Sprzątanie po zgonach – dezynfekcja mieszkań

Vector łódzkie od lat działa w branży usług specjalistyczno czyszczących po zmarłych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować profesjonalne usługi czyszczenia pomieszczeń po zmarłych. Nasze usługi dostępne są dla mieszkańców województwa łódzkiego. Nie skupiamy się tylko na dużych miastach. Dojeżdżamy do każdej miejscowości, w tym obsługujemy: Łódź, Zgierz, Radomsko, Pabianice, Konstantynów Łódzki, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Łowicz, Brzeziny, Siedlce, Aleksandrów Łódzki oraz inne miasta:

Głowno, Koluszki, Kutno, Opoczno, Ozorków, Pajęczno, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz, Łask, Łowicz, Łęczyca.

Sprzątanie po rozkładzie ciała - Vector Łódzkie

Dla bliskich zmarłego czy dla każdej innej osoby, czyszczenie po zgonie  jest bardzo trudne, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Zajmiemy się od początku do końca dezynfekcją mieszkania po zmarłym. Doskonale wiemy jak to robić, często pracujemy pod nadzorem policji i prokuratury. Dzięki temu jesteśmy wyczuleni na wszystkie detale. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doświadczenie. Wiedzą jak wykonać swoją pracę przy zachowaniu profesjonalizmu i powagi. Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem, który zapewnia dokładne odkażanie po zwłokach.

Odkażanie i czyszczenie po śmierci – województwo łódzkie

W Vector łódzkie potrafimy sobie poradzić w najcięższych sytuacjach. Do takich z pewnością należy czyszczenie po zmarłym, gdy ciało znaleziono w stanie rozkładu. W takiej sytuacji nasi technicy badają poziom skażenia pomieszczenia. Na tej podstawie dobierają odpowiednią ilość etapów sprzątania. Jest to bardzo ważne, gdyż rozkładające się ciało wytwarza szkodliwe dla zdrowia substancje zwane aminami. W związku z tym sprzątanie po rozkładzie ciała powinno usunąć wszelkie ślady tkanek, płynów ustrojowych czy krwi. Używamy do tego jedynie preparatów posiadających stosowne atesty. Wykonujemy również ozonowanie za pomocą nowoczesnego sprzętu. Dzięki niemu zlikwidowany zostaje nieprzyjemny zapach, a wraz z nim niebezpieczne alergeny.

Czyszczenie po zmarłych łódzkie
5 (100%) 19 głosów

Zgłoszenia dotyczące sprzątania po śmierci dla regionu łódzkiego przyjmujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Nasze usługi objęte są bezterminową gwarancją, wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty i zaświadczenia dla sanepidu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Vector Łódzkie – Zachęcamy do kontaktu!