samochódSprzątanie mieszkań po śmierci jest zadaniem wymagającym użycia specjalistycznego sprzętu i atestowanych środków czyszczących oraz pełnego zabezpieczenia osób wykonujących dezynfekcję po zgonie przed kontaktem z groźnymi czynnikami biologicznymi i płynami ustrojowymi. Z reguły sprzątanie po śmierci może wydawać się zadaniem łatwym, jednak wiele zabrudzeń pozostaje niewidocznych dla gołego oka i stwarza zagrożenie dla przebywających w otoczeniu osób zdrowych. Firma Vector Zabrze jest jedną z wiodących firm specjalizujących się w sprzątaniu po zabójstwach, samobójstwach i zgonach naturalnych. Jak wykonujemy dezynfekcję po śmierci?

Sprzątanie miejsc śmierci – najważniejsze cele dezynfekcji po zgonie

Sprzątanie po samobójstwach i zabójstwach często oznacza konieczność usunięcia dużych obszarów zabrudzonych krwią i płynami ustrojowymi, które mogą być niewidoczne przy sprzątaniu po śmierci naturalnej. W obydwu przypadkach wykorzystanie wiedzy i technik pracy doświadczonej ekipy Vector Zabrze może okazać się jednak jedynym bezpiecznym sposobem na całkowitą dezynfekcję miejsc śmierci. Korzystając z atestowanych środków chemicznych neutralizujących wirusy, bakterie i patogeny oraz technik pozwalających usunąć wszelkie ślady po fekaliach, krwi i płynach ustrojowych doprowadzamy mieszkania po śmierci do porządku i bezpiecznego ponownego użytku.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

sprzątanie po zmarłych
Sprzątanie po zmarłych w mieszkaniu.

Sprzątanie po śmierci należy rozpocząć od pozbycia się zajmujących miejsce zgonu mebli i gabarytów, które również zebrały część szkodliwych płynów ustrojowych i bakterii w nich żerujących. Nie wszystkie sprzęty da się oczyścić, dlatego w Vector Zabrze oferujemy możliwość dezynfekcji po śmierci metodą suchego lodu, a jeśli ta nie przyniesie efektów, bezpieczną utylizację zanieczyszczonych gabarytów. Po ich usunięciu technicy mogą przystąpić do właściwej oceny miejsca zgonu i zdecydować czy konieczne będzie zrywanie podłóg i tapet oraz termiczne czyszczenie ścian, sufitów i podłóg w ramach dezynfekcji po samobójstwie lub zabójstwie.

Dezynfekcja domu po zmarłych ma na celu zabezpieczenie przestrzeni i zneutralizowanie wszystkich niebezpiecznych związków, bakterii, wirusów i grzybów rozwijających się w miejscu rozkładu ciała. We krwi, fekaliach i płynach ustrojowych mogą namnażać się niewidoczne gołym okiem wirusy HIV, WZW A i B oraz wiele innych grzybów i bakterii zagrażających zdrowiu i życiu. Dezynfekcja po zgonie polega na ich całkowitej neutralizacji w kontrolowanych warunkach.

Sprzątanie domu po śmierci

Techniki sprzątania po zgonie w Vector Zabrze

Bazując na skali zanieczyszczeń spotykanych podczas sprzątania domu po śmierci, nasi technicy zostali przeszkoleni w obsłudze różnorodnych urządzeń i metod dezynfekcji po zgonach umożliwiających osiągnięcie najlepszych rezultatów. W ramach świadczonych usług sprzątania po trupach stosujemy techniki zamgławiania, ozonowania, mikrodyfuzji, oczyszczania suchym lodem, a także dezynfekcji z użyciem metody GTX 40 z USA. certyfikat jakości usługKażde zlecenie zakańczamy poprzez dezynfekcję po śmierci innych miejsc kontaktu z rozkładającym się ciałem, a więc klatek schodowych, wind czy współdzielonych korytarzy nienależących do mieszkania zmarłego.

Firma Vector Zabrze oferuje pełną gwarancję jakości wykonywanych usług potwierdzoną certyfikatami. Nasze referencje obejmują współpracę z instytucjami państwowymi, w tym policją i sanepidem, którzy potwierdzają stuprocentowe przygotowanie naszych techników do dezynfekcji po zgonach i sprzątania po zabójstwach. Wiemy, jak wrażliwym tematem jest śmierć bliskiej osoby i staramy się by oferowane przez nas usługi sprzątania po zmarłych zawsze uwzględniały dobro i bezpieczeństwo osób bliskich zmarłemu.

Vector Zabrze – profesjonalne usługi dezynfekcji i

sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578