Sprzątanie po śmierci jest dla techników Vector Strzegom jedną z podstawowych dziedzin działalności. Podczas wieloletniej obecności w branży przeprowadziliśmy już wiele procesów dezynfekcji mieszkania po zmarłych, co daje nam unikalną możliwość szybkiego i bardzo skutecznego sprzątania po zwłokach. W połączeniu z uzyskanym przez naszą firmę certyfikatem jakości, licznymi szkoleniami naszych techników oraz ciągła współpracą z wieloma służbami i instytucjami Państwowymi zapewniamy dokładne oczyszczenie mieszkania po zmarłym. Co możemy Państwu zaoferować?

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Sprzątanie mieszkań po zmarłych z Vector Strzegom

Podjęcie pomocy profesjonalnej firmy do sprzątania po zwłokach jest konieczne, jeśli w Państwa mieszkaniu nastąpił zgon z przyczyn naturalnych lub gdy był wynikiem losowego wypadku. W sytuacjach takich ślady po rozkładającym się ciele mogą być w mieszkaniu niewidoczne gołym okiem, ale podobnie jak w przypadku sprzątania po samobójstwie czy zabójstwie, istnieje konieczność usunięcia wszystkich bakterii, wirusów i patogenów rozwijających się na różnych powierzchniach w Państwa mieszkaniu. W Vector Strzegom stosujemy sprawdzone techniki i środki dezynfekujące dzięki którym możemy zneutralizować nie tylko nieprzyjemny zapach, ale też wszelkie bakterie, wirusy i grzyby które zaczynają rozwijać się na ciele nawet już po kilkunastu minutach od zgonu. Domowe środki nie pomogą Państwu w ich usunięciu, a niezabezpieczony kontakt z tego rodzaju wirusami może stanowić bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia.

Jak przebiega profesjonalna dezynfekcja po zwłokach?

certyfikat jakości usługPo pojawieniu się w mieszkaniu wymagającym sprzątania po zwłokach, nasi technicy w pierwszej kolejności oceniają skalę zabrudzenia i wybierają techniki, jakie będą konieczne do wykorzystania by takie mieszkanie oczyścić. W przypadku sprzątania po samobójstwach i zabójstwach często spotykamy się z rozległymi śladami krwi, płynów ustrojowych czy fekaliów, które ze względu na Państwa bezpieczeństwo muszą być usunięte i zneutralizowane wyjątkowo dobrze. Jeśli to konieczne, nasi technicy sięgną po metodę dezynfekcji termicznej oraz zerwą tapety i podłogi w miejscach, w których usunięcie śladów nie będzie w pełni możliwe. Zawsze staramy się jednak pozostawić mieszkanie w stanie jak najmniej zniszczonym – nawet wyniesione przez nas meble, gabaryty i sprzęty AGD postaramy się ocalić, stosując metodę dezynfekcji suchym lodem.

Proces dezynfekcji po zwłokach rozpoczynamy i kończymy z pomocą ozonowania. Technika ta daje wyjątkowo dobre rezultaty w oczyszczaniu powietrza z nieprzyjemnego zapachu rozkładających się zwłok, ale też wspomaga cały proces dezynfekcji mieszkania po zmarłych. Działanie ozonowania uzupełniamy stosując środki chemiczne neutralizujące tkanki, bakterie, wirusy i grzyby, a także metodę zamgławiania AirFogiem, metodę dezynfekcji suchą mgłą, suchym lodem oraz mikrodyfuzję. Wszystkie wymienione techniki w połączeniu dają wysoką skuteczność działania i dzięki ograniczeniu szkodliwych środków chemicznych pozwalają na to, by mieszkanie nadawało się do ponownego użytku już po 12 godzinach od zakończonych przez nas prac.

Zobacz cennik usługi!

samochódZe względu na wymagania techniczne i z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, w blokach mieszkalnych przeprowadzamy także ozonowanie klatek schodowych i przestrzeni wspólnych które miały kontakt ze zwłokami podczas ich usuwania. Gwarantujemy, że współpraca z technikami Vector Strzegom pomoże Państwu przeżywać żałobę po zmarłym w spokoju, ale i bez zagrożenia dla Państwa zdrowia i życia.

Vector Strzegom – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578