Dezynfekcja po śmierci na Podkarpaciu

Vector podkarpackie od dawna istnieje na rynku usług porządkowych. Wykonujemy wiele rodzajów prac, które mają wspólny cel – zapewnienie naszym klientom elegancko wyczyszczonego domu po zgonie osoby bliskiej: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Sanok oraz inne:

Brzozów, Dębica, Iwonicz-Zdrój, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Nisko, Nowa Dęba, Przeworsk, Ropczyce, Stalowa Wola, Sędziszów Małopolski, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut.

Sprzątanie po zwłokach podkarpackie
Jeżeli szukali Państwo profesjonalnej firmy na Podkarpaciu, to właśnie nadszedł kres poszukiwań.

Specjalizujemy się również w czyszczeniu po zmarłych, porządkujemy wszelkie pomieszczenia, w których doszło do tak przykrego zdarzenia. Przejmujemy tym samym od Państwa ten smutny obowiązek. Nasze usługi są w dobrej cenie przy wysokiej, jakości. Doświadczenie zdobyte przy pracy pod nadzorem policji i prokuratury wykorzystujemy do gruntownej dezynfekcji po zgonie. Zgłoszenia z rejonu województwa podkarpackiego przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Vector – sprzątanie po zgonach województwo podkarpackie
5 (100%) 8 głosów

Zadzwoń:

725 392 578 lub 42 649 81 48

uzyskają Państwo szczegółowe informacje.

Podejmiemy się zlecenia sprzątania miejsca śmierci w wyniku:

  • Śmierci z przyczyn naturalnych
  • Wypadku losowego
  • Samobójstwa
  • Morderstwa

Odkażanie po zwłokach w drastycznych przypadkach

Nie ma dla nas zleceń, których nie potrafilibyśmy wykonać. Mamy doświadczenie w sprzątaniu po rozkładzie ciała. Taką czynność mogą wykonywać tylko wykwalifikowani technicy. Tacy właśnie ludzie pracują w Vector podkarpackie.

Ilość etapów dezynfekcji zależy od stopnia skażenia mieszkania. Po dokładnej analizie nasi pracownicy przechodzą do usunięcia wyposażenia pomieszczenia. W razie konieczności zrywane są podłogi i tapety. Odkażanie po zmarłych przeprowadzane jest w sposób profesjonalny, z wykorzystaniem atestowanych preparatów. Unieszkodliwiają one niebezpieczne dla zdrowia substancje wytwarzane przez rozkładające się ciało.

W procesie sprzątania wszystkie fragmenty tkanek zostaną zebrane za pomocą specjalistycznych maszyn. Po wyczyszczeniu wszystkich powierzchni wykonujemy likwidację nieprzyjemnego zapachu za pomocą ozonowania. Niszczy ono również szkodliwe alergeny. Wszystkie czynności wykonujemy zgodnie ze stosownymi przepisami sanitarnymi.

Przeprowadzane przez nas sprzątanie po zwłokach na terenie województwa podkarpackiego objęte jest bezterminową gwarancją. Otrzymają Państwo wszystkie niezbędne dokumenty, w tym certyfikat, zaświadczenie do sanepidu i fakturę.