Jedno z największych przedsiębiorstw na polskim rynku jako lider branży sprzątania po zmarłych, pożarach, zalaniach, ogólnej dezynfekcji, oraz specjalistycznego czyszczenia wraz z ciągłym rozwojem firmy poszukuje  do pracy kandydatów na stanowiska:

Technik dezynfekcji, dezynsekcji, ozonowania

Obowiązki:

  • obsługa klienta prywatnego oraz biznesowego,
  • wykonywanie zabiegów dezynfekcji,
  • czyszczenie miejsc po zmarłych,
  • inne prace specjalistyczne według branży firmy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność,
  • motywacja,
  • zaradność,
  • umiejętność pracy w grupie.

Przedstawiciel handlowy

Poszukujemy również kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego na wszystkie województwa w kraju.

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznej dużej firmie,
  • służbowy samochód,
  • umowę o pracę + premie uznaniowe,
  • wyjazdy integracyjne,
  • specjalistyczne szkolenia w siedzibie firmy,
  • bony świąteczne.

Pracuj w firmie Vector Usługi Specjalistyczne

Jeżeli nie boisz się wyzwań, jesteś pracowity, punktualny i sumienny to odnajdziesz się w naszym zespole techników.

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Z wyrazami szacunku

A. Macander