samochódDezynfekcja po zwłokach jest procesem wymagającym wykorzystania specjalistycznych środków, dzięki którym pozbędziemy się nie tylko nieprzyjemnego zapachu rozkładających się zwłok, ale przede wszystkim zneutralizujemy bakterie, wirusy, grzyby i patogeny rozwijające się na różnych powierzchniach w mieszkaniu. Wiele osób znajdujących ciało swojego bliskiego w mieszkaniu nie myśli w pierwszej kolejności o konieczności sprzątania po zwłokach i jest to zrozumiałe, dlatego warto postawić w tym celu na profesjonalną pomoc i mieć problem z głowy. W istocie Państwowa Inspekcja Sanitarna zaleca, by prace takie wykonywała wyłącznie doświadczona i specjalizująca się w dezynfekcji po zgonach firma. W Vector Polkowice możemy zagwarantować Państwu szybką i skuteczną pomoc w sprzątaniu mieszkań po zwłokach.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Jak działamy? Sprzątanie po zwłokach Polkowice

sprzątanie po zgonachProcedura sprzątania po zwłokach opiera się na usunięciu z mieszkania wszystkich dużych elementów wyposażenia, które mogły wejść w kontakt ze znalezionymi zwłokami oraz ich dokładne oczyszczenie techniką suchego lodu bądź utylizację, jeśli to konieczne. Tak opróżnione mieszkanie może w następnej kolejności zostać poddane pełnej dezynfekcji po zmarłym, podczas której usuniemy rozwijające się na miejscu bakterie, wirusy, grzyby i inne czynniki biologiczne. Wśród najgroźniejszych można znaleźć tu między innymi wirus WZW A i B czy HIV, dlatego też warto zdecydowanie ograniczyć kontakt z miejscem znalezienia zwłok do czasu uprzątnięcia mieszkania przez ekipę Vector Polkowice.

Po dotarciu na miejsce znalezienia zwłok, nasi technicy będą w stanie przeprowadzić analizę stopnia zabrudzenia mieszkania i ocenić jakie czynności będą konieczne do jego oczyszczenia. Oferując sprzątanie po samobójstwach i zabójstwach jesteśmy przygotowani na ślady krwi, fekalia, tkanki i wiele innych, nieprzyjemnych pozostałości po zwłokach, oferując możliwość czyszczenia termicznego ścian i sufitów lub nawet zdarcia podłóg i tapet ze ścian jeśli będzie to konieczne do usunięcia niebezpiecznych bakterii z mieszkania. W przypadku sprzątania po śmierci naturalnej zabrudzenia są często niewidoczne, ale równie niebezpieczne jak te powyżej.

Zobacz cennik usługi!

Dezynfekcja po zmarłych – jak przebiega proces?

certyfikat jakości usługRozpoczynając od wyniesienia gabarytów i, w razie konieczności, termicznej dezynfekcji całego pomieszczenia, technicy Vector Polkowice przygotowują sobie miejsce do pracy i mogą skupić się na punktowym czyszczeniu miejsc kontaktu różnych powierzchni mieszkania ze zwłokami. Posiadamy środki umożliwiające neutralizację płynów ustrojowych, tkanek, krwi oraz rozwijających się w nich bakterii, wirusów i drobnoustrojów, dzięki czemu gwarantujemy o wiele wyższa skuteczność niż wykonanie tak samo dokładnych prac przy wykorzystaniu domowych środków czyszczących.

Jednym z głównych elementów procesu dezynfekcji po zwłokach jest ozonowanie – procedura, która pozwala nam pozbyć się nieprzyjemnego zapachu i zneutralizować pozostałości bakterii i wirusów w otoczeniu. Ozonowanie łączymy także zamgławianiem metodą kapsułkową, czyszczeniem suchą mgłą i suchym lodem oraz mikrodyfuzją, które dają nam bardzo wysoką skuteczność działania podczas dezynfekcji po zwłokach.

Nasza firma posiada certyfikaty, które są dla Państwa gwarancją skuteczności przeprowadzonych działań. Zawsze staramy się wykonać dezynfekcję po zmarłych tak szybko, jak to możliwe, mając jednak na uwadze w pierwszej kolejności dokładność wykonanej pracy.

Vector Polkowice – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578