Sprzątanie po zwłokach wykonywane w ramach działalności Vector Bieruń to specjalistyczna usługa, do której wykonywania potrzebne są specjalne uprawnienia, certyfikaty i lata doświadczenia.

Konieczność usunięcia z miejsca znalezienia ciała nie tylko nieprzyjemnego zapachu, śladów krwi czy płynów ustrojowych, ale też niebezpiecznych wirusów, bakterii, grzybów i innych patogenów mogących bytować w krwi denata stanowi realne zagrożenie dla zdrowia człowieka. Jedynie z odpowiednim sprzętem i wiedzą odnośnie procesu dezynfekcji po zwłokach możemy zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo. Jak pracujemy?

Proces sprzątania po zmarłych w Vector Bieruń

Do dezynfekcji mieszkania po zmarłym wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, testowane i dopuszczone do użytku przez Sanepid metody i środki czystości. Prawidłowa dezynfekcja po trupach wymaga neutralizacji czynników biologicznych, w tym krwi, tkanek i fekaliów mogących zawierać bakterie i wirusy, dlatego łączenie ze sobą różnych metod przynosi obecnie najwyższą skuteczność działania.

Poza metodami czyszczenia powierzchniowego wykorzystujemy także oczyszczanie powietrza z pomocą ozonowania, zamgławiania i mikrodyfuzji, tak by całkowicie pozbyć się zagrożenia ze strony bakterii oraz nieprzyjemnego zapachu, który może wnikać w strukturę drewna czy materiały i pozostawać w mieszkaniu przez długi czas.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie po zgonie Bieruń – etapy pracy

  • Z mieszkania usuwamy meble, śmieci, sprzęty i inne gabaryty, które należy wynieść ze skażonego miejsca – mogą przeszkadzać w pracy lub ulec zniszczeniu podczas dezynfekcji.
  • Ekipa przeprowadzająca dezynfekcję po zmarłym demontuje podłogę, zrywa tapety, oczyszcza ściany oraz sufity metodą termiczną – działania takie nie są konieczne w każdym przypadku, ale zdarzają się przy samobójstwach, zabójstwach czy tragicznych wypadkach losowych.
  • Wstępna dezynfekcja po zgonach specjalistycznym środkiem odkażającym pozwala na częściowe usunięcie bakterii i wirusów z powietrza oraz powierzchni łatwo dostępnych.
  • Kolejnym etapem prac jest usuwanie śladów krwi, fekaliów i płynów ustrojowych z użyciem środków neutralizujących.
  • Użycie maszyny GTX 40 w technologii SGP zapewnia kompleksowe sprzątanie po zmarłym i usuwanie skażenia.
  • Aby zlikwidować nieprzyjemne zapachy z mieszkania stosowane są mikrokapsułki oraz ozonowanie z użyciem generatora DS-46-RHR.
  • Na zakończenie prac wszystkie pomieszczenia dezynfekowane aktywną suchą mgłą.

Połączenie ze sobą skuteczności różnych metod sprzątania po zwłokach i działania fizycznych, biologicznych i chemicznych środków odkażających i neutralizujących daje najlepsze rezultaty, zapewniając przeciwdziałanie i usuwanie wszystkich baterii i wirusów zalegających w mieszkaniu.

Dezynfekcja po zmarłych Bieruń

Dlaczego sprzątanie po zwłokach jest ważne?

Działań w zakresie dezynfekcji po zmarłym nie należy podejmować się samemu lub zlecać przypadkowej firmie sprzątającej. Jedynie przeszkoleni technicy w odpowiednim zabezpieczeniu są w stanie usunąć skażenie i jednocześnie nie dopuścić do niedokładnej dezynfekcji mieszkania. Domowe środki czystości używane także przez wiele firm sprzątających nie mają takiej mocy i skuteczności działania, jak środki przystosowane do dezynfekcji po zwłokach. Od wielu lat współpracujemy z instytucjami państwowymi i działamy na miejscach znalezienia zwłok w całej Polsce, w tym także w Bieruniu.

Jeśli chcą Państwo pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z mieszkania po zmarłym lub widocznych śladów po rozkładzie ciała, zapraszamy do kontaktu. Działamy szybko i pozostawiamy mieszkanie w dobrym stanie.

KONTAKT

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ –  dezynfekcja po zgonach Bieruń

Na czym polega sprzątanie mieszkań po zmarłych?

Sprzątnie mieszkań po zmarłych, polega na usunięciu z ich wnętrza wszelkich gabarytów, sprzętu RTV i ewentualnych śmieci, a następnie przeprowadzeniu dokładnej dezynfekcji lokalu przy użyciu różnych metod, w celu przywrócenia mieszkania do ponownego użytku.

Jakie są etapy sprzątania mieszkania po zgonach w Bieruniu?

Usługa sprzątania mieszkania po zgonie Bieruń, składa się z wielu etapów prac takich jak opróżnienie mieszkania z gabarytów, sprzętu RTV, śmieci, neutralizacja krwi i tkanek, ozonowanie, mikrodyfuzja, dezodoryzacja, zamgławianie czy też dezynfekcja aktywną suchą mgłą. W niektórych przypadkach niezbędne może okazać się usunięcie podłóg, parkietów i tapet, a także termiczne czyszczenie ścian i sufitów.

Czy usługi sprzątania po zmarłych w Bieruniu są realizowane całodobowo?

Tak. Nasza firma Vector Bieruń, realizuje usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu całodobowo. Szybkie przybycie na miejsce zgonu i rozpoczęcie czynności jak najwcześniej, sprawia, że przebiegają one zdecydowanie szybciej i w związku z tym usługa jest mniej kosztowna.