Firma Vector Rawa Mazowiecka to przedsiębiorstwo zajmujące się realizacją usług w zakresie sprzątania i dezynfekcji po zwłokach. Posiadamy spore doświadczenie w tej branży, a dzięki wykwalifikowanym pracownikom, specjalistycznym środkom chemicznym i nowoczesnym urządzeniom, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne i skutecznie zneutralizować zagrożenie, związane ze skażeniem i patogenami powstałymi w wyniku zgonu.

Sprzątanie po zmarłych Rawa Mazowiecka – to usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu lokalu, w którym doszło do śmierci z przyczyn naturalnych, samobójstwa, zabójstwa, wypadku lub innych tego typu zdarzeń. Wszelkie czynności wykonywane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu i przeznaczonych do tego celu środków dezynfekujących. Efektem tak przeprowadzonej usługi jest neutralizacja całego skażenia powstałego w wyniku zgonu i rozkładu ciała oraz likwidacja wszelkiej niebezpiecznych dla zdrowia patogenów.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – Rawa Mazowiecka

Zadzwoń: +48 725 392 578

Sprzątanie i dezynfekcja miejsc zgonu Rawa Mazowiecka – przebieg usługi

Realizowana przez naszą firmę Vector Rawa Mazowiecka kompleksowa usługa sprzątania po zwłokach składa się z kilkunastu etapów prac poprzedzonych oględzinami miejsca zgonu.

Pierwszym krokiem jest opróżnienie mieszkania z mebli, sprzętu RTV, gabarytów oraz zalegających w nim śmieci. Następnie, jeśli sytuacja tego wymaga, usuwane są podłogi, tapety, a sufity i ściany poddajemy czyszczeniu termicznemu. Kolejne kroki to wstępna dezynfekcja przy pomocy środków chemicznych oraz neutralizacja krwi i płynów ustrojowych. Wszelkie tkanki, fekalia i inne pozostałości biologiczne po zmarłym są częściowo usuwane przy pomocy specjalistycznej maszyny, a reszta zabezpieczana jest w odpowiednich pojemnikach i poddawana utylizacji. Następnie stosuje się metodę GTX 40 z USA (technologia SGP).

Kolejny etap prac to kompleksowa dezynfekcja, w której skład wchodzą takie zabiegi jak dezodoryzacja (usuwanie odoru), ozonowanie, zamgławianie, mikrodyfuzja, dezynfekcja aktywną suchą mgłą oraz odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Dlaczego warto zlecić usługę sprzątania po zmarłych w Rawie Mazowieckiej profesjonalistom?

Usługę sprzątania po zmarłych Rawa Mazowiecka warto zlecić profesjonalistom, ponieważ tylko w taki sposób możemy mieć pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane prawidłowo i użytkowanie danego lokalu będzie w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Ponadto korzystając z usług profesjonalnych firm, otrzymujemy także dokumentację, która może być niezbędna np. w celu ubiegania się o zwrot kosztów z ubezpieczalni.

Profesjonalne sprzątanie po śmierci

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące czyszczenia i dezynfekcji po śmierci w Rawie Mazowieckiej

Czy sprzątanie mieszkania przez profesjonalistów to gwarancja usunięcia płynów ustrojowych?

W większości przypadków profesjonalne sprzątanie po zmarłych Rawa Mazowiecka gwarantuje usunięcie wszelkich śladów płynów ustrojowych z miejsca śmierci. Jednak w przypadkach, gdy skażenie jest na tyle duże, że żadne metody dezynfekcji i środki chemiczne nie są w stanie go zneutralizować, niezbędne może okazać się usuwanie podłóg, zrywanie tapet i termiczne czyszczenie ścian oraz sufitów.

Jaką rolę podczas dezynfekcji po zgonach pełni mikrodyfuzja?

Mikrodyfuzja to jedna z nowocześniejszych metod dezynfekcji, stosowanych podczas oczyszczania miejsc, w których doszło do zgonu. Polega ona na rozpyleniu aktywnej mgły wzbogaconej środkiem dezynfekującym formie mikrocząsteczek. Środek chemiczny łączy się z cząsteczkami bakterii, wirusów oraz grzybów i skutecznie je neutralizuje, zapewniając bezpieczeństwo mikrobiologiczne w danym miejscu.

Na czym polega sprzątanie mieszkań po zmarłych realizowane przez nas w Rawie Mazowieckiej?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Rawa Mazowiecka to kompleksowa usługa polegająca na dokładnym oczyszczeniu lokalu ze skażenia i patogenów powstałych w wyniku zgonu. Efektem tak przeprowadzonej usługi jest przywrócenie pełnego bezpieczeństwa mikrobiologicznego w danym lokalu i tym samym zapewnienie ochrony jego mieszkańcom.

KONTAKT – Vector profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zgonach – Rawa Mazowiecka

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48