Dezynfekcja po śmierci na Lubelszczyźnie

W Vector  lubelskie specjalizujemy się w sprzątaniu. Oferujemy specjalistyczną pomoc w zakresie sprzątania lokali po zmarłych, Lublin, Zamość, Koszalin, i inne miasta. Nasze usługi przeznaczone są dla osób prywatnych, firm, biur a także hoteli i spółdzielni mieszkaniowych, przyjmujemy zgłoszenia z terenu całego województwa lubelskiego.

Prowadzimy również działalność w zakresie czyszczenia po zgonie z przyczyn naturalnych, morderstwie, samobójstwie czy każdym innym zdarzeniu losowym. Wiemy jak traumatyczne jest odnalezienie ciała zmarłego, sprzątanie jest jeszcze trudniejsze. By mogli Państwo w spokoju zająć się ważnymi sprawami, przejmiemy obowiązek uporządkowania mieszkania po zmarłym. Przeprowadzimy kompleksowe odkażanie po zwłokach z użyciem najnowocześniejszych i skutecznych metod. Współpraca ze służbami mundurowymi uczuliła nas na zwracanie uwagi na najmniejsze detale. Od dawna posiadamy stosowne pozwolenia, pracujemy również z firmom wywożącą odpady oraz spalarnią. Zapewniamy szczegółową dezynfekcję po zmarłym wraz z bezterminową gwarancją oraz zaświadczeniem do sanepidu stwierdzającym, że pomieszczenie nadaje się do ponownego użytkowania.

Sprzątanie po rozkładzie ciała

Przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu jesteśmy dostępni dla mieszkańców lubelskiego.

Zgłoszenia odbieramy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Bardzo nieprzyjemną sytuacją jest odnalezienie zwłok w stanie rozkładu. W takim wypadku sprzątanie po śmierci szczególnie wymaga interwencji wykwalifikowanych techników. Niezbędne jest usunięcie wyposażenia z pomieszczenia, w którym odnaleziono ciało. Bardzo często konieczny jest demontaż podłóg i tapet by odkazić wszystkie powierzchnie. Nanosimy na nie specjalne preparaty neutralizujące fragmenty tkanek, krwi, płynów ustrojowych oraz fekaliów. Dezynfekcja miejsca po zgonie obejmuje również usunięcie wspomnianych zanieczyszczeń za pomocą specjalnych maszyn. Bardzo ważne jest również dezodoryzowanie pomieszczeń, które niszczy szkodliwe dla zdrowia alergeny obecne w powietrzu. Wszystkie metody dobierane są pod kontem poziomu skażenia miejsca, w którym doszło do zgonu.

Gdzie pracujemy?

Oferujemy nasze usługi na terenie całego województwa Lubelskiego: Lublin, Zamość, Puławy, Biała Podlaska oraz miasta:

Annopol, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Nałęczów, Opole Lubelskie, Parczew,  Radzyń Podlaski, Ryki, Szczebrzeszyn, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Łuków, Łęczna, Świdnik.

Vector - odkażanie po zwłokach lubelskie
Sprzątanie po zwłokach w razie konieczności obejmuje również dezynfekcję klatki schodowej czy korytarza. Wystawiamy następnie całą wymaganą dokumentację oraz fakturę.