Sprzątanie po zwłokach to jedna ze specjalistycznych usług oferowanych przez firmę Vector. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wysokich kwalifikacjach naszych techników oraz certyfikatach potwierdzających bezpieczeństwo i jakość stosowanych przez nas metod dezynfekcji, w ramach usługi sprzątania po zmarłych Zduńska Wola oferujemy kompleksową obsługę mieszkań po śmierci naturalnej, wypadkach losowych, samobójstwach oraz zabójstwach. Wszystkie procedury są zgodnie z wymogami sanitarnymi, a konkretne działania sprzątające są dopasowane indywidualnie do wymagań danego lokalu.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – dezynfekcja po zmarłych – Zduńska Wola

Zadzwoń: +48 725 392 578

Jak wygląda sprzątanie po zmarłych – Zduńska Wola z firmą Vector?

Działając w Zduńskiej Woli pracujemy zarówno przy łatwiejszych zleceniach dezynfekcji mieszkania po zmarłych osobach, jak i trudnych przypadkach w których w lokalu znajduje się wiele śladów krwi, płynów ustrojowych, tkanek i innych zanieczyszczeń biologicznych. Sytuacje takie będą wymagały zupełnie innego, znacznie bardziej złożonego procesu dezynfekcji i skupią się przede wszystkim na zabezpieczaniu i neutralizacji materiału biologicznego oraz usuwaniu zaschniętych, trudnych plam z krwi.

Każdy proces sprzątania po zwłokach jest przeprowadzany dopiero po zakończeniu prac przez służby medyczne, policję i straż pożarną, dzięki czemu nasi technicy mają pewność, że żadne usunięte i zabezpieczone ślady oraz materiał biologiczny nie są elementem niezbędnym do prowadzenia dochodzenia przyczyny śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Zduńska Wola opieramy o serię różnego rodzaju działań dezynfekujących oraz neutralizujących czynniki biologiczne. Dezynfekcję pomieszczenie po śmierci z użyciem ozonu, zamgławiania czy suchego lodu łączymy z wykorzystaniem środków chemicznych ułatwiających usuwanie trudnych plam z krwi czy płynów ustrojowych.

Każdy etap jest dokładnie zaplanowany i przygotowany, tak by końcowy efekt był zadowalający, a mieszkanie pozostało czyste biologicznie, ale i niezniszczone przez procesy dezynfekcyjne.

Vector swoje usługi realizuje na terenie całej Zduńskiej Woli – Osiedle Karsznice, Rozomyśl, Kolonia Karsznice, Frajszyca, Zduny, Osmolin, Henryków, Stęszyce, Swędzieniejewice, Krobanówek, Nowe Miasto.

Metody stosowane przy dezynfekcji mieszkań po zmarłych

Dopasowując indywidualnie zakres prac do wymagań danego mieszkania, technicy Vector zawsze korzystają z opracowanego przez nas schematu działania zapewniającego odpowiednią kolejność czynności dezynfekcyjnych oraz najwyższą skuteczność realizowanych działań. W ramach sprzątania po zwłokach Zduńska Wola korzystamy nie tylko z ozonowania wykonywanego dla pozbycia się bakterii, wirusów i grzybów oraz nieprzyjemnego zapachu z mieszkania, ale także z metod zamgławiania (w tym niezwykle skutecznej metody kapsułkowej AirFog ULV), metody GTX 40 korzystającej z technologii SGP, dezynfekcji suchą mgłą i suchym lodem, dezodoryzacji, mikrodyfuzji i środków chemicznych takich jak chlorek bezankoniowy oraz podchloryn, dzięki którym udaje się wywabić zaschnięte plamy krwi.

Dezynfekcja po zgonach - Vector

Powierzając sprzątanie po zmarłych firmie Vector ze Zduńskiej Woli dają sobie Państwo szansę na szybkie i dokładne oczyszczenie mieszkania po śmierci, z gwarancją skuteczności i dokładności przeprowadzonych prac. Staramy się maksymalnie wykorzystać powierzony nam czas i nie przedłużać zbędnie całego procesu dezynfekcji, tak by możliwe było jak najszybsze bezpieczne powrócenie do mieszkania i korzystanie z niego. W ramach oferowanej usługi wykonujemy także końcową dezynfekcję klatki schodowej i części wspólnych budynku, tak by zapewnić innym lokatorom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

KONTAKT – Vector – sprzątanie po śmierci – Zduńska Wola

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące Czyszczenie i dezynfekcja po śmierci

1. Jak szybko powinno się wykonać dezynfekcję po zgonach?

Dezynfekcja po zgonie Zduńska Wola za każdym razem powinna zostać wykonana, jak najszybciej jest to możliwe. Po śmierci rozpoczyna się proces rozkładu ciała, którego skutkiem jest skażenie najbliższego otoczenia. Dzięki szybkiej reakcji można znacząco zmniejszyć koszty sprzątania i straty materialne wywołane skażeniem.

2. Czy środki wykorzystywane podczas sprzątania po zwłokach są bezpieczne dla alergików?

Tak. Wszelkie wykorzystywane przez naszą firmę środki sprawiają, że pomieszczenia są oczyszczane z patogenów, a także różnego rodzaju alergenów. To sprawia, że sprzątanie i dezynfekcja po zgonie nie tylko neutralizuje skażenie, ale także wpływa pozytywnie na jakość powietrza w lokalu, co ma bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie alergików.

3. Czy Vector w ramach sprzątania po zgonach w Zduńskiej Woli dokonuje utylizacji zniszczonych rzeczy po osobie zmarłej?

Tak. Nasza firma wykonuje kompleksową usługę sprzątania i dezynfekcji po zgonie Zduńska Wola, z tego względu wszelkie przedmioty pozostałe po osobie zmarłej poddajemy odpowiedniej utylizacji. W przypadku rzeczy wartościowych umożliwiamy także ich odzyskiwanie za pomocą suchego lodu.