Dezynsekcja, Dezynfekcja i Dezodoryzacja – Vector Łódź

Zwalczanie Pluskiew ŁódźNasza firma oferuje profesjonalną dezynfekcjędezynsekcję pomieszczeń – tępienia owadów, zwalczania robaków, prusaków, karaluchów, mrówek, pluskiew, meszek, rybików, pcheł, ich jaj i larw.

Usuwamy i zwalczamy także wirusy, bakterie,  grzyby, pleśnie i roztocza.

Nowość!. Nasza firma jako jedyna w Łodzi  usuwa pluskwy i inne szkodniki metodą wymrażania, zamgławiania zimną lub ciepłą mgłą, mikrokapsułkami metodą ULV. Metoda ta jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt,  klient nie musi opuszczać mieszkania na wiele godzin. Kliknij tu https://youtu.be/FK_qAASE_jQ

Ze względu na duże zainteresowanie usuwaniem pluskiew metodą wymrażania  w Łodzi,  swoje usługi kierujemy również do miast ; Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Częstochowa, Kielce.

Najnowsza metoda z USA, wymrażanie Pluskiew metodą Cryonite, bez użycia środków chemicznych, metoda bezinwazyjna dla dzieci, zwierząt, bezpieczeństwo dla całej rodziny.

Wymrażanie Pluskwy sprawdź jak to wygląda kliknij tu https://youtu.be/6aH4Sn8J2ag

Maszynowe usuwanie  prusaków  na gorąco Airofog kliknij tu https://youtu.be/EjqY1LJvkZg

Posiadamy liczne szkolenia i jesteśmy firmą certyfikowaną, kliknij tu; Certyfikacja

Gazety, prasa o naszej firmie, sprawdź co piszą o nas , https://vector-uslugi.pl/portale-gazeta/

Dezynsekcję, w tym zwalczanie pluskiew i tępienie pluskiew wykonujemy przez zastosowanie środków fizycznych, termicznych, zamgławiania ULV, suchej pary, oraz wymrażania.

Oferujemy zabiegi dezynsekcji, dezodoryzacji, dezynfekcji pomieszczeń, a także dezynfekcji biur, hoteli, piwnic i sklepów z wykorzystaniem:

 1. Metody chemicznej, oprysku specjalistycznym środkiem z atestem.
 2. Generatora ULV-Airofog (zimna mgła) ! – technologia kapsułkowa, usługa przy kliencie w domu, po zabiegu opuszczamy mieszkanie na 1 godz.
 3. Suchej pary wodnej w technologii HOT FOOG  o temperaturze 245°C, metoda termiczna.
 4. Metoda wymrażania, zwalczania pluskiew Cryonite – bez wychodzenia z domu, usługa przy kliencie w domu bez wychodzenia z domu.
 5. Nowość – Użycie metody maszynowej  na gorąco z efektem Airofog 3
Dezynsekcja i odkażanie, dezynfekcje mieszkań
4.9 (97.43%) 319 głosów

Metodę wykonania usługi dobiera technik po wywiadzie telefonicznym, i inspekcji w  lokalu na miejscu.

Uwaga; Ostrzegamy klientów przed dezynsekcją pluskiew i dezynfekcją pomieszczeń przy ofertach w internecie , ze stronami www, które nie zawierają pełnych danych firmy, adresu siedziby, oraz Nipu firmy. Klient nie może później uzyskać żadnej możliwości reklamacji na wykonaną usługę. Takie strony to potencjalne pułapki , które mają za zadanie zwabić klienta niską ceną za usługę.

Zwalczanie, tępienie i usuwanie pluskiew Łódź

Kompleksowa dezynsekcja pomieszczeń, usuwanie, zwalczanie, tępienie pluskiew, robaków, robactwa, prusaków, owadów, much, komarów, gryzików, psotnika zakamarnik, mrówek faraona, itp.  Zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy profesjonalne zwalczanie pluskiew, usuwanie, tępienie pluskiew i dezynfekcja pomieszczeń.

