Firma Vector realizuje usługę sprzątania po zmarłych na terenie miasta Głowno oraz całej Polski. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz specjalistycznymi środkami dezynfekującymi, a nasz zespół techników składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie i tym samym zapewniać Państwu pełne bezpieczeństwo. Po każdej wykonanej przez nas usłudze wydajemy dokumentacje potwierdzająca ten fakt oraz udzielamy bezterminowej gwarancji na bezpieczeństwo mikrobiologiczne.

Sprzątanie po zmarłych Głowno – to usługa realizowana przez firmę Vector na terenie miasta Głowno, w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych, samobójstwa, zabójstwa, wypadku i innych zdarzeń. Polega ona na oczyszczeniu danego lokalu, w którym doszło do zgonu ze skażenia i niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Efektem przeprowadzenia tej usługi jest przywrócenie mieszkania do pełnej czystości mikrobiologicznej i zapewnienie bezpieczeństwa jego mieszkańcom.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi – sprzątanie i dezynfekcja po zgonie w Głownie

Zadzwoń: +48 725 392 578

Dezynfekcja po zmarłych Paczków

Z jakich procedur składa się sprzątanie po zmarłych w Głownie?

Sprzątanie po zmarłych Głowno to kompleksowa usługa składająca się z 13 etapów prac. Jest ona poprzedzona oględzinami miejsca zgonu przeprowadzanymi przez technika, który określa jakie czynności będą niezbędne w celu oczyszczenia danego lokalu i przywrócenia go do pełnego bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Po tej czynności zespół techników przystępuje do realizacji usługi.

 1. Opróżnienie lokalu z mebli, gabarytów, rzeczy osobistych oraz zalegających w nim śmierci.
 2. Demontaż podłóg, usuwanie tapet, termiczne czyszczenie sufitów i ścian (czynności wykonywane tylko w najcięższych przypadkach).
 3. Odkażanie mieszkania specjalistycznymi środkami chemicznymi.
 4. Neutralizacja krwi i płynów ustrojowych.
 5. Usuniecie tkanek, fekaliów i innych pozostałości biologicznych po zmarłym specjalną maszyną.
 6. Użycie metody GTX 40 z USA, technologia SGP.
 7. Zabezpieczenie tkanek i płynów po zmarłym.
 8. Ozonowanie.
 9. Dezodoryzacja.
 10. Zamgławianie Airfogiem ULV.
 11. Mikrodyfuzja dyfuzorem.
 12. Dezynfekcja aktywna suchą mgłą.
 13. Odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

Z lokalu można korzystać po 12 godzinach, licząc od momentu zakończenia wszelkich prac przez techników.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Dlaczego samodzielne sprzątanie po zmarłych jest niebezpieczne?

Samodzielne sprzątanie bez odpowiedniego stroju ochronnego, wiedzy, umiejętności i sprzętu jest bardzo niebezpieczne i nieskuteczne. Wykonując sprzątanie na własną rękę, przy użyciu domowych środków czystości nie tylko narażamy siebie, ale także mieszkańców i użytkowników danego lokalu na kontakt z niebezpiecznymi dla zdrowia patogenami. Z tego względu zawsze należy korzystać z usług profesjonalistów, ponieważ tylko w takim przypadku można mieć gwarancję, że lokal zostanie prawidłowo oczyszczony i dzięki temu będzie w pełni bezpieczny.

FAQ – dezynfekcja po zgonie Głowno

Po jakim czasie od zgłoszenia konieczności sprzątania po zmarłym wykonujecie usługę w Głownie?

Staramy się działać, jak najszybciej jest to możliwe. Z tego względu przyjmujemy zgłoszenia i realizujemy usługę sprzątania i dezynfekcji po zmarłych w Głownie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Czy na czas dezynfekcji po zgonie trzeba wynieść z mieszkania meble?

Tak, ale tym zadaniem zajmą się technicy wykonujący sprzątanie i dezynfekcję miejsca zgonu. Nie należy samodzielnie wykonywać żadnych czynności na miejscu zgonu, ponieważ może to być bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Czym grozi brak dezynfekcji po zmarłym?

Po śmierci ciało zaczyna się rozkładać, czego skutkiem jest skażenie najbliższej okolicy różnego rodzaju niebezpiecznymi dla zdrowia patogenami takimi jak bakterie, grzyby i wirusy. Przy braku profesjonalnej dezynfekcji po zmarłych, którą firma Vector realizuje w Głownie, tego typu chorobotwórcze patogeny są realnym zagrożeniem dla zdrowia i życia mieszkańców danego lokalu. Z tego powodu usługa sprzątania i dezynfekcji po zgonach jest tak ważna.

KONTAKT

Profesjonalne usługi sprzątania po zgonach Głowno

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48