Sprzątanie po zgonach Racibórz  – to profesjonalna usługa dezynfekcji po zmarłych, którą możemy wykonać dla klientów z Raciborza. W jej ramach przeprowadzamy dokładne czyszczenie pomieszczeń po zgonie. W tym celu wykonujemy nie tylko zabieg dezynfekcji, ale często też ozonowania, dzięki czemu pozbywamy się nieprzyjemnych zapachów oraz bakterii.

Dezynfekcja po zmarłych odbywa się w każdym przypadku znalezienia zwłok w mieszkaniu, domu czy pokoju hotelowym. Konieczność sprzątania po śmierci dotyczy nie tylko widocznych śladów krwi, płynów ustrojowych czy fekaliów znajdowanych w miejscu śmierci, ale też ogólnego uprzątnięcia mieszkania i pełnej dezynfekcji wszystkich powierzchni, na jakich mogły osiąść niebezpieczne dla człowieka bakterie, wirusy, grzyby i drobnoustroje. W Vector Racibórz prowadzimy prace z zakresu sprzątania mieszkań po zmarłych wykorzystując do tego wyłącznie specjalistyczny sprzęt. Jak działamy?

Sprzątanie po śmierci Racibórz – techniki dezynfekcji

Proces rozkładu ciała uwalnia do otoczenia bakterie, wirusy, grzyby i wiele drobnoustrojów, z którymi lepiej nie mieć kontaktu bez odpowiedniego zabezpieczenia. Samodzielne sprzątanie miejsca po zmarłym nie zapewni stuprocentowej pewności usunięcia zagrożenia biologicznego, szczególnie w przypadku trwalszych zabrudzeń. Prowadząc specjalistyczną dezynfekcję po trupach wykorzystujemy czyszczenie fizyczne oraz środki chemiczne i biologiczne gwarantujące skuteczność przeciwko różnego rodzaju zabrudzeniom. Wszystkie środki do dezynfekcji po zgonie wybierane są przez nas w zależności od stadium rozkładu, czy samego miejsca śmierci. Naszym celem jest doprowadzenie miejsca znalezienia zwłok do stanu sprzed śmierci, dlatego staramy się korzystać z metod nieuszkadzających mebli, podłóg, ścian czy innych powierzchni w Państwa mieszkaniu.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych Racibórz

Zadzwoń: +48 725 392 578

Rozkład ciała osoby zmarłej następuje szybko, szczególnie w temperaturze pokojowej, powodując pojawienie się insektów, ich jaj i larw oraz uwalnianie wyjątkowo nieprzyjemnego fetoru wraz z upływem czasu rozkładu. Szybkie wykonanie dezynfekcji po zmarłym to jedyna gwarancja pozbycia się takich śladów z mieszkania i całkowitego odkażenia po zgonie miejsc, które mogły mieć ze zwłokami styczność.

Czyszczenie po zmarłych Racibórz – to specjalistyczne czyszczenie i sprzątanie mieszkań po śmierci. Usługa dezynfekcji po zmarłych wykonywana jest na terenie całego Raciborza. Takie działanie przeprowadzone przez profesjonalistów, to gwarancja skutecznego pozbycia się zanieczyszczeń, bakterii i wirusów, które mogą się namnożyć w mieszkaniu, w którym doszło do zgonu.

Sprzątanie po samobójstwie

Podczas sprzątania po zwłokach korzystamy z:

  • Ozonowania przemysłowym generatorem DS.-46-RHR,
  • Technologii SGP do usuwania tkanek i substancji niebezpiecznych,
  • Zamgławiania AirFogiem ULV – metoda kapsułkowa,
  • Dezynfekcji aktywną suchą mgłą,
  • Czyszczenia suchym lodem,
  • Dezynfekcji termicznej,
  • Środków chemicznych, biologicznych i fizycznych ułatwiającym usuwanie śladów po zwłokach, neutralizację bakterii i drobnoustrojów oraz usuwanie fetoru.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych w Raciborzu z pomocą specjalistów

Przygotowanie do sprzątania po zwłokach wymaga wielu kursów, certyfikatów i doświadczenia w pracy z potencjalnym zagrożeniem i kontaktem z krwią i płynami ustrojowymi. Z tego też względu w żadnym wypadku nie należy podejmować się działania w miejscu znalezienia ciała samemu, nawet przy sytuacjach bez widocznych śladów po zwłokach. Odpowiednie zabezpieczenie miejsca przez specjalistów to jedyna szansa na uniknięcie bezpośredniego kontaktu z wirusami i bakteriami, ale też skutecznego pozbycia się trudnych do usunięcia plam po krwi, fekaliach czy płynach ustrojowych.

Sprzątamy po śmierci naturalnej, samobójstwach, zabójstwach i wypadkach losowych w Raciborzu i na terenie całego kraju. Obsługujemy przyjęte zgłoszenia tak szybko, jak to możliwe, zapewniając w pełni skuteczny proces sprzątania mieszkania po zwłokach. W przypadku większości sytuacji jesteśmy w stanie wykonać pracę szybko, pozostawiając mieszkanie do użytku już po 12 godzinach od opuszczenia go przez techników. Proces ozonowania i zamgławiania gwarantuje, że po tym czasie mieszkanie będzie pozbawione fetoru zwłok i jeśli nie pojawiły się plamy wymagające ściągania podłóg czy ścian, gotowe do użytku jak przed znalezieniem zwłok.

KONTAKT – Vector profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych Racibórz

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48