Dezynfekcja po osobie zmarłej – Vector Radomsko

Vector Radomsko oferuje Państwu doskonałe sprzątanie wszelkich pomieszczeń, w jakich doszło do tragicznych wydarzeń związanych z morderstwem lub samobójstwem.

Sprzątanie miejsc śmierci - Vector Radomsko

Zdobycie stosownych pozwoleń dało nam możliwość przeprowadzania sprzątania po zgonie, morderstwie oraz zgonie z przyczyn naturalnych i wypadku losowym. Nasza oferta z tego zakresu skierowana jest do firm, biur, hoteli, spółdzielni mieszkaniowych i osób prywatnych z Radomska i jego okolic. Posprzątamy każde pomieszczenie, w którym doszło do śmierci. Dzięki nam będą mogli Państwo skupić się na żałobie oraz dopełnieniu formalności. Poradzimy sobie ze wszystkim, mamy doświadczenie w czyszczeniu po zmarłym, z którego często korzystają służby mundurowe. Otrzymają Państwo pełną dokumentację po zakończeniu prac, w której skład wchodzi certyfikat, karta odpadów oraz zaświadczenie do sanepidu. dezynfekcja miejsca śmierci objęte jest bezterminową gwarancją.

Sprzątanie po śmierci – Vector Radomsko

Poradzimy sobie nawet z tak ciężką sytuacją jak sprzątanie po zwłokach. Tak się zdarza, jeżeli zmarłego odnaleziono po dłuższym czasie. Sytuacja taka jest dla Państwa niebezpieczna, ponieważ zetknięcie się z ciałem w stanie rozkładu może wywołać groźne choroby. Powodują to niebezpieczne dla zdrowia substancje, jakie pojawiają się wraz z rozkładem.

Ekipa naszych techników zjawi się na miejscu zdarzenia w Radomsku i stwierdzi, jaki jest stan skażenia mieszkania czy innego pomieszczenia. Nasi pracownicy przeprowadzą następnie wieloetapową dezynfekcję po śmierci. Ilość etapów uzależniona jest od poziomu skażenia. Najważniejsze czynności to neutralizacja zanieczyszczeń organicznych grożących wywołaniem chorób. Używamy do tego atestowanych preparatów i usuwamy je za pomocą specjalistycznych maszyn. W trakcie czyszczenie miejsca zgonu używamy także metody ozonowania, która usuwa niechciany zapach z mieszkania oraz bakterie i alergeny.[kkstarratings]

Jesteśmy dostępni dla mieszkańców Radomska pod dwoma numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

linie czynne całą dobę i przez cały tydzień.