Sprzątanie po zwłokach nie jest usługą popularną, ale zdecydowanie istotną dla bezpieczeństwa ludzi. Człowiek umierający w mieszkaniu nie zawsze zostaje znaleziony odpowiednio wcześnie, a w temperaturze pokojowej proces rozkładu ciała rozpoczyna się szybko. Chcąc uniknąć kontaktu z bakteriami i wirusami powstającymi podczas rozkładu ciała i istniejącymi w krwi i płynach ustrojowych denata, a także pozbyć się nieprzyjemnego zapachu rozkładających się zwłok trzeba zdecydować się na profesjonalną dezynfekcję i odkażanie mieszkania po śmierci. Na czym to polega?

Dezynfekcja po zmarłych w Zawierciu

Procedura dezynfekcji mieszkania po zmarłym opiera się o szereg technik i metod sprzątania dostępnych wyłącznie do dyspozycji odpowiednio przeszkolonych, doświadczonych osób. Technicy z Vector Zawiercie nieustannie wysyłani są na szkolenia podnoszące ich kwalifikacje zawodowe, ale też przygotowujące do pracy z nowymi metodami dezynfekcji. Staramy się zawsze zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług, dlatego też opracowaliśmy swoje wewnętrzne standardy, które spełniamy przy każdym zleceniu dezynfekcji po zmarłych jakiego się podejmujemy.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi

Zadzwoń: +48 725 392 578

Płyny ustrojowe, krew, tkanki, fekalia, śmieci, gnijące ciało, fetor – wiele zanieczyszczeń, niebezpiecznych płynów, wirusów, bakterii i grzybów może pojawiać się na miejscu znalezienia zwłok, nawet jeśli śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Ich usunięcie nie jest możliwe z pomocą ciepłej wody i płynu dezynfekującego, podobnie jak niemożliwe jest pozbycie się fetoru zwłok z pomocą wietrzenia mieszkania. Bakterie i wirusy jakie można spotkać na miejscu będą stanowiły w kontakcie bezpośrednie zagrożenie wieloma chorobami – jedynie profesjonalna dezynfekcja mieszkania jest w stanie to niebezpieczeństwo zminimalizować.

Z jakich technik korzystamy?

Poza standardowym ozonowaniem, które jest pewną podstawą działalności w naszej branży stosujemy także szereg innych rozwiązań testowanych przez wiele lat na różnych miejscach znalezienia zwłok ludzkich w różnym stanie rozkładu. Do dyspozycji naszych techników pozostają m.in.:

  • Dezynfekcja suchym lodem, którą stosujemy do ocalenia cennych dla państwa przedmiotów sprzętu,
  • Dezynfekcja suchą mgłą,
  • Zamgławianie AirFogiem ULV,
  • Technologia SGP z USA,
  • Generatory do ozonowania,
  • Parownice do dezynfekcji termicznej,
  • Środki chemiczne, fizyczne i biologiczne neutralizujące krew, tkanki i bytujące w nich wirusy i bakterie.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci

Połączenie działania różnych technik daje nam pewność, że prowadzona dezynfekcja jest skuteczna i pozwala usunąć wszystkie zarazki, a nie tylko te znajdujące się na najłatwiej dostępnych powierzchniach. Wiemy też, że to właśnie kompleksowe podejście do działań pozwala nam lepiej zwalczać nieprzyjemny zapach, który szybko wchłania się w materiały, a więc dywany, zasłony, meble tapicerowane – jego usunięcie jest dla wielu naszych klientów sprawą kluczową, bo zapach można czuć nawet po usunięciu widocznych śladów.

Zamów dezynfekcję mieszkania po zmarłym

Niezależnie od tego, czy mieszkanie będzie przeznaczone na sprzedaż, pod remont czy do ponownego użytku, przeprowadzenie dezynfekcji po śmierci powinno się zlecić możliwie jak najszybciej. Vector działa nie tylko w Zawierciu, ale na terenie całej Polski. Dojedziemy na miejsce tak szybko, jak to możliwe i zajmiemy się sprzątaniem mieszkania po zmarłym z najwyższą dbałością o szczegóły. Staramy się, by po zakończonych pracach mieszkanie wyglądało tak, jak przed śmiercią jego mieszkańca.

KONTAKT – Vector Zawiercie

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48