Czyszczenie po zgonach Dolny Śląsk

Firma Vector dolnośląskie oferuje kompleksowe usługi porządkowe. Jeżeli potrzebujecie Państwo posprzątać komórkę, piwnicę albo inne miejsce, w którym nastąpiło samobójstwo to nasza oferta kierowana jest dla Państwa. Nasza oferta obejmuje nie tylko duże miasta, ale całe województwo dolnośląskie, w tym: Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica oraz inne lokalizacje.

Bardzo ważnym punktem naszej działalności jest dezynfekcja mieszkań po zmarłych. Nie chodzi tu jedynie o mieszkania, ale też pokoje hotelowe, piwnice, komórki, lokale użytkowe, biura. Posiadamy stosowne zezwolenia pozwalające nam prowadzić taką działalność. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, przedsiębiorców, instytucji oraz spółdzielni mieszkaniowych. Sprzątanie po zgonie to trudne zadanie, zarówno pod względem wykonania jak i dyskomfortu psychicznego. Odnalezienie zmarłego jest niezwykle przykre i ciężkie do zaakceptowania. Dlatego też nasi technicy wykonają sprzątanie w Państwa imieniu. Posiadamy doskonały sprzęt oraz dogłębną wiedzę nabytą w trakcie współpracy z policją i prokuraturą. Czyszczenie po śmierci wykonamy profesjonalnie, w zgodzie z wszelkimi przepisami prawnymi i sanitarnymi.

Dezynfekcja po zwłokach

Skuteczne sprzątanie po zmarłych - dolnośląskie

Vector dolnośląskie na terenie województwa wykona odkażanie po zmarłym, który odszedł z przyczyn naturalnych, w wyniku samobójstwa lub morderstwa a także innych wypadków losowych. Usługi wykonujemy nawet wtedy, gdy ciało znaleziona w etapie rozkładu. Zwłaszcza w takich sytuacjach konieczna jest interwencja wykwalifikowanej ekipy. Sprzątanie po rozkładzie ciała wymaga zastosowania specjalnych środków ostrożności by uniknąć prawdopodobieństwa zachorowania. Nasza dezynfekcja zapewnia możliwość ponownego użytkowania pomieszczenia, w którym doszło do zdarzenia. Odbywa się przy pomocy specjalnych preparatów neutralizujących wszelkie zagrożenia. Fragmenty tkanek i innych substancji zbieramy za pomocą specjalnych maszyn. Przeprowadzamy również ozonowanie pomieszczeń, usuwa ono nieprzyjemny zapach oraz niebezpieczne substancje obecne w powietrzu.

Sprzątanie po zmarłych oferowane przez Vector dolnośląskie objęte jest bezterminową gwarancją. Wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty, jak chociażby zaświadczenie do sanepidu oraz fakturę.

Sprzątanie po zmarłych dolnośląskie
5 (99.12%) 68 głosów

Mieszkańcy dolnośląskiego mogą kontaktować się z nami 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48