Dezynfekcja miejsc śmierci w Częstochowie

Vector Częstochowa to firma od dawna działająca na rynku usług porządkowych. Dysponujemy bogatą ofertą obejmującą sprzątanie miejsc zgonu.

Czyszczenie po zgonach - Vector Częstochowa
Zajmujemy się również czyszczeniem po zmarłych, sprzątamy mieszkania, pokoje hotelowe i inne pomieszczenia gdzie doszło do tak nieprzyjemnego wydarzenia. Kierujemy swoją ofertę do przedsiębiorstw, biur, spółdzielnie mieszkaniowych oraz osób prywatnych mieszkających w Częstochowie.

Stosowne pozwolenia oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie sprzątania po zwłokach, morderstwie, tragicznym wypadku losowym oraz zgonie z przyczyn naturalnych. Zabezpieczamy i czyścimy również miejsca śmiertelnych wypadków w różnych firmach. Dzięki nam będą mogli Państwo w spokoju opłakiwać stratę bliskiej osoby lub wyjaśniać przyczyny śmierci pracownika. Oferujemy najlepsze czyszczenie po osobie zmarłej.

Dezynfekcję po zgonie wykonujemy w sposób profesjonalny i wykorzystujący sprawdzone metody. Korzystamy z nich również na polecenie policji i prokuratury.

Sprzątanie po zmarłych w Częstochowie

Nasi technicy posiadają doskonałe kwalifikacje, dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zlecenia. Do takich z pewnością należy dezynfekcja po śmierci, znajdowały się w stanie rozkładu. Dla Państwa, wykonanie tego zadania jest ponad siły, jest również szalenie niebezpieczne. Kontakt z ciałem w takim stanie może skutkować poważnymi chorobami. Nasi pracownicy pojawią się na miejscu zdarzenia i przeprowadzą rozpoznanie poziomu skażenia pomieszczenia. Następnie ustalą ile etapów czyszczenia po zmarłym należy wykonać.

Sprzątanie miejsca śmierci często wymaga usunięcia sprzętów z mieszkania oraz demontażu podłóg i termiczne czyszczenie. Absolutnie konieczna jest dezynfekcja za pomocą środka neutralizującego fragmenty tkanek oraz płyny ustrojowe i krew. Następnie zanieczyszczenia są zbierane za pomocą specjalistycznych maszyn. Ważne jest też rozpylenie ozonu w celu usunięcia nieprzyjemnego zapachu. Zapewniamy też w razie potrzeby dezynfekcję klatki schodowej, windy i korytarza.

Dezynfekcja po zgonach jest objęta bezterminową gwarancją. Wystawiamy zaświadczenie do sanepidu oraz wszystkie ważne dokumenty.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48