samochódVector Konstantynów Łódzki to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się swojej pracy, służąc Państwu wsparciem i fachową konsultacją. Naszą ofertę oczyszczania pomieszczeń po zgonach dedykujemy klientom biznesowym, jak i osobom prywatnym. Od lat aktywnie współpracujemy ze służbami mundurowymi, co jedynie potwierdza wysoką jakość naszych usług i ogromny zasób profesjonalnej wiedzy. Podejmujemy się sprzątania i dezynfekcji mieszkań prywatnych, piwnic, strychów, komórek, lokali użytkowych, pokoi hotelowych. Nasza wiedza i sprzęt, który wykorzystujemy do pracy, pozwala nam skutecznie i efektywnie oczyszczać pomieszczenia, w których do rozkładu zwłok dochodziło od kilku godzin nawet przez okres kilku miesięcy.

Sprzątanie domu po zmarłych

sprzątanie mieszkań po zgonachPozostajemy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Zgłoszenia realizujemy natychmiast. Odciążamy Państwa z konieczności nawet wstępnych czynności sprzątających, a wręcz odradzamy podejmowania się ich, ze względów bezpieczeństwa. Zajmujemy się zarówno sprzątaniem po zmarłych, jak i utylizacją pozostałych na miejscu zdarzenia tkanek i zanieczyszczeń organicznych (krwi, płynów ustrojowych). Szczególnie uczulamy Państwa na unikanie wszelkiego kontaktu zarówno ze zwłokami, jak i przedmiotami, które zostały zanieczyszczone w wyniku rozkładu ciała. Kontakt ten zagrożony jest bakteriami, grzybami, wirusami, żółtaczką, patogenami i innymi substancjami, które stanowią realne zagrożenie dla Państwa zdrowia.

Usługi sprzątające uzależniamy od charakteru śmierci. Nasza praca przygotowana jest na zderzenie z zanieczyszczeniami powstałymi w wyniku:

 • zgonu naturalnego,
 • samobójstwa,
 • zabójstwa,
 • zgonu w wyniku wypadku drogowego lub innych zdarzeń losowych,
 • zgonu w wyniku wypadku przy pracy.

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń!

Jak realizujemy sprzątanie po trupach?

Usługi sprzątania po zgonach prowadzimy etapowo:

 • opróżniamy pomieszczenia z mebli, elementów dekoracyjnych, urządzeń i wszelkich przedmiotów, które nadają się do dalszego użytku i nie zostały zanieczyszczone,
 • jeśli stan rozkładu zwłok jest zaawansowany, a poziom zanieczyszczeń wychodzi ponad dopuszczalną normę, demontujemy parkiet, boazerię ścienną, kasetony, tapety, itd.
 • usuwamy pozostałości tkanek i płynów ustrojowych, by nie dopuścić do rozprzestrzeniania się bakterii. Zebrany materiał zabezpieczamy, a następnie utylizujemy,
 • rozpoczynamy kilkuetapową dezynfekcję, którą przeprowadzamy za pomocą silnie utylizujących i neutralizujących środków i generatorów,
 • oczyszczamy ściany i sufit z zanieczyszczeń, które wniknęły w ich strukturę,
 • w celu pozbycia się fetoru, w pomieszczeniu stosujemy specjalne mikrokapsułki, neutralizujące nieprzyjemne zapachy,
 • etapem kończącym jest dezynfekcja aktywną suchą mgłą.

Dodatkowej dezynfekcji poddajemy również pomieszczenia wspólne np. korytarz, winda. Ma to na celu zapewnienie pozostającym korzystającym osobom maksymalnego bezpieczeństwa i wyeliminowania ryzyka kontaktu z bakteriami organicznymi.

Dezynfekcja po zgonie – działania krok po kroku

Do utylizacji i dezynfekcji mieszkań po zgonach używamy tylko i wyłącznie środków oraz urządzeń, których jakość została potwierdzona certyfikatem. Usuwanie tkanek i śladów po nieboszczyku umożliwia nam najnowocześniejsza metoda GTX40, której działanie oparte jest na wykorzystaniu suchego lodu. Do ozonowania mieszkania i zanieczyszczonych pomieszczeń używamy generatora przemysłowego DS-46-RHR, oraz urządzenia do zamgławiania Airfog ULV. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oczyszczane pomieszczenia już 12 godzin później są bezpieczne i możliwe do użyteczności.

Najwyższy standard dezynfekcji i sprzątania mieszkań

sprzątanie miejsc śmierciZespół firmy Vector gotowy jest na najtrudniejsze i najbardziej wymagające zadania. Na wszystkie nasze czynności dajemy Państwu bezterminową gwarancję i pewność bezpieczeństwa. Ponadto nasze usługi rozszerzamy również na teren otwarty, w którym mogło dojść do skażenia bakteryjnego powstałego w wyniku rozkładu zwłok. Odpowiednio zabezpieczymy przestrzeń i dołożymy starań, by całkowicie wykluczyć ryzyko rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń. Dodatkowo oferujemy wsparcie w ramach uzyskania odszkodowania z racji poniesionych strat, wydając stosowną i wymaganą dokumentację. Podejmując się zlecenia zawsze mamy na uwadze przeżycia bliskich. Wykonywaną usługę prowadzimy z poszanowaniem dla osoby zmarłej i jej rodziny.

Vector Konstantynów Łódzki – profesjonalne usługi

dezynfekcji i sprzątania po zwłokach

Zachęcamy do kontaktu 725-392-578