Kompleksowe sprzątanie miejsc śmierci

Potrzebują Państwo profesjonalnego sprzątania po zmarłym a nie mają czasu zrobić tego samodzielnie? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to Vector lubuskie jest rozwiązaniem Państwa problemów. Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań, piwnic, biur, pokoi hotelowych, w których doszło do samobójstw lub morderstwa. Ofertę kierujemy do klientów na terenie całego województwa, w tym: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żagań, Świebodzin. Jesteśmy w stanie zająć się wybrudzonymi meblami, ścianami oraz zaoferować kompleksową dezynfekcję po zgonie. Obsługujemy całe województwo lubuskie przez całą dobę, inne, siedem dni w tygodniu przyjmujemy Państwa zgłoszenia. Dojedziemy do następujących miast:

Drezdenko, Gubin, Kostrzyn nad Odrą, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Rzepin, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szprotawa, Słubice, Wschowa, Żary.

Technicy obsługują też mniejsze miejscowości;  Babimost, Cybinka, Bytom Odrzański, Dobiegniew, Gozdnica, Kargowa, Jasień, Lubniewice, Łęknica, Małomice, Nowogród Bobrzański, Otyń, Rzepin, Sława, Słubice, Świebodzin, Trzciel, Witnica, Zbąszynek, Zielonka.

Wśród naszych usług ważne miejsce zajmuje sprzątanie miejsc śmierci, sprzątanie po zmarłym Uporządkujemy niemal każdą przestrzeń, w której doszło do zdarzenia. Wykonamy zlecenie niezależnie od tego czy doszło do zgonu z przyczyn naturalnych, wypadku losowego, samobójstwa czy morderstwa. Wiemy, bowiem jak trudne jest to dla osób, które znalazły ciało. Dezynfekcja po zmarłym Lubniewice, Lubsko, Małomice, Międzyrzecz, Nowa Sól, Rzepin, Sława, i inne odbędzie się z należytym szacunkiem, profesjonalnie i sprawnie. Nie przeoczymy żadnego miejsca, nauczyło nas tego długoletnie doświadczenie i częsta współpraca z policją, prokuraturą czy strażą miejską.

Skuteczne sprzątanie po zmarłych lubuskie
Po wykonanym odkażaniu po zwłokach wystawiamy dokumentację do celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu oraz fakturę. Zależy na państwa komforcie, formalności dopełniamy bardzo szybko.

Bardzo ważne czyszczenie po zgonie

Przez lata nauczyliśmy się sprzątać po rozkładzie ciała. Może się zdarzyć, choć nie życzymy tego nikomu, że odnajdą Państwo zwłoki po czasie i będą znajdować się w fazie rozkładu. Związki, jakie się wtedy wydzielają są niebezpieczne dla zdrowia, kontakt z nimi może wywołać poważne choroby. W związku z tym czyszczenie po zmarłym powinna wykonać grupa doświadczonych techników. Właśnie tacy ludzie pracują w Vector lubuskie. Dokładnie sprawdzą jak bardzo mieszkanie jest skażone i dobiorą odpowiednie metody działania. Przeprowadzą dokładną dezynfekcje poprzedzona usunięciem mebli z pomieszczenia. Zneutralizują fragmenty tkanek, krwi i płynów ustrojowych ze wszystkich zakamarków. Vector to sprzątanie po zgonach, sprzątanie po zmarłym, sprzątanie po śmierci, sprzątanie po zgonie, sprzątanie miejsca zgonu, sprzątanie po osobie zmarłej, sprzątanie po wypadkach w pracy, dezynfekcja po zmarłym, dezynfekcja po zmarłych, dezynfekcja po zgonie, dezynfekcja miejsc śmierci, sprzątanie mieszkań i lokali po zgonach zwłokach i zabójstwach oraz samobójstwach

Niezwykle ważną czynnością podczas sprzątanie po zwłokach, sprzątanie po zmarłych  jest ozonowanie. Ma ono na celu zlikwidowanie przykrego zapachu jak i zneutralizowanie szkodliwych alergenów.

Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych, instytucji państwowych, firm pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Jesteśmy w stanie zabezpieczyć miejsce wypadku i ograniczyć dostęp osobom postronnym.