Dezynfekcja miejsca po zgonie

Firma Vector podlaskie oferuje Państwu kompleksowe usługi porządkowe. Zajmujemy się oferowaniem profesjonalnej pomocy w zakresie sprzątania po zmarłych w województwie podlaskim, w tym Białystok, Suwałki, oraz inne miasta i miejscowości podane poniżej:

Augustów, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Kolno Mońki, Sejny, Siemiatycze, Sokółka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Łapy, Łomża.

Zdobycie stosownych pozwoleń i doświadczenia pozwala nam świadczyć usługi w zakresie czyszczenia po zmarłych. Współpracujemy z policją i prokuraturą, dzięki temu doskonale rozumiemy jak trudna jest to sytuacja dla naszych klientów. Dla Państwa zajmiemy się wszystkim, dając potrzebny spokój w sytuacji utraty bliskiej osoby. Sprzątanie po zgonie wykonujemy profesjonalnie z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych metod. Nasze usługi są w atrakcyjnej cenie, która gwarantuje Państwu wykonanie zadania z najwyższą starannością. Zgłoszenia przyjmujemy 24 godzina na dobę, przez cały tydzień. Odkażanie po zwłokach, wykonywane przez naszą firmę objęte jest bezterminową gwarancją. Po wykonaniu usługi otrzymają Państwo dokumenty dla celów administracyjnych, zaświadczenie do sanepidu, certyfikat oraz fakturę.

Dokładne sprzątanie po zmarłych

Podejmujemy się wykonania czyszczenia po śmierci w wyniku morderstwa, samobójstwa jak również z przyczyn naturalnych czy każdego wypadku losowego. Mamy doświadczenie w porządkowaniu miejsc po zwłokach w stanie rozkładu. Ta kwestia jest szczególnie ważna, ponieważ, ciało w takim stanie wydziela niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne. Tylko wykwalifikowana ekipa techników dokładnie wykona sprzątanie po rozkładzie ciała, oraz miejsca zgonu.Sprzątanie po zgonach podlaskie

Sprzątanie po zmarłych Vector – podlaskie
5 (100%) 13 głosów


Proces sprzątanie miejsca śmierci rozpoczynamy od ustalenia stopnia skażenia pomieszczenia. Po tym dobieramy ilość etapów odkażania. Najważniejsze czynności to neutralizacja oraz usunięcie fragmentów tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych. Używamy do tego preparatów posiadających niezbędne atesty oraz wyspecjalizowanych maszyn. Końcowymi etapami są ozonowanie, które usuwa nieprzyjemny zapach i niebezpieczne drobnoustroje oraz dezynfekcja klatki schodowej, korytarza czy też windy.

Nasze sprzątanie miejsc śmierci, sprzątanie po zmarłym, dezynfekcja po zmarłych, sprzątanie po osobie zmarłej, sprzątanie miejsca zgonu, dostępne jest dla osób prywatnych, firm, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i biur z terenu województwa podlaskiego.

Dezynfekcja po zmarłym, oraz sprzątanie miejsc zgonu, wykonujemy też w mniejszych miejscowościach.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Tagi: sprzątanie po śmierci, usuwanie smrodu, dezynfekcja miejsc śmierci Łomża, sprzątanie po zgonie Augustów, dezynfekcja po śmierci Suwałki, sprzątanie po zwłokach, dezynfekcja po trupie, firma sprzątająca mieszkanie po śmierci