Uwaga! – gazowanie jest zabronione od roku 1996 decyzją WSSE, środki używane,
WINYLOTOX SUPER, WINYLOSEP, WINYLOTOX 1000 EC, CROTO 1000 EC, AEROFUM, FENDA
i inne są wycofane i zakazane w sprzedaży. Bomba zamgławiająca też nie pomoże w rozwiązaniu usunięcia pluskwy, to nie działa, nie daje żadnego efektu, różnego rodzaju pułapki też nie przyniosą efektu.

Odpluskwianie, zwalczanie pluskiew – sprawdź jak my to robimy i z jaką skutecznością działa nasza firma z Łodzi!

Dezynsekcja metodą zamgławiania polega na rozprowadzeniu cieczy roboczej ( wymieszanej wody z mikrokapsułkami w odpowiednich proporcjach) za pomocą zamgławiacza ULV dzięki któremu powstają bardzo małe krople, które dają efekt mgły, cząsteczki wody wraz z skutecznymi preparatami penetrują każdą szczelinę, dzięki czemu mamy pewność, że na pewno pluskwa domowa będzie miała kontakt z preparatami tym samym szybciej preparaty biobójcze zaczną działać na owady, a zwalczanie pluskiew się powiedzie. W dodatku dzięki zastosowaniu technologii mikrokapsułek preparaty utrzymują dłuższe działanie, tym samym zabijają też młode, które w tym czasie zdarzą wyjść z jajeczek.

Zamgławianie, zwalczanie pluskiew przeprowadzamy metodą kapsułkową.
Nasze preparaty są pochodzenia naturalnego zakłócającego metabolizm energetyczny komórek pluskwy.

Po wykonaniu zabiegu dezynsekcji, zwalczania pluskiew, dezynfekcji pomieszczeń do mieszkania można wejść już po jednej godzinie, lub zostać w domu nie opuszczając go, wszystko zależy od metody. Przy metodzie zamgławiania zalecamy powtórny zabieg po okresie dwóch tygodni.

 • Pozbądź się problemu, zleć to profesjonalnej firmie ze specjalistycznym sprzętem.
 • Satysfakcja gwarantowana w 100%.
 • Nasza firma posiada ubezpieczenie OC w wysokości 75.000 zł.

U nas klient ma prawo wyboru opcji wykonania zabiegu dezynfekcji i dezynsekcji pomieszczeń.
W cenę usługi wliczony jest 1 zabieg, lub następny według potrzeby klienta, (płatne) połowę kwoty pierwszej wizyty.

Cennik odpluskwiania/odpluskwiania mieszkań Łódź;

 1. etap: metoda chemiczna zwalczania pluskiew , cena 200,00 zł
 2. etap: zamgławianie ULV – Nowość! – metoda kapsułkowa , cena od 180,00 zł 
 3. etap: wykorzystanie metody termicznej zwalczania pluskiew HOT FOOG – 245°C, cena,  50,00 zł (profilaktyka)
 4. Wymrażanie Pluskiew Metodą Cryonite – 450,00 zł 
 5. Żelowanie, usuwanie prusaków –  cena 250, 00 zł
 6. Usuwanie gryzków (psotniki) – cena 200,00 zł
 7. Możliwość łączenia każdego etapu według życzenia klienta
 8. Wystawiamy, paragon z kasy fiskalnej lub fakturę

Wymrażanie Pluskiew Łódź – odpluskwianie, zwalczanie pluskiew które zapewnia natychmiastowy efekt. Zabieg wymrażania trwa od 1 do 2 godzin, po tym zabiegu mieszkanie jest wolne od pluskiew. Przy zwalczaniu pluskiew używamy dwutlenku węgla, maszyna Cryonite wytwarza suchy lód. Lokal jest gotowy do użytku natychmiast po zabiegu! Wymrażanie nie tylko skutecznie zwalcza owady, ale także nie wymaga wykonywania przez mieszkańców wielu czynności, jak wynoszenie mebli, chowanie przedmiotów, zabezpieczanie jedzenia. Metoda ta jest najbezpieczniejsza dla ludzi choć droższa to klient może być obecny w domu przy wykonywaniu.

