Żadna instalacja nie jest niezawodna, zdarzają się sytuacje kryzysowe, w których sprzątanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji czy szamba jest niezbędne. Wszystko oczywiście można zrobić na własną rękę, jednakże w przypadku sprzątania po wybiciu szamba i kanalizacji najlepiej zdać się na pomoc profesjonalistów, a to wszystko ze względu na nieczystości.

Sprzątanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji i szamba – dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej firmy?

Nie ma Cię w domu i dochodzi do awarii kanalizacji, z wanny, sedesu wydostają się fekalia, a Twój dobytek może zostać zniszczony. Sprzątanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji czy przydomowego szamba nie może odbyć się ot tak, mopem. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji bądź szamba powinno zostać zrealizowane za pomocą specjalistycznego sprzętu. Fekalia to bomba bakteriologiczna, do której nie powinno nawet się zbliżać bez odpowiedniego zabezpieczenia, a oprócz posprzątania fekaliów, należy dokonać głębokiej i profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń.


Sprawdź również: Sprzątanie po zalaniu


Sprzątanie i czyszczenie po wybiciu szamba i kanalizacji – etapy pracy

Podczas sprzątania i czyszczenia po wybiciu szamba/kanalizacji wszystkie zanieczyszczone przedmioty trzeba usunąć z mieszkania i je zutylizować, bądź wyczyścić i zdezynfekować, powierzchnie oczyścić z fekaliów, następnie zdezynfekować oraz użyć ozonatorów, które oczyszczą zanieczyszczone powietrze.

Często sprzątanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji bądź szamba kończy się zrywaniem tapet, bądź podłóg, gdyż zanieczyszczenia dostały się głęboko, a mimo, że mogą być niewidoczne to nadal zagrażają, zarówno dla budynku, jak i dla nas pod względem chorobotwórczym.

W Vector używamy profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu oraz posiadamy duże doświadczenie w sprzątaniu po wybiciu szamba bądź kanalizacji. Jesteśmy firmą certyfikowaną, a nasi pracownicy są wykwalifikowani.

W celu ustalenia stawki za sprzątanie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji/szamba oraz terminu wykonania usługi, zachęcamy do kontaktu!

Sprzątanie po wybiciu kanalizacji, szamba
5 (100%) 19 głosów

Vector Łódź – profesjonalne usługi sprzątania i czyszczenia po wybiciu kanalizacji/szamba

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578