Profesjonalna dezynfekcja po zwłokach

Szukają Państwo, na obszarze województwa opolskiego kompleksowych usług porządkowych z powodu śmierci w rodzinie? Wasze mieszkanie, piwnica czy komórka wymaga sprzątania, którego sami nie możecie zrobić? Potrzebują Państwo pozbyć się bakterii i zarazków związanych z rozkładem zwłok? Vector opolskie wykona wszystkie wymienione zadania w różnych miastach: Opole, Nysa, Brzeg, Kędzierzyń Koźle. Działamy w całym województwie, w tym w następujących miastach:

Głubczyce, Głuchołazy, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Olesno, Prudnik, Strzelce Opolskie, Zdzieszowice, Ozimek, Praszka, Grodków, Zawadzkie, Paczków, Niemodlin, Gogolin, Kietrz, Wołczyn, Głogówek, Lewin Brzeski, Tułowice, Otmuchów, Dobrodzień, Byczyna, Baborów, Leśnica, Biała, Gorzów Śląski.

Dezynfekcja po zgonie opolskie
W skład naszej oferty wchodzi również sprzątanie po śmierci z przyczyn naturalnych, wynikłej na skutek morderstwa, samobójstwa lub innego wypadku losowego. Dokładnie wyczyścimy każde pomieszczenie, niezależnie od tego czy jest to mieszkanie, piwnica, pokój hotelowy czy miejsce wypadku w firmie czy biurze. Usługi odkażania po zwłokach wykonujemy dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, instytucji państwowych, hoteli. Bierzemy na siebie to bardzo przykre zadanie i wykonujemy je w sposób profesjonalny. Nasze usługi charakteryzuje niska cena połączona z wysoką, jakością oraz bezterminowa gwarancja.

Dezynfekcja miejsca po zgonie dostępna jest dla województwa opolskiego przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia pod numerami telefonu:

725 392 578 lub 42 649 81 48

Sprzątanie po zgonie

Wciąż trwająca współpraca ze służbami mundurowymi i prokuraturą przygotowała nas do wykonywania sprzątania po zwłokach, które znaleziono w stanie rozkładu. Jest to bardzo wymagające zadanie, ponieważ ciało na takim etapie wytwarza szkodliwe dla zdrowia aminy. Niezbędny jest wiec odpowiedni sprzęt oraz umiejętności. Bardzo często konieczne jest wyniesienie wyposażenia z pomieszczenia oraz zrywanie podług i tapet. Następnie dochodzi do dezynfekcji po zwłokach z zastosowaniem atestowanych preparatów. Wszelkie fragmenty tkanki, krew i płyny ustrojowe zostaną zebrane. Wszystkie czynności odbywają się w zgodzie z przepisami Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Kolejnym krokiem jest ozonowanie pomieszczeń w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu i szkodliwych substancji z powietrza. Możliwa jest również dezynfekcja klatki schodowej, windy lub korytarza. Po zakończeniu czyszczenia po zgonie wystawiamy niezbędną dokumentację administracyjną.

Możliwa jest również wycena usługi na podstawie przesłanych zdjęć na adres e-mail:

uslugi.sprzatajace@onet.pl

Jesteśmy do Państwa usług na całym obszarze Opolszczyzny.