Sprzątanie po zmarłych oferowane przez firmę Vector Środa Śląska jest jedną z usług, które ze względu na własne bezpieczeństwo i pewność dokładności wykonanego zadania należy pozostawić w rękach doświadczonych techników. Jak wskazuje Państwowa Inspekcja Sanitarna, przeprowadzenie dezynfekcji po zwłokach wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, środków czyszczących oraz rozległej wiedzy, nad którą technicy naszej firmy pracują nieustannie od wielu lat. Jako jedni z niewielu możemy pochwalić się gwarancją potwierdzoną certyfikatem jakości, dającą Państwu pełne poczucie bezpieczeństwa po przeprowadzonej dezynfekcji po zwłokach. Jak działamy?

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Sprzątanie mieszkań po śmierci – dlaczego to konieczne?

dezynfekcja po zmarłychŚmierć bliskiej osoby następująca w mieszkaniu jest zawsze trudna emocjonalnie, jednak w przypadku wielu osób dodatkowym wyzwaniem jest nie znalezienie ciała w mieszkaniu wystarczająco szybko. Działająca na nie temperatura pokojowa przyspiesza rozkład, co w efekcie oznacza więcej śladów w miejscu znalezienia zwłok oraz większą ilość bakterii, wirusów, grzybów i patogenów niebezpiecznych dla zdrowia i życia człowieka. To ich usuwaniem zajmujemy się w ramach usługi dezynfekcji po zmarłych. Zakres prac zawsze dopasowujemy do indywidualnego przypadku, tak by zapewnić Państwu jak najwyższą dokładność sprzątania po zmarłym w jak najkrótszym czasie.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci jest konieczne, bo tylko z pomocą odpowiedniego sprzętu i środków można całkowicie pozbyć się bakterii i wirusów rozwijających się w miejscu znalezienia ciała. Nasze techniki pracy dają też możliwość skutecznego usunięcia nieprzyjemnego zapachu, który unosi się w mieszkaniu po znalezieniu zwłok i którego często nawet tygodnie wietrzenia mieszkania nie są w stanie usunąć w pełni skutecznie. Naszym celem jest Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie, dlatego też to jakość, a nie czas wykonania stawiamy sobie jako priorytet.

Dezynfekcja po zmarłych krok po kroku

Zależnie od skali widocznych i niewidocznych zabrudzeń powstałych po rozkładzie ciała w mieszkaniu, nasi technicy mogą być zmuszeni do dostosowania tempa i kolejności prac, jakie wykonują. W przypadku mieszkań zagraconych, zaśmieconych oraz znalezienia ciała w pobliżu dużego skupiska mebli bądź elementów materiałowych i tapicerowanych możemy być zmuszeni do usunięcia mebli z mieszkania. Te, które będą do odratowania zdezynfekujemy z pomocą suchego lodu, inne natomiast będą musiały zostać zutylizowane. Warto zauważyć, że sprzątanie po samobójstwach czy nieszczęśliwych wypadkach, ze względu na większą ilość widocznych śladów będzie wymagało więcej czasu i pracy. Zdarza się, że usuwanie śladów z sufitów i ścian musimy wesprzeć przez dezynfekcję termiczną.

Zobacz cennik usługi!

dezynfekcja domu po zgonieSprzątanie po zwłokach i pełną dezynfekcję mieszkania po zmarłych zwykle opieramy na skutecznej metodzie ozonowania umożliwiającej usunięcie nieprzyjemnego zapachu oraz wielu bakterii, wirusów, patogenów i innych czynników biologicznych mogących stanowić zagrożenie dla zdrowia człowieka. Ozonowanie, w połączeniu z metodami zamgławiania AirFogiem, mikrodyfuzji, dezynfekcji suchą mgłą i suchym lodem oraz czyszczenia środkami neutralizującymi czynniki biologiczne, krew, tkanki ii płyny ustrojowe daje najlepsze rezultaty i gwarantuje usunięcie zagrożenia z mieszkania w stosunkowo krótkim czasie. Dla Państwa bezpieczeństwa i spokoju przeprowadzamy także dezynfekcję i ozonowanie klatek schodowych, wind oraz innych części wspólnych bloku mieszkalnego, które mogły mieć styczność z wynoszonym ciałem.

Vector Środa Śląska – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578