Firma Vector Rawa Mazowiecka to przedsiębiorstwo zajmujące się realizacją usług w zakresie sprzątania i dezynfekcji po zwłokach. Posiadamy spore doświadczenie w tej branży, a dzięki wykwalifikowanym pracownikom, specjalistycznym środkom chemicznym i nowoczesnym urządzeniom, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne i skutecznie zneutralizować zagrożenie, związane ze skażeniem i patogenami powstałymi w wyniku zgonu.

Sprzątanie po zmarłych Rawa Mazowiecka – to usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu lokalu, w którym doszło do śmierci z przyczyn naturalnych, samobójstwa, zabójstwa, wypadku lub innych tego typu zdarzeń. Wszelkie czynności wykonywane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu i przeznaczonych do tego celu środków dezynfekujących. Efektem tak przeprowadzonej usługi jest neutralizacja całego skażenia powstałego w wyniku zgonu i rozkładu ciała oraz likwidacja wszelkiej niebezpiecznych dla zdrowia patogenów.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – Rawa Mazowiecka

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie i dezynfekcja miejsc zgonu Rawa Mazowiecka – przebieg usługi

Realizowana przez naszą firmę Vector Rawa Mazowiecka kompleksowa usługa sprzątania po zwłokach składa się z kilkunastu etapów prac poprzedzonych oględzinami miejsca zgonu.

Pierwszym krokiem jest opróżnienie mieszkania z mebli, sprzętu RTV, gabarytów oraz zalegających w nim śmieci. Następnie, jeśli sytuacja tego wymaga, usuwane są podłogi, tapety, a sufity i ściany poddajemy czyszczeniu termicznemu. Kolejne kroki to wstępna dezynfekcja przy pomocy środków chemicznych oraz neutralizacja krwi i płynów ustrojowych. Wszelkie tkanki, fekalia i inne pozostałości biologiczne po zmarłym są częściowo usuwane przy pomocy specjalistycznej maszyny, a reszta zabezpieczana jest w odpowiednich pojemnikach i poddawana utylizacji. Następnie stosuje się metodę GTX 40 z USA (technologia SGP).

Kolejny etap prac to kompleksowa dezynfekcja, w której skład wchodzą takie zabiegi jak dezodoryzacja (usuwanie odoru), ozonowanie, zamgławianie, mikrodyfuzja, dezynfekcja aktywną suchą mgłą oraz odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Dlaczego warto zlecić usługę sprzątania po zmarłych w Rawie Mazowieckiej profesjonalistom?

Usługę sprzątania po zmarłych Rawa Mazowiecka warto zlecić profesjonalistom, ponieważ tylko w taki sposób możemy mieć pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane prawidłowo i użytkowanie danego lokalu będzie w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Ponadto korzystając z usług profesjonalnych firm, otrzymujemy także dokumentację, która może być niezbędna np. w celu ubiegania się o zwrot kosztów z ubezpieczalni.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia i dezynfekcji po śmierci w Rawie Mazowieckiej

Czy sprzątanie mieszkania przez profesjonalistów to gwarancja usunięcia płynów ustrojowych?

W większości przypadków profesjonalne sprzątanie po zmarłych Rawa Mazowiecka gwarantuje usunięcie wszelkich śladów płynów ustrojowych z miejsca śmierci. Jednak w przypadkach, gdy skażenie jest na tyle duże, że żadne metody dezynfekcji i środki chemiczne nie są w stanie go zneutralizować, niezbędne może okazać się usuwanie podłóg, zrywanie tapet i termiczne czyszczenie ścian oraz sufitów.

Jaką rolę podczas dezynfekcji po zgonach pełni mikrodyfuzja?

Mikrodyfuzja to jedna z nowocześniejszych metod dezynfekcji, stosowanych podczas oczyszczania miejsc, w których doszło do zgonu. Polega ona na rozpyleniu aktywnej mgły wzbogaconej środkiem dezynfekującym formie mikrocząsteczek. Środek chemiczny łączy się z cząsteczkami bakterii, wirusów oraz grzybów i skutecznie je neutralizuje, zapewniając bezpieczeństwo mikrobiologiczne w danym miejscu.

Na czym polega sprzątanie mieszkań po zmarłych realizowane przez nas w Rawie Mazowieckiej?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Rawa Mazowiecka to kompleksowa usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu lokalu ze skażenia i patogenów powstałych w wyniku zgonu. Efektem tak przeprowadzonej usługi jest przywrócenie pełnego bezpieczeństwa mikrobiologicznego w danym lokalu i tym samym zapewnienie ochrony jego mieszkańcom.

KONTAKT – Vector profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zgonach – Rawa Mazowiecka

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48