Firma Vector Świebodzice specjalizuje się w usługach sprzątania mieszkań po śmierci, oferując profesjonalną pomoc w pełnej dezynfekcji po zwłokach i zabezpieczeniu mieszkania przez bakteriami i wirusami rozwijającymi się podczas rozkładu ciała. Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, nawet w przypadku zgonu z przyczyn naturalnych i braku widocznych śladów krwi czy płynów ustrojowych, rozwój bakterii w miejscu zgonu następuje bardzo szybko. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja po zwłokach to jedyny sposób na bezpieczne przebywanie w mieszkaniu. Jak przebiega sprzątanie po śmierci w naszym wykonaniu?

Zobacz cennik usługi!

Dlaczego potrzebna jest dezynfekcja po zwłokach?

W przypadku śmierci pacjenta w szpitalu, obsługa placówki szybko zajmuje się uprzątnięciem ciała i pomieszczenia, w którym nastąpił zgon. Niestety, w przypadku domów prywatnych i zgonów z przyczyn naturalnych wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że dezynfekcja po zmarłym jest konieczna. Domowe środki czystości nie wystarczą, by pozbyć się bakterii i wirusów z mebli, czy nieprzyjemnego zapachu roznoszącego się w pomieszczeniu. Im więcej czasu ciało przebywa w temperaturze pokojowej, tym gorzej. Profesjonalne sprzątanie po zwłokach to jedyna szansa na całkowite pozbycie się zagrożenia.

dezynfekcja domu po zgonie

Wśród bakterii i wirusów rozwijających się w miejscu rozkładu ciała znaleźć można między innymi WZW A i B, HIV oraz wiele grzybów i patogenów powodujących trudne do wyleczenia infekcje i choroby. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i tego jak ważne jest pozbycie się ich w sposób właściwy – brak profesjonalnej dezynfekcji mieszkania po śmierci może doprowadzić do długotrwałej ekspozycji na wiele niewidocznych zagrożeń dla zdrowia.

Jak pracujemy przy sprzątaniu mieszkań po zmarłych?

dezynfekcja po zmarłychW Vector Świebodzice oferujemy usługi sprzątania po zgonach naturalnych, sprzątania po samobójstwach, sprzątania po zabójstwach, a także pomoc przy sprzątaniu po wypadkach i zdarzeniach losowych. Procedurę dezynfekcji po zgonie rozpoczynamy zawsze od oględzin miejsca i oceny skali zanieczyszczeń, bo tylko tak możemy dopasować najlepsze techniki sprzątania i wykonać pracę tak sprawnie i dokładnie, jak to tylko możliwe. Nasi technicy podpierają się w swoich decyzjach wieloletnim doświadczeniem i licznymi szkoleniami, dzięki czemu są w stanie ograniczyć czas sprzątania po zwłokach do minimum przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Sprzątanie mieszkania po śmierci wymaga często całkowitego usunięcia mebli i gabarytów oraz pełnego, termicznego zdezynfekowania ścian i sufitów. Dla mniej wymagających przypadków stawiamy głównie na ozonowanie, zamgławianie AirFogiem, czyszczenie suchym lodem oraz wykorzystanie środków neutralizujących bakterie, wirusy, tkanki i samochódczynniki biologiczne. Swoją uwagę skupiamy przede wszystkim na miejscach, które miały bezpośredni kontakt z ciałem zmarłego – dezynfekcję po zmarłych przeprowadzamy także na klatkach schodowych i w częściach wspólnych bloków mieszkalnych, przez które służby wynosiły zwłoki na zewnątrz.

Jesteśmy certyfikowaną firmą świadczącą usługi z zakresu sprzątania mieszkań po zmarłych. Vector Świebodzice zapewnia bezterminową gwarancję na swoje usługi – posiadamy certyfikat z hologramem poparty autentycznością firmy i kwalifikacjami zawodowymi, dzięki któremu zaufało nam już wielu klientów, także wśród ogólnopolskich służb i instytucji państwowych. Zapewnimy państwu pełną skuteczność dezynfekcji po zgonie.

Vector Świebodzice – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578