Sprzątanie po zgonach w Legnicy

Szukacie Państwo firmy, która wykona dezynfekcji miejsc śmierci: mieszkania, domu, poddasza, garażu lub komórki, w której doszło do śmiertelnego wypadku lub morderstwa? Vector Legnica jest odpowiedzią na te poszukiwania.

Dezynfekcja po zgonie - Vector Legnica
Dla osób prywatnych, hoteli, firm, biur i spółdzielni mieszkaniowych z Legnicy przygotowaliśmy jeszcze jedną usługę. Jest nią sprzątanie po zgonie. Dla Państwa jest to trudne zadanie w związku z tym, my przejmiemy ten ciężar. Uporządkujemy każde pomieszczenie, w którym doszło do śmierci z przyczyn naturalnych, w wyniku samobójstwa, morderstwa czy śmiertelnego wypadku. Czyszczenie po zmarłym jest profesjonalne oraz wykonywane z pełnym szacunkiem dla zmarłego. Nasze ceny są niskie, co nie zmienia faktu, że jakość usług jest najwyższa. Z naszego doświadczenia korzystają komendy policji i prokuratura.

Nasze sprzątanie miejsca śmierci na terenie Legnicy objęte jest bezterminową gwarancją. Oddajemy Państwu również dokładną dokumentację i zaświadczenie do sanepidu.

Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Legnica

W życiu mogą spotkać nas bardzo ciężkie chwile. Z pewnością do takich należy wiadomość o odnalezieniu zwłok kogoś bliskiego, które znajdowały się w stanie rozkładu. Jest to przygnębiające i wymaga interwencji doświadczonych techników. Vector Legnica przeprowadzi dezynfekcję po zwłokach, która usunie wszelkie niebezpieczne dla zdrowia wirusy, grzyby i inne szkodliwe substancje. Dezynfekcja po zmarłych wykonywana jest z użyciem innowacyjnego sprzętu, co gwarantuje całkowite usunięcie niebezpiecznych dla zdrowia toksyn.

Czyszczenie po śmierci w Legnicy

Czyszczenie miejsca zgonu odbywa się w kilku etapach, dobieranych do skali skażenia mieszkania. Najważniejsze elementy sprzątania po osobie zmarłej są jednak niezmienne. Zawsze konieczne jest wstępne czyszczenie po zgonach metodą termiczną. Kolejny ważny krok to dezynfekcja wszystkich pomieszczeń a następnie naniesienie środka odkażającego na zanieczyszczenia. Składają się one z fragmentów tkanek, krwi oraz płynów ustrojowych i po neutralizacją poddawane są maszynowemu usuwaniu. Kończącym prace etapem jest ozonowanie, które niweluje nieprzyjemny zapach oraz niszczy bakterie i alergeny.

Czyszczenie po zmarłych – Vector Legnica
5 (99.25%) 80 głosów

Nasze usługi na terenie Legnicy można zamawiać pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.