Dojazd do klienta na terenie Łodzi, miasta Łodzi, bezpłatny, poza granicami miasta do uzgodnienia z klientem, elastyczne ceny.

Sprawdź jak przygotować się do dezynsekcji , kliknij tu i przeczytaj uważnie vector-uslugi.pl/pluskwa-domowa/

Zwalczanie meszek, pcheł, odpluskwianie, komarów Łódź, kompleksowe rozwiązania i pomoc w usuwaniu meszek oraz odkomarzanie w Łodzi za pomocą airofoga z Vector.

Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń

Na życzenie wystawiamy  protokół dezynsekcji wraz z opisem użytego sprzętu i środków.

Wykonujemy również usługi: dezynfekcja pomieszczeń, dezodoryzacja (usuwanie zapachów) z mieszkań, lokali.

Usuwamy zapachy, likwidujemy fetor, grzyby, pleśnie.

Sprzątamy mieszkania po zgonie, zwłokach, zmarłych, samobójstwach – sprawdź naszą ofertę.

Dezynfekcja pomieszczeń – jest to odkażanie i niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych i ich form przetrwalnikowych środkami chemicznymi i fizycznymi, w celu zapobiegania zakażeniu. Dezynfekcję pomieszczeń podejmuje się przede wszystkim w środowisku zewnętrznym.Rozróżnia się dezynfekcję ogniskową i zapobiegawczą. Dezynfekcja pomieszczeń ogniskowa jest wykonywana na samym końcu jako końcowa, bieżąca. Dezynfekcja pomieszczeń zapobiegawcza dotyczy takich miejsc jak stołówki, przedmioty, inne. Dezynfekcja końcowa jest wykonywana w pomieszczeniach, w których przebywał chory.

Usuwanie bakterii, pleśni i grzybów Łódź

Zwalczanie i usuwanie bakterii, pleśni czy grzybów to zadanie trudne, jeśli byśmy mieli realizować je na własną rękę, dlatego warto zdecydować się na profesjonalną firmę DDD z Łodzi, jaką jest Vector, działający od 2011 roku. Skutecznie usuwamy bakterie, pleśnie i grzyby, które na co dzień uprzykrzają życie naszych klientów.

Zwalczanie bakterii, usuwanie pleśni i grzybów w Łodzi – metody

Jesteśmy firmą, która codziennie ma do czynienia z czynnikami chorobotwórczymi i skutecznie je zwalcza. Bakterie, pleśnie i grzyby należy jak najszybciej usunąć, gdyż wywołują w naszych organizmy choroby. Nieodpowiednie środki oraz przygotowanie się do zwalczania bakterii, pleśni i grzybów może narazić nas na kontakt z niebezpiecznymi czynnikami, dlatego warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy.

W celu zwalczania bakterii oraz usuwania pleśni i grzybów, nasza firma z Łodzi stosuje profesjonalne preparaty biobójcze oraz bezpieczne metody oprysku i zamgławiania. Oferujemy również usuwanie bakterii, pleśni i grzybów za pomocą ozonowania.

Ozonowanie jako skuteczna metoda usuwania bakterii, grzybów i pleśni

Ozon to gaz zbudowany z trzech cząsteczek tlenu, a wykorzystywany jest ze względu na swoje silne właściwości utleniające, dzięki czemu jest jednym z najskuteczniejszych środków w zwalczaniu bakterii, pleśni i grzybów. W porównaniu do chloru, ozon jest 50 razy skuteczniejszy i 3000 razy szybszy w dezynfekowaniu pomieszczeń. W czasie zabiegu ozon samoistnie rozpada się do cząsteczek tlenu.

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji również ze względu na fakt, że można ją zastosować na wszelkie powierzchnie, zarówno podłogi, jak i ściany sufity czy nawet wyposażenie.

Pomieszczenia, w których nastąpiło usuwanie bakterii, pleśni i grzybów za pomocą ozonowania jest całkowicie wolne od wszelkich drobnoustrojów, a także przykrych zapachów.

