Sprzątanie miejsca śmierci w Piotrkowie Trybunalskim

Vector Piotrków Trybulnaski od lat oddaje do Państwa dyspozycji znakomite usługi porządkowe. Nasza specjalistyczna oferta obejmuje szereg fachowych usług sprzątania po zmarłych. Zajmujemy się dezynfekcją po zmarłych oraz trudniejszymi przypadkami sprzątania po osobie zmarłej.

Sprzątanie po zmarłych - Vector Piotrków Trybunalski

Mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego oddajemy do dyspozycji sprzątanie po śmierci. Oprócz osób prywatnych, oferta ta dotyczy hoteli, biur, spółdzielni mieszkaniowych i firm. Posiadamy stosowne pozwolenia na prowadzenie takiej działalności, z naszego doświadczenia korzystają też policja, prokuratura i instytucje państwowe. Korzystamy ze sprawdzonych metod, wykonamy czyszczenie miejsc śmierci gdzie doszło do zgonu w sposób naturalny, ale też w wyniku śmiertelnego wypadku, samobójstwa lub morderstwa. Wszystkie czynności wykonamy profesjonalnie i w niskiej cenie połączonej z wysoką, jakością. Będą Państwo mogli zająć się innymi ważnymi sprawami. Czyszczenie po zwłokach oferowane przez Vector w Piotrkowie Trybunalskim objęte jest pełną gwarancją otrzymywaną wraz z pozostałą dokumentacją po wykonaniu zlecenia.

Czyszczenie po zmarłym – Vector Piotrków Trybunalski

Moment odnalezienia zwłok jest niezwykle nieprzyjemny. Może być też niebezpieczny, jeżeli ciało znajduje się w stanie rozkładu. Wytwarza wtedy niebezpieczne dla zdrowia substancje, grzyby, patogeny i wirusy. Dezynfekcję po zgonie w takim wypadku musi wykonać profesjonalna ekipa. Nasi technicy, sprawią, że mieszkanie bądź pomieszczenie, w którym doszło do zdarzenia ponownie będzie bezpieczne i zdatne do używania.

Specjaliści przeprowadzą kilkuetapowe czyszczenie dostosowane do poziomu skażenia i ilości zanieczyszczeń. Jeżeli zajdzie taka konieczność usuną umeblowanie z pomieszczenia, które oczywiście można odzyskać. Następny krok to termiczne czyszczenie po zmarłych ściany i sufit. Bardzo ważna jest neutralizacja szkodliwego działania śladów krwi i tkanek poprzez pokrycie ich środkiem dezynfekującym a następnie usunięcie specjalistyczną maszyną. Na końcu wykonujemy ozonowanie pomieszczeń usuwające nieprzyjemny zapach oraz bakterie. Dezynfekujemy miejsca śmierci.

Udostępniamy dla Piotrkowa Trybunalskiego nasze linie telefoniczne pod numerami

725 392 578 lub 42 649 81 48

Czynne całą dobę przez cały tydzień.