Dezynfekcja mieszkań po zmarłych – Warmia i Mazury

Firma Vector warmińsko-mazurskie specjalizuje się w usługach porządkowych. Od lat działamy na rynku, w naszej ofercie znajduje się sprzątanie profesjonalne obejmujące również usługę porządkowania po zgonach. Obsługujemy cały kraj, w tym i województwo warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Augustów, Suwałki, Ełk, Giżycko oraz inne miasta:

Bartoszyce, Biskupiec, Braniewo, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Ostróda, Pasłęk, Pisz, Ryn, Szczytno, Węgorzewo.

Wśród naszych usług jest też kolejny ważny element. Jest nim dezynfekcja mieszkań po zmarłych. To bardzo wymagające zadanie, jednakże mamy ogromne doświadczenie na tym polu. Prace wykonujemy sprawnie, pozwalając Państwu skupić się na żałobie i dopełnianiu formalności. Z naszego doświadczenia korzystają osoby prywatne, firmy, instytucje państwowe w tym policja i prokuratura oraz hotele. Czyszczenie po zmarłych jest w korzystnej cenie, gwarantuje wysoką, jakość wykonania, co potwierdzamy bezterminową gwarancją. Otrzymają Państwo również dokumentację administracyjną, kartę odpadów, protokół oraz zaświadczenie do sanepidu.

Podejmiemy się sprzątania po śmierci z przyczyn naturalnych jak również w wyniku morderstwa, samobójstwa czy wypadku losowego.

Sprzątanie po zgonach – Vector warmińsko-mazurskie
5 (100%) 7 głosów

Odkażanie po zwłokach w stanie rozkładu

Nasze telefony są czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasi technicy podejmą się dezynfekcji po zmarłych, nawet, jeżeli ciało znaleziono w stanie rozkładu. Dobierzemy odpowiednie metody działania, dostosowane do poziomu skażenia pomieszczeń. Zazwyczaj konieczne jest usunięcie mebli i sprzętu RTV, jest on do odebrania. Następnie przechodzi się do odkażania po zwłokach z zastosowaniem środków chemicznych neutralizujących szkodliwe działanie fragmentów tkanek, krwi czy płynów ustrojowych. Zbieramy nieszkodliwe już zabrudzenia za pomocą specjalistycznych maszyn. Eliminujemy tym sposobem prawdopodobieństwo zapadnięci na groźne choroby. Ważna jest też dezodoryzacja pomieszczeń w celu usunięcia niechcianego zapachu.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych warmińsko-mazurskie
Sprzątanie po rozkładzie ciała dostępne jest na całym obszarze województwa warmińsko-mazurskiego. Zabezpieczamy również miejsca śmiertelnych wypadków na terenach firm.

Możliwa jest wycena usługi na podstawie zdjęć miejsc zdarzenia przesłanych na adres e-mail:

uslugi.sprzatajace@onet.pl