Ozonowanie a inne metody usuwania bakterii, grzybów i pleśni

To co sprawia, że ozonowanie jest lepszym i skuteczniejszym zabiegiem niż klasyczna dezynfekcja, to łatwość wykonania oraz większa dokładność.  Ozon, który jest dobrze rozprowadzany przez naszych specjalistów z Łodzi dociera do najtrudniej dostępnych miejsc i wchodzi w reakcję z całą dezynfekowaną powierzchnią. Ozon nie wymaga również dodatkowego mycia powierzchni z oprysku chemicznego, a tlen powstały w wyniku rozpadu ozonu jest całkowicie nieszkodliwy.

Usuwanie pluskiew/odpluskwianie mieszkań Łódź

Firma Vector działa na terenie całej Polski, ale swoją siedzibę ma w Łodzi, gdzie również oferuje usługi usuwanie pluskiew i odpluskwiania mieszkań. Ugryzienia pluskwy są bardzo dotkliwe, dlatego należy jak najszybciej przeprowadzić odpluskwianie mieszkania. Dla klientów w mieście Łódź oferujemy profesjonalne usuwanie pluskiew. Między innymi oferujemy odpluskwianie mieszkania poprzez oprysk powierzchniowy ogólny, zamgławianie gorącym oraz zimym ULV, oprysk szczegółowy, termiczne usuwanie pluskiew,  a także odpluskwianie mieszkań metodą Cryonite.

Odpluskwianie mieszkań w Łodzi zaczyna się oczywiście od kontaktu z klientem i konsultacji telefonicznych, klient ma prawo poznać poszczególne metody i ocenić zasadność usuwania pluskiew w mieszkaniu. Profesjonalna firma z Łodzi jaką jesteśmy przechodzi następnie do dogłębnego wywiadu z klientem, podczas, którego zbierane są informacje na temat historii problemu, skali problemu, lokalu, w którym ma nastąpić usuwanie pluskiew. Oczywiście następnie przechodzimy do odpluskwiania mieszkania.

Usuwanie pluskiew Łódź – informacje o pluskwach

Na każdym etapie usuwania pluskiew klient musi poznać wszystkie istotne informacje na temat tych pasożytów, aby inaczej postępować w przyszłości. Pracownik naszej firmy Vector z Łodzi poinformuje klienta również na temat środków ostrożności, a także możliwego transferu czy zagrożenia innych lokali oraz członków rodziny, mających kontakt z mieszkaniem klienta.

Kiedy odpluskwianie mieszkań zostaje zakończone przez Vector Łódź, sporządzany jest protokół z dezynsekcji oraz karta weryfikacji.

Złe praktyki odpluskwiania mieszkań przez inne firmy!

 1. Brak wywiadu.
 2. Brak inspekcji wszystkich potencjalnych miejsc grupowania w lokalu.
 3. Brak informacji o kosztach i gwarancji.
 4. Oprysk dywanów, pościeli, kołder i innych.
 5. Brak przekazania informacji o stosowanym środku chemicznym.
 6. Gazowanie (zabronione w UE).

Jeśli szukacie profesjonalnego odpluskwiania mieszkań, usuwania pluskiew w Łodzi, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy – Vector Łódź – profesjonalne odkażanie i dezynfekcje mieszkań i pomieszczeń

Vector Łódź to gwarancja, że dezynsekcja oraz odkażanie zostanie przeprowadzone profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Usuwanie i tępienie pluskiew oraz dezynfekcje pomieszczeń oraz całych mieszkań jakie przeprowadzamy są niezwykle skuteczne dzięki odpowiednio dobranej metodzie. Zarówno dezynsekcjaodkażanie i dezynfekcje pomieszczeń i mieszkań, jak i zwalczanie pluskiew to ostateczny sposób na pozbycie się niechcianych lokatorów – Vector Łódź.

Technicy obsługują miejscowości; Łódź, Zgierz, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Brzeziny, Sokolniki, Tuszyn, Bełchatów, Rzgów, Opoczno, Sieradz, Uniejów, Konstantynów Łódzki, Skierniewice, Spała, Aleksandrów Łódzki, Stryków, Sulejów, Ozorków, Pajęczno, Łęczyca, Grotniki, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Katowice, Kielce, Częstochowa.

