Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy swoją ofertę oparli o wieloletnie doświadczenie, szkolenia i obserwację branży. Cenimy najwyższą jakość wykonania, dokładność i precyzję. W naszej pracy priorytetem jest bezpieczeństwo. Działamy przez cały rok 24h na dobę. Zwracający się do nas klienci otrzymują pełne wsparcie i profesjonalną konsultację. Podejmujemy się każdego zlecenia, wychodząc naprzeciw nawet tym najtrudniejszym. Minimalizujemy skutki zanieczyszczeń po zgonach, przywracając powierzchniom dawny blask i sterylność. Wystawiamy ponadto stosowne dokumenty, pomagające wystąpić Państwu o wypłacenie odszkodowania, z tytułu kosztów związanych ze zmarłym.

Zobacz cennik usługi!

Profesjonalne usługi sprzątania specjalistycznego

sprzątanie po samobójstwachSprzątanie po zgonie jest trudne i wymagające odpowiedniego sprzętu i wiedzy. Do każdego zlecenia zawsze podchodzimy indywidualnie. Działamy szybko, ale skutecznie. Czyszczenie przeprowadzamy w kilku etapach, mając pewność, iż pomieszczenie ponownie będzie bezpieczne i nadające się do użytku.

Po otrzymaniu zgłoszenia przeprowadzamy analizę i ustalamy stopień zaawansowania zanieczyszczeń. Na tej podstawie dobieramy odpowiednie środki i urządzenia. Po przybyciu na miejsce opróżniamy wnętrza z mebli, urządzeń, sprzętów i elementów dekoracyjnych. Rzeczy skażone zabezpieczamy i oddajemy o utylizacji. Następnie przechodzimy do oczyszczania z powierzchownych zanieczyszczeń: resztek materiału biologicznego, płynów ustrojowych. Zebrany materiał zabezpieczamy w specjalnych pojemnikach i również oddajemy do utylizacji.

Kolejnym krokiem jest wieloetapowa dezynfekcja. Obejmuje ona wszystkie powierzchnie:

  • podłogi
  • sufi
  • okna
  • drzwi

Używamy do niej wysokociśnieniowych generatorów. Fetor neutralizujemy specjalnymi kapsułkami i za pomocą ozonowania. Dodatkowo stosujemy odkażanie aktywną suchą mgłą, która dzięki budowie cząsteczkowej, dociera do najtrudniej dostępnych zakamarków. Efekt czynności dezynfekujących zawsze sprawdzamy, wykonując testy mikrobiologiczne, których wynik będzie potwierdzeniem dla Państwa sterylności pomieszczenia i precyzyjności naszej pracy.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Dlaczego sprzątanie po zgonie jest niebezpieczne?

dezynfekcja domu po zgonie
Specjalistyczne sprzątanie mieszkań po śmierci.

Ciało będące w stanie rozkładu to swoista biologiczna bomba. Na jego powierzchni bytują i stale rozmnażają się bakterie i patogeny, które są nosicielami niebezpiecznych wirusów i infekcji. Stanowi to nie tylko zagrożenie w kontakcie fizycznym, ale wytwarzane przez bakterie substancje lotne wnikają do naszego organizmu przez drogi oddechowe. Próba sprzątania na własną rękę, bez użycia prawidłowego zabezpieczenia i środków jest realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia.

Czyszczenie po zgonie kwalifikuje się do sprzątania specjalistycznego, a te wymaga odpowiednich procedur i środków zabezpieczających. Podejmując się zlecenia, pracujemy w kombinezonach i maskach. Do sprzątania używamy tylko i wyłącznie najwyższej klasy środków dezynfekujących i certyfikowanych maszyn. Nasze działanie spełnia wymogi prawa polskiego, którego szczegółowe wytyczne znalazły się we wskazówkach wydanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną oraz w Ustawie z dnia 14 marca 1985 roku, która została opracowana na podstawie Dz. U. z 2011 r. Nr 212, poz. 1263 praz z 2012 r. poz. 460 i 892, a także z 2013 r. poz. 2, które to jasno wskazują, iż sprzątanie po zgonie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i środków posiadających atesty skuteczności i bezpieczeństwa.

Vector Skierniewice to zespół wykwalifikowanych specjalistów, oferujących usługi sprzątania specjalistycznego. Profesjonalne oczyszczanie pomieszczeń po zgonach dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Podejmujemy się sprzątania i dezynfekcji różnych pomieszczeń: mieszkań prywatnych, piwnic, komórek, lokali użytkowych, pokoi hotelowych. Działamy szybko, sprawnie i skutecznie, podejmując się realizacji zlecenia, zaraz po zgłoszeniu.

Profesjonalne sprzątanie zanieczyszczeń po zgonach

samochódJesteśmy firmą, która stawia na jakość, dlatego w naszej pracy używamy tylko sprawdzonych i certyfikowanych urządzeń. Pracujemy m.in. z  zaawansowanym generatorem przemysłowym DS.-46-RHR, Airfogiem ULV, czy dyfuzorem do mikrofuzji. Dezynfekcję wykonujemy ponadto we wszystkich przestrzeniach wspólnych (korytarzu, windzie, klatce schodowej), które miały nawet minimalną styczność ze zwłokami.

Priorytetem naszej pracy jest solidność, bezpieczeństwo i skuteczność. Wchodząc do skażonych pomieszczeń, dbamy o odpowiedni ubiór (kombinezony, rękawice, obuwie, maski ochronne na twarz i oczy). Dysponujemy również samochodem przystosowanym do transportu niebezpiecznych materiałów biologicznych. W przypadku wystąpienia ryzyka skażenia terenu w pobliżu miejsca, w którym doszło do zgonu, nasza firma oferuje również profesjonalne i pełne zabezpieczenie terenu otwartego i zamkniętego.

Vector Skierniewice – profesjonalne usługi dezynfekcji i

sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578