Sprzątanie po zwłokach jest procedurą wymagającą zastosowania odpowiednich środków dezynfekujących oraz technik dostępnych wyłącznie dla specjalizujących się w sprzątaniu po zmarłych firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych techników, otrzymanym na przestrzeni lat certyfikatom oraz dbałości o najmniejsze szczegóły, w Vector Strzelin możemy zapewnić Państwu wyjątkowo dokładną i przeprowadzoną szybko dezynfekcję po zmarłym zgodnie z wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Sanepidu. Jak odbywa się sprzątanie mieszkań po śmierci?

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych – dlaczego to konieczne?

certyfikat jakości usługPrzeprowadzenie dokładnej dezynfekcji po zgonie w mieszkaniu jest niezbędne. W wyniku rozkładu ciała, nawet przez kilka godzin, w otoczeniu zaczynają rozwijać się niebezpieczne dla zdrowia bakterie, wirusy, grzyby i patogeny, z którymi kontakt może być dla Państwa bezpośrednim zagrożeniem. Niestety, niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę i w przypadku braku widocznych śladów na podłodze, ścianach czy meblach zapomina o całkowitej dezynfekcji mieszkania po zwłokach. Z doświadczenia wiemy jednak, że ani domowe środki czystości, ani kilkudniowe wietrzenie mieszkania nie dają szansy całkowitego pozbycia się bakterii oraz drażniącego fetoru zwłok. Sprzątanie po zwłokach zlecone profesjonalnej ekipie to jedyna szansa na osiągnięcie najlepszych efektów.

Sprzątanie po zmarłych krok po kroku

Aby skutecznie pozbyć się śladów i niebezpiecznych bakterii i wirusów pozostałych w mieszkaniu po rozkładzie ciała, technicy Vector Strzelin muszą podjąć odpowiednie kroki i przygotować miejsce pracy tak, by kolejne kroki dezynfekcji po śmierci nie musiały być powtarzane. Z tego też względu już na początku wynosimy z mieszkania zabrudzone meble, dywany, sprzęty i gabaryty, które zależnie od możliwości dezynfekujemy z pomocą suchego lodu bądź utylizujemy z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Odsłonięcie jak największej powierzchni w mieszkaniu daje nam szansę na lepsze oszacowanie obszaru wymagającego pełnej dezynfekcji i dokładniejsze sprzątanie po zmarłych.

sprzątanie po samobójstwach

Jedną z podstawowych technik pracy przy sprzątaniu po zwłokach jest ozonowanie – metoda, dzięki której możliwe jest usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz znacznej ilości bakterii i wirusów zawieszonych w powietrzu. W połączeniu z powierzchniową dezynfekcją mieszkania po zmarłym, w tym wykorzystaniu neutralizujących czynniki biologiczne środków chemicznych, metody zamgławiania AirFogiem, dezynfekcji suchą mgłą i suchym lodem oraz mikrodyfuzjii jesteśmy w stanie poradzić sobie zarówno ze sprzątaniem po śmierci naturalnej, jak i sprzątaniem po zabójstwach czy samobójstwach. W przypadku ciężkich zabrudzeń krwią, fekaliami i płynami ustrojowymi, nasi technicy mają do dyspozycji urządzenia pozwalające na termiczne czyszczenie ścian, sufitów i wszystkich powierzchni wymagających dokładniejszego usuwania widocznych plam.

Zobacz cennik usługi!

Sprzątanie mieszkania po zmarłym z Vector Strzelin

samochódFirma Vector Strzelin posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu dokładne i potwierdzone gwarancją z certyfikatem usługi sprzątania mieszkań po zmarłych. Pracowaliśmy już przy wielu trudnych miejscach znalezienia ciała i wiemy dokładnie jak zorganizować proces dezynfekcji po zwłokach tak, by przyniósł najlepsze efekty. W ramach dezynfekcji po zmarłych przeprowadzamy także ozonowanie klatek schodowych i części wspólnych w blokach mieszkalnych, tak by pozbyć się niebezpiecznych bakterii i patogenów ze wszystkich miejsc, z którymi miało kontakt ciało zmarłego.

Vector Strzelin – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578