 

Usuwanie karaluchów Łódź

Firma Vector zajmuje się profesjonalnym usuwaniem karaluchów w Łodzi. Posiadamy profesjonalny sprzęt niezbędny w celu usuwaniu karaluchów. Karaczan wschodni nazywany karaluchem jest owadem, który zamieszkuje w ludzkich domach, w których poszukuje ciepła oraz jedzenia.

Insekt ten pochodzi z Azji, ale dziś występuje w całej Europie, Uwielbia miejsca ciepłe i wilgotne. Obecnie w Polsce karaluchów przybywa, dlatego tak ważne są profesjonalne usługi usuwania karaluchów, które realizuje nasza firma w Łodzi.

Usuwanie karaluchów jest bardzo ważne dlatego, że są to szkodniki sanitarne, występujące najczęściej w kuchniach i spiżarniach, a także przenoszą różnego rodzaju choroby.

Karaluchy bywają odpowiedzialne za czerwonkę, tyfus, cholerę, dyfteryt, gruźlicę czy tężec.

Należy również usuwać karaluchy gdyż przenoszą alergeny.

Nasza firma przeprowadza usuwanie karaluchów w Łodzi za pomocą takich metod jak oprysk szczegółowy, zwalczanie karaluchów metodą ULV czy żelowanie.

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym usuwanie karaluchów w Łodzi, zapraszamy do kontaktu.

Vector – opinie dezynfekcja Łódź

Jesteśmy jedną z większych firm na polskim rynku, która zajmuje się dezynfekcją w Łodzi i na terenie całej Polski. Nasze profesjonalne usługi doceniają nasi klienci, którzy skorzystali z dezynfekcji w Łodzi i wyrazili swoje opinie. Dezynfekując mieszkania po szkodnikach lub zgonie korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu i metod, co przynosi najlepsze efekty naszym klientom, dzięki czemu opinie klientów z Łodzi na temat naszych usług są bardzo dobre i możemy się cieszyć uznaniem, że nasze usługi dezynfekcji wykonywane są na najlepszym poziomie.

Opinie dezynfekcja Łódź – rekomendacje klientów

Mamy ogromną skuteczność sprawdź nasze opinie dezynfekcja Łódź i dowiedz się co myślą o nas nasi klienci, być może zechcesz dołączyć do ich grona.

Opinie dezynfekcja Łódź – wysoka skuteczność!!

Jako  firma na rynku wykonująca usługi dezynfekcji pomieszczeń dojeżdzamy nie tylko do klientów w Łodzi, ale także w całej Polsce, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

Gwarancja na zabiegi ; gwarancja może zostać przyznana na różny okres czasu, wszystko zależy od metody zabiegu, rodzaju zwalczanego szkodnika oraz obiektu. Gwarancja na dezynsekcję jest udzielana od 1 do 3 msc na czas działania preparatu. Gwarancja udzielana jest pod warunkiem gdy dany obiekt spełnia warunki owadoszczelności. Poprzez owadoszczelność rozumiemy wyeliminowanie miejsc oraz usczelnienie szpar, otworów, szczelin itp, którymi mogą przychodzić insekty do obiektu, np od sąsiednich mieszkań które mogą być już zainfekowane. Stosowane preparaty nie powodują niechęci przychodzenia owadów, insektów z zewnątrz lecz mają tylko działanie owadobójcze ( zgon). Zalecamy nie zmywanie i nie usuwanie preparatu z miejsc jego aplikowania przez dłuższy czas, minimu 2 tygodnie. Okres gwarancyjny nie oznacza iż powrót owadów nastąpi po tym okresie. Powrót owadów może nastąpić w przypadku braku owadoszczelności lub zainfekowanych mieszkań, obiektów znajdujących się w sasiędztwie które mają problem z insektami.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia kilku pokazowych filmików z usuwania Pluskwy Zamgławiaczem ULV- Mikrokapsułkami

Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość!

A to jeden z reportaży z udziałem naszej firmy w jednym z zapluskwionym wieżowcu:

https://www.epiotrkow.pl/news/Od-rana-do-wieczora-zabijali-pluskwy-,26760