Vector to profesjonalna firma zajmująca się między innymi sprzątaniem mieszkań po zwłokach i pełną dezynfekcją po zmarłych na zlecenie osób prywatnych, firm i instytucji państwowych. Bazując na naszym doświadczeniu i działalności w całej Polsce oferujemy specjalistyczną pomoc w uprzątaniu mieszkań i domów, w których nastąpiła śmierć człowieka i w których doszło do rozpoczęcia procesu rozkładu ciała. Dezynfekcja jest konieczna, by ochronić przed groźnymi chorobami osoby mogące przebywać w mieszkaniu czy domu po jego uprzątnięciu. Jak działamy?

Oferta specjalistycznej dezynfekcji po zmarłych

W ramach obsługi miejsc po zmarłych w Blachowni i okolicach zapewniamy wykwalifikowana pomoc doświadczonych techników, którzy pracując na bazie sprawdzonych metod i atestowanych, chemicznych środków odkażających są w stanie zabezpieczyć mieszkanie przed rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów oraz insektów żerujących na rozkładającym się ciele. Nawet po jego usunięciu z mieszkania przez odpowiednie służby, w miejscu znalezienia ciała spotkamy plamy krwi, płyny ustrojowe, tkanki, robactwo, fekalia oraz niewidoczne bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje. Taka mieszkanka, w połączeniu z okropnym fetorem utrzymującym się w mieszkaniu nawet po wietrzeniu bywa toksyczna. Nasi technicy pracują w pełnych kombinezonach ochronnych zachowując podczas dezynfekcji wszystkie środki ostrożności.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi

Zadzwoń: +48 725 392 578

Każdy proces sprzątania po zwłokach przebiega nieco inaczej. Specjalizujemy się w sprzątaniu po:

  • Samobójstwach,
  • Zabójstwach,
  • Wypadkach losowych,
  • Wypadkach komunikacyjnych,
  • Śmierci naturalnej.

Zależnie od stopnia widocznego zabrudzenia, obecności płynów ustrojowych i śladów krwi, wielkości skażonej przestrzeni czy tego, jak szybko mieszkanie ma zostać oddane do ponownego użytku, nasi technicy będą indywidualnie dobierali schemat działania na miejscu zdarzenia i pracowali nad tym, by dezynfekcję po zwłokach wykonać szybko i skutecznie.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci - Vector Blachownia

Jak pracują technicy Vector Blachownia?

Naszym celem jest całkowite oczyszczenie miejsca zgonu z drobnoustrojów, bakterii i odpadów biologicznych takich jak tkanki, krew czy płyny ustrojowe. W związku z tym, dla łatwiejszej pracy musimy wynieść z lokalu meble, sprzęty i wyposażenie, które zostały zabrudzone i zniszczone bądź które mają zostać zdezynfekowane i zabezpieczone przed powrotem do mieszkania. Dla rzeczy, które pozostaną wyrzucone przewidzieliśmy usługę utylizacji, tak by pozbyć się gabarytów jak najbezpieczniej. W trakcie dezynfekcji możemy być zmuszeni do usunięcia części podłóg, paneli, dywanów czy tapet ze ścian. Te również zostaną właściwie zutylizowane, by w mieszkaniu zaprowadzić pełen porządek i czystość.

Usługi dezynfekcji po zmarłych w Blachowni obejmują działania takie jak dezynfekcja suchym lodem, dezynfekcja suchą mgłą, zamgławianie AirFogiem ULV metodą kapsułkową, technologia SGP z wykorzystaniem metody GTX 40 z USA oraz niezawodne w takich sytuacjach ozonowanie. Sam proces ozonowania przeprowadzamy także poza mieszkaniem denata, w częściach wspólnych budynku, komórkach lokatorskich, piwnicach czy strychach. Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom budynku, nie tylko mieszkania, w którym nastąpił zgon.

Po zakończeniu prac korzystanie z przygotowanego i zdezynfekowanego lokalu jest możliwe już po 12 godzinach. Staramy się nie używać środków chemicznych pozostawiających w powietrzu niebezpieczne opary, ale samo dowietrzenie mieszkania po dezynfekcji poprawi cyrkulację powietrza wewnątrz i odświeży mieszkanie dla jego lokatorów.

KONTAKT – Vector Blachownia

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48