dezynfekcja po zmarłychProces dezynfekcji po zwłokach powinien zostać rozpoczęty możliwie jak najszybciej, w momencie zabrania zwłok przez odpowiednie służby i zebrania ewentualnych dowodów niezbędnych do określenia przyczyny zgonu. Wiemy, jak trudnym wydarzeniem jest znalezienie zmarłego w swoim mieszkaniu, jednak zadbanie o właściwe sprzątnięcie po zwłokach będzie dla Państwa gwarancją bezpieczeństwa we własnym domu. W Vector Ząbkowice Śląskie zajmujemy się usuwaniem śladów, bakterii i wirusów powstających w wyniku rozkładu ciała. Jak przebiega dezynfekcja po zmarłym?

Sprzątanie po zwłokach krok po kroku

Sprzątanie mieszkania po trupie nie jest zadaniem prostym i nie bez powodu wymaga się, by było wykonane przez doświadczoną firmę posiadającą odpowiedni do zadania sprzęt i techniki pracy. W Vector Ząbkowice Śląskie dbamy o to, by nasi technicy byli wyposażeni w najbardziej aktualną wiedzę z zakresu usuwania śladów po zmarłych, w tym niebezpiecznych dla zdrowia wirusów i bakterii rozwijających się w miejscu rozkładu ciała. W połączeniu z doświadczeniem oraz sprawdzonymi metodami pracy, nasi technicy mają możliwość przeprowadzenia dokładnej dezynfekcji mieszkania po zwłokach i zagwarantowania skuteczności swoich działań potwierdzonej certyfikatem jakości.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

dezynfekcja mieszkań po zmarłychSprzątanie po zwłokach odbywa się w kilku podstawowych etapach. Na początek usuwamy z mieszkania elementy, które mogą przeszkadzać w wykonaniu pełnego sprzątania, a więc zastawiające dostęp meble, elementy wyposażenia, a także dodatki tekstylne które mogły wchłonąć w siebie krew i płyny ustrojowe. Najczęściej do utylizacji nadają się dywany oraz stare kanapy, fotele czy krzesła. Meble, które uda się ocalić oczyszczamy z pomocą dezynfekcji suchym lodem i odstawiamy na miejsce po zakończeniu prac.

Główną pracę podczas dezynfekcji mieszkania po zmarłych wykonujemy z pomocą ozonowania. Technika ta jest wyjątkowo skuteczna w usuwaniu nieprzyjemnego zapachu, nawet jeśli zwłoki rozkładały się w mieszkaniu przez kilka dni. Ozonowanie łączymy z techniką zamgławiania Air Fogiem, czyszczenia suchą mgłą, mikrodyfuzji oraz dezynfekcji z użyciem neutralizujących środków chemicznych, które skutecznie radzą sobie z bakteriami, wirusami i grzybami zalegającymi na różnych powierzchniach w mieszkaniu.

Dlaczego sprzątanie mieszkania po zmarłym jest niezbędne

sprzątanie po samobójstwachProfesjonalną dezynfekcję po śmierci należy wykonać nie tylko w przypadkach samobójstw, zabójstw czy nieszczęśliwych wypadków, po których w mieszkaniu często pozostają duże, widoczne ślady krwi czy płynów ustrojowych.

Postępując prawidłowo, dezynfekcję po zwłokach przeprowadza się także w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych, ponieważ każdy rozkład ciała w temperaturze pokojowej uwalnia do otoczenia szereg niebezpiecznych dla zdrowia wirusów, bakterii, grzybów i patogenów, z którymi kontakt może być zagrożeniem dla zdrowia i życia. Jako doświadczeni technicy stosujemy wszelkie środki ostrożności i ochrony osobistej, by dezynfekcja po zmarłym była dla nas bezpiecznym procesem.

Zobacz cennik usługi!

Vector Ząbkowice Śląskie to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzątania mieszkań po zmarłych. Działamy w zgodzie z obowiązującymi normami i we współpracy z wieloma służbami i instytucjami Państwowymi. Nasze działania zawsze prowadzą do tego, by mogli Państwo bezpiecznie korzystać z własnego mieszkania, bez obaw o kontakt z zagrażającymi zdrowiu i życiu wirusami. Sprzątanie po zwłokach to nie tylko usuwanie krwi, ale przede wszystkim walka z zabrudzeniami, które nie są widzialne gołym okiem i które mogą wyrządzić człowiekowi najwięcej szkody.

Vector Ząbkowice Śląskie – profesjonalne usługi dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578