Profesjonalne sprzątanie po zmarłych wykonywane jest przy zastosowaniu specjalistycznych środków dezynfekujących i neutralizujących czynniki biologiczne. W połączeniu z różnorodnymi metodami ich aplikacji, technicy firmy Vector w Ogrodzieńcu mogą przeprowadzić kompleksową dezynfekcję po śmierci w mieszkaniach, biurach, piwnicach, altanach i innych pomieszczeniach zamkniętych, docierając z preparatami odkażającymi do wszystkich skażonych powierzchni. Jakie działania są wykonywane w ramach sprzątania po zmarłych w Ogrodzieńcu?

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – dezynfekcja mieszkań po śmierci – Ogrodzieniec

Zadzwoń: +48 725 392 578

Procedura sprzątania po zwłokach z Vector Ogrodzieniec

Naszym podstawowym założeniem przy każdym zleceniu sprzątania po zmarłych jest odpowiednie dopasowanie metod dezynfekcji do stopnia zabrudzenia, skażenia i wielkości pomieszczenia. Nasze czynności obejmują między innymi pełną dezynfekcja mieszkania i wszystkich powierzchni mających kontakt z ciałem, neutralizację płynów ustrojowych, usuwanie tkanek, krwi i materiału biologicznego, neutralizowanie i usuwanie plam po krwi i płynach ustrojowych z zastosowaniem środków chemicznych, a dodatkowo zamgławianie AirFogiem ULV, mikrodyfuzję oraz ozonowanie pomieszczeń w celu zlikwidowania bakterii, wirusów oraz nieprzyjemnego zapachu.

Połączenie wielu metod profesjonalnej dezynfekcji i wykorzystanie specjalistycznych, atestowanych środków dezynfekujących podawanych w formie mgły, czy podczas dezodoryzacji zapewnia najwyższą skuteczność działania i daje nam pewność, że pomieszczenia zostały pozbawione skażenia biologicznego i są bezpieczne dla człowieka, bez konieczności korzystania z środków ochrony osobistej. Bez względu na okoliczności śmierci pomożemy Państwu w uporządkowaniu mieszkania po zmarłym i przygotowaniu go do dalszego użytku. Oferujemy szybką obsługę i kompleksowe wsparcie przy dezynfekcji i  sprzątaniu pomieszczeń po zgonach w Ogrodzieńcu i okolicach.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych

Dlaczego zlecenie sprzątania po śmierci specjalistom jest tak ważne?

Jeśli w mieszkaniu zostały znalezione zwłoki, bez względu na przyczynę śmierci (śmierć naturalna, samobójstwo, zabójstwo, nieszczęśliwy wypadek, późno odkryte zwłoki w zaawansowanym stadium rozkładu) konieczne jest przeprowadzenie pełnej dezynfekcji pomieszczeń po zmarłym i usunięcie skażenia biologicznego. W momencie rozkładu ciała, który w temperaturze pokojowej następuje stosunkowo szybko, to otoczenia uwalnia się nie tylko drażniący fetor, ale i wiele bakterii, wirusów, patogenów, grzybów i innych drobnoustrojów potencjalnie niebezpiecznych dla człowieka. Ich usuwanie nie będzie skuteczne z pomocą tradycyjnych, domowych środków czystości. Sama likwidacja plam pośmiertnych po krwi, płynach ustrojowych czy tkankach jest nieskuteczna bez odpowiednich preparatów neutralizujących. Zlecenie wykonania dezynfekcji po zmarłym profesjonalnej firmie jest zalecane i wymagane przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

Firma Vector daje pełną gwarancję najwyższej skuteczności przeprowadzonej dezynfekcji po śmierci w Ogrodzieńcu. Współpracujemy na miejscu ze wszystkimi służbami i prowadzimy czynności możliwie jak najszybciej, dzięki czemu redukujemy rozprzestrzenianie się skażenia po całym budynku. W ramach realizacji usługi wykonujemy także dezynfekcję klatki schodowej, windy i korytarzy, a w mieszkaniu po zmarłym odzyskujemy cenne przedmioty metodą suchego lodu. Po przeprowadzonej dezynfekcji lokal może być gotowy do użytku po minimum 12 godzinach, niezbędnych do ulotnienia się wszystkich preparatów odkażających i wysokiego stężenia ozonu.

KONTAKT – Vector sprzątanie po zmarłych – Ogrodzieniec

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – dezynfekcja po zgonach Ogrodzieniec

Dlaczego ozonowanie jest bezpiecznym sposobem na przywrócenie czystości po zmarłych?

Ozonowanie to bardzo popularna i skuteczna metoda dezynfekcji lokali. Oprócz tego, że neutralizuje wszelkie chorobotwórcze drobnoustroje, to pozwala również pozbyć się wszystkich zapachów z wnętrza. Jest to również metoda bezpieczna, ponieważ ozon rozpylony w pomieszczeniach w celu ich dezynfekcji dość szybko się ulatnia, co sprawia, że już po niedługim czasie lokal może być oddany do użytku.

Na jakiej podstawie dokonuje się wyceny sprzątania po zwłokach w Ogrodzieńcu?

Wycena usługi sprzątania i dezynfekcji po zgonie dokonywana jest na podstawie oględzin miejsca śmierci. Dlatego też koszty usługi są kwestią bardzo indywidualną i zależną od wielu czynników, które napotkamy na miejscu. Znaczący wpływ na koszty ma przyczyna śmierci, stopień rozkładu ciała, poziom skażenia itd.

Czym dezynfekujemy mieszkanie po śmierci?

Dezynfekcję mieszkania po zgonie w Ogrodzieńcu wykonujemy zawsze przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych oraz metod i urządzeń stworzonych specjalnie w tym celu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić pełną dezynfekcję miejsca zgonu i tym samym przywrócić lokal do ponownego użytku.