanie zanieczyszczeń

Kolejnym istotnym elementem oczyszczania jest dezynfekcja pomieszczeń poprzez użycie generatora ozonu oraz dezynfekcji chemicznej specjalistycznymi preparatami.

Ozon to gaz, który posiada bardzo silne właściwości utleniające, przez co jest jednym z najbardziej skutecznych środków do zwalczania wszelkiego rodzaju patogenów oraz alergenów pochodzenia naturalnego. Dodatkowo ozon zwalcza wszelkie zapachy, dzięki czemu pomieszczenia po użyciu generatora ozonu stają się świeże i czyste.

Oprócz usług czyszczących oferujemy naszym klientom również sprawdzenie wyciągów wentylacyjnych, badania mykologiczne, sprawdzenie poziomu wilgotności w pomieszczeniach, a także ocenę otoczenia pod względem mikrobiologicznym.

Nasze usługi oczyszczania pomieszczeń, powietrza oraz usuwania zanieczyszczeń realizujemy w biurach, hotelach, szpitalach, przechodniach, przedszkolach, miejscach publicznych oraz innych, a także w domach i mieszkaniach.

Czyszczenie pokoju i pomieszczeń

Nasze usługi realizujemy nie tylko dla firm i instytucji, ale również dla osób prywatnych. Osobom prywatnym proponujemy czyszczenie pomieszczeń, bądź pokoju, w różnych przypadkach. Jeśli Twoje mieszkanie ma bardzo zanieczyszczone powietrze, chcesz zrealizować badania mykologiczne lub po prostu w nim śmierdzi i nie wiesz jakie jest źródło owego smrodu, skontaktuj się z nami. Czyszczenie pokoju, bądź wszystkich pomieszczeń w domu przeprowadzimy za pomocą filtrów HEPA, ozonowania oraz środków chemicznych.

W celu ustalenia stawki za oczyszczanie pomieszczeń i powietrza oraz terminu wykonania usługi, zachęcamy do kontaktu!

Vector – profesjonalne usługi oczyszczania pomieszczeń i powietrza oraz dezynfekcji

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578