Dezynfekcja po zwłokach – Vector Wrocław

Nasza firma świadczy usługi porządkowe dostosowane do różnych potrzeb. Organizujemy profesjonalne i sprawnie przeprowadzane usługi sprzątania miejsc śmierci. Pracujemy na terenie całego kraju, nasze usługi obejmują, więc i Wrocław. To nie jedyne zalety skorzystania z naszych usług. Posiadamy stosowne pozwolenia, fachową wiedzę oraz sprzęt do prowadzenia sprzątania po zmarłym. Wiemy jak ważne jest w takiej sytuacji przygotowanie mieszkania do dalszego użytkowania. Rozumiemy też trudne może być dla Państwa odnalezienie zwłok, szczególnie po dłuższym czasie. Dlatego też firma Vector Wrocław  zdejmuje ciężar sprzątania z barków swoich klientów.

Nasza oferta czyszczenia po zmarłych jest dostosowana do wszystkich wypadków losowych takich jak zgon z przyczyn naturalnych, samobójstwo, morderstwo. Sprzątamy nie tylko mieszkania, ale też komórki, piwnice, pokoje hotelowe, zaniedbane pomieszczenia. Z wprawą wykonujemy powierzone nam zadania również na otwartych przestrzeniach czy w firmach.

Sprzątanie miejsc zgonu we Wrocławiu

Czyszczenie po osobie zmarłej jest bardzo przykre dla członków rodziny. Może też być bardzo niebezpieczne, jeżeli ciało znajduje się w stanie rozkładu. Wydzielają się wtedy bardzo szkodliwe dla zdrowia substancje. W związku z tym prowadzone przez nas sprzątanie po zgonach wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt. Składa się również z kilku etapów, zależą one od stanu, w jakim znaleziono ciało.

Dezynfekcja miejsca śmierci - Vector Wrocław
Sprzątanie po śmierci obejmuje usunięcie mebli wraz z innymi akcesoriami z mieszkania. Dajemy Państwu możliwość demontaż parkietów i zerwanie tapet w celu kompleksowej dezynfekcji miejsca zgonu. Odkażamy miejsce, w, którym znaleziono zwłoki. Neutralizujemy krew, tkanki i inne substancje zagrażające zdrowiu. Ozonujemy pomieszczania, zapewnia to usunięcie nieprzyjemnych zapachów i zagrożeń z nimi związanych.

Czyszczenie po zgonie – Vector Wrocław

Jesteśmy dostępni nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla spółdzielni mieszkaniowych, hoteli i firm. Z naszego doświadczenia korzysta również policja i prokuratura. Posiadamy, zatem niezbędne referencje. Ponadto wystawiamy pełną dokumentację administracyjną związaną ze sprzątaniem po zgonie. Od wielu lat współpracujemy także z przedsiębiorcami, dokonując dezynfekcji miejsc zgonu w obiektach przemysłowych. Posiadany przez nas sprzęt pozwala na niezwykle sprawne usuwanie szkodliwych substancji z każdej powierzchni.

Czyszczenie po zwłokach jest wykonywane przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają wysokie kompetencje oraz doświadczenie w zawodzie. Korzystając z naszych usług, mają więc Państwo pewność, że oddane do dezynfekcji miejsca zgonu zostaną kompleksowo posprzątane. Do każdego zlecenie podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością – zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz sprawne wykonanie każdego zlecenia Czyszczenie po zwłokach odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz odgórnie narzuconych norm.

Czyszczenie miejsc śmierci we Wrocławiu
5 (100%) 14 głosów

Jesteśmy dostępni 14 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zareagujemy na każdą niespodziewaną sytuację.