Sprzątanie po zwłokach – Vector Jelenie Góra

Vector Jelenia Góra to firma sprzątająca, działająca w tej branży od lat. Najważniejsze punkty naszej oferty to m.in.  profesjonalne czyszczenie miejsca śmierci.

Osobną, równie ważną usługą, świadczoną przez nas na terenie Jeleniej Góry jest dezynfekcja miejsca zgonu. Posiadamy niezbędne pozwolenia na prowadzenie takiej działalności. Wykazujemy się również stosownym doświadczeniem, które doceniają komendy policji i prokuratura. Dzięki niemu podejmiemy się wykonania sprzątania po zgonach wywołanych przyczynami naturalnymi, samobójstwem, morderstwem oraz każdym śmiertelnym wypadkiem. Jesteśmy profesjonalistami rozumiejącymi jak dramatyczna jest dla Państwa informacja o śmierci bliskiej lub znajomej osoby.

Sprzątanie po śmierci - Vector Jelenia Góra
Nasza oferta sprzątania po zmarłym skierowana jest do osób prywatnych, ale też właścicieli hoteli, przedsiębiorców, spółdzielni mieszkaniowych i biur. Dajemy państwu pełną, bezterminową gwarancję oraz dokumentację do celów administracyjnych. Wystawiamy fakturę oraz zaświadczenie do sanepidu. Czyszczenie miejsca śmierci jest więc w pełni zgodne z prawem i potwierdzone wieloma szkoleniami oraz certyfikatami.

Dezynfekcja miejsc zgonu w Jeleniej Górze

Niezwykle trudną dla Państwa chwilą jest odnalezienie zwłok w stanie rozkładu. Oprócz swego traumatycznego wydźwięku, jest również niebezpieczne. Ciało w takim stanie pozostawia po sobie groźne patogeny, grzyby i inne zanieczyszczenia grożące poważną chorobą. Dlatego też konieczna jest profesjonalna dezynfekcja po zwłokach. Składa się z kilku etapów, ich liczba zależy od stopnia skażenia pomieszczenia. Jednakże najważniejsze składniki pozostają niezbędne. Należy do nich:

  • Usunięcie mebli i innych sprzętów z mieszkania i termiczne czyszczenie po osobie zmarłej
  • Dezynfekcja po zmarłym wszelkich powierzchni w pomieszczeniu
  • Odkażanie po zwłokach neutralizujące szkodliwe działanie plam krwi, płynów ustrojowych oraz fragmentów tkanek
  • Maszynowe usunięcie zanieczyszczeń a następnie ozonowanie pomieszczeń. Dzięki temu znika odór rozkładającego się ciała
  • Możliwa jest również dezynfekcja korytarza, klatki schodowej i windy.
    Czyszczenie po śmierci w Jeleniej Górze
    5 (100%) 6 głosów

Zgłoszenia z Jeleniej Góry dotyczące sprzątania miejsca śmierci odbieramy całą dobę w każdy dzień tygodnia pod numerami telefonów:

725 392 578 lub 42 649 81 48