Sprzątanie po zwłokach – Vector Wałbrzych

Vector  Wałbrzych to od lat kompleksowe usługi porządkowe. W naszej ofercie znajduje się szereg profesjonalnych usług porządkowych.

Sprzątanie po zmarłych to kolejna, niezwykle ważna usługa oferowana przez Vector Wałbrzych. Dostępna jest na terenie Wałbrzycha i jego okolic, kierujemy ją do osób prywatnych, firm, biur, hoteli i spółdzielni mieszkaniowych. Pomożemy Państwu w uporządkowaniu każdego pomieszczenia. Posiadamy pozwolenia na prowadzenie dezynfekcji po zmarłych, wykazujemy się również ogromnym doświadczeniem, z którego korzysta prokuratura oraz komendy policji.

Czyszczenie po zgonach - Vector Wałbrzych

Dezynfekcja po śmierci w Wałbrzychu

Podejmiemy się sprzątania po zgonie z przyczyn naturalnych, samobójstwie, morderstwie oraz śmiertelnym wypadku. Nasze usługi objęte są bezterminową gwarancją. Po zakończeniu prac wystawimy dla Państwa pełną dokumentację do celów administracyjnych. Kolejne ważne dokumenty to protokół, kartę odpadów oraz zaświadczenie do sanepidu stwierdzające ponowną możliwość użytkowania wyczyszczonych pomieszczeń. Czyszczenie po śmierci to złożony oraz wieloetapowy proces, który wymaga sporego doświadczenia oraz wiedzy. Zdecydowanie warto zlecić te działania profesjonalistom, którzy bez narażania życia i zdrowia przeprowadzą pełną dezynfekcję po osobie zmarłej.

Czyszczenie po zmarłym – Vector Wałbrzych

Potrafimy sobie poradzić z najbardziej wymagającym zadaniem w tej branży, jakim jest sprzątanie miejsca zgonu. Może się, bowiem zdarzyć, że zwłoki zostaną odnalezione po dłuższym czasie. Państwo nie mają możliwości poradzić sobie z tym na własną rękę. Dzieje się tak, ponieważ ulegające rozkładowi zwłoki wytwarzają niebezpieczne związki chemiczne. Należą do nich aminy, wirusy, grzyby i patogeny, usuniemy je wszystkie wykonując wieloetapowe czyszczenie po zmarłym. Ilość etapów uzależniona jest od poziomu skażenia pomieszczenia, w którym przebywał zmarły. Jednakże najważniejsze prace są niezmienne, należy do nich:

  • Usunięcie mebli, zrywanie podłóg i tapet oraz termiczne czyszczenie po zgonie.
  • Dezynfekcja miejsc śmierci poprzez użycie preparatów dezynfekujących. Neutralizuje to szkodliwe działanie fragmentów tkanek i płynów ustrojowych.
  • Usunięcie zabrudzeń za pomocą specjalistycznych maszyn oraz ozonowanie niszczące nieprzyjemny zapach i bakterie.

Nasze działania zostały wielokrotnie docenione przez mieszkańców Wałbrzycha – niejednokrotnie pomagaliśmy przy  sprzątaniu po zwłokach. Jako grupa wykwalifikowanych specjalistów, do każdego zlecenia podchodzimy personalnie. Staramy się przeprowadzić kompletną dezynfekcję miejsca śmierci. Wiemy, jak trudnym momentem w życiu człowieka jest odejście drugiej osoby, dlatego zapewniamy pełnie wsparcie.

 

Nasze usługi dostępne są w Wałbrzychu po skontaktowaniu się z nami pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

Odbieramy połączenia całą dobę, 7 dni w tygodniu.