Dezynfekcja po osobie zmarłej w Radomsku z firmą Vector

Vector Radomsko oferuje Państwu doskonałe sprzątanie wszelkich pomieszczeń, w jakich doszło do tragicznych wydarzeń związanych z morderstwem lub samobójstwem.

Sprzątanie miejsc śmierci - Vector Radomsko

Zdobycie stosownych pozwoleń daje nam możliwość przeprowadzania każdego sprzątania po zgonie, morderstwie oraz zgonie z przyczyn naturalnych i wypadku losowym na terenie miasta Radomsko. Nasza oferta z tego zakresu skierowana jest do:

  • firm,
  • biur,
  • hoteli,
  • spółdzielni mieszkaniowych,
  • osób prywatnych.

Posprzątamy każde pomieszczenie, w którym doszło do śmierci. Dzięki nam będą mogli Państwo skupić się na żałobie oraz dopełnieniu formalności.

Mamy ogromne doświadczenie w czyszczeniu i dezynfekcji po zmarłym, z którego często korzystają służby mundurowe.

Otrzymają Państwo pełną dokumentację po zakończeniu prac, w której skład wchodzi certyfikat, karta odpadów oraz zaświadczenie do sanepidu. Każda zrealizowana przez nas dezynfekcja miejsca po zmarłych w Radomsku objęta jest bezterminową gwarancją.

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Sprzątanie po śmierci – Vector Radomsko

Poradzimy sobie nawet z tak ciężką sytuacją jak sprzątanie po zwłokach. Tak się zdarza, jeżeli zmarłego odnaleziono po dłuższym czasie. Sytuacja taka jest dla Państwa niebezpieczna, ponieważ zetknięcie się z ciałem w stanie rozkładu może wywołać groźne choroby. Powodują to niebezpieczne dla zdrowia substancje, jakie pojawiają się wraz z rozkładem.

Ekipa naszych techników zjawi się na miejscu zdarzenia w Radomsku i stwierdzi, jaki jest stan skażenia mieszkania czy innego pomieszczenia. Nasi pracownicy przeprowadzą następnie wieloetapową dezynfekcję po śmierci. Ilość etapów uzależniona jest od poziomu skażenia. Najważniejsze czynności to neutralizacja zanieczyszczeń organicznych grożących wywołaniem chorób. Używamy do tego atestowanych preparatów i usuwamy je za pomocą specjalistycznych maszyn. W trakcie czyszczenie miejsca zgonu w Radomsku używamy także metody ozonowania, która usuwa niechciany zapach z mieszkania oraz bakterie i alergeny.

Jesteśmy dostępni dla mieszkańców Radomska pod dwoma numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48

linie czynne całą dobę i przez cały tydzień.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące Czyszczenie i dezynfekcja po śmierci

1. Kiedy należy skorzystać z dezynfekcji po zmarłym?

Z dezynfekcji po zmarłych należy skorzystać, gdy istnieje ryzyko, że w wyniku zgonu dane pomieszczenie, lokal lub obszar na zewnątrz zostały skażone. W takich sytuacjach usługa ta jest niezbędna i dzięki niej możliwe będzie bezpieczne korzystanie z danego lokalu.

2. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zgonach w Radomsko?

Dezynfekcja mieszkania po zgonach w Radomsko składa się z wielu etapów, które dobierane są do danego przypadku, a są nimi m.in. ozonowanie, zamgławianie, mikrodyfuzja, dezynfekcja aktywną suchą mgłą, dezodoryzacja oraz odzyskiwanie wartościowych przedmiotów przy użyciu suchego lodu. Wszelkie tego typu czynności mają na celu dokładne odkażenie całego mieszkania oraz znajdujących się w nim rzeczy tak, aby lokal był w pełni bezpieczny.

3. Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy od sprzątania po zmarłych?

Warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych Radomsko, ponieważ tylko w taki sposób można mieć pewność, że nasz lokal będzie dokładnie zdezynfekowany i w pełni bezpieczny. Dodatkowo korzystając z pomocy specjalistów, dostaje się dokumentację, która jest niezbędna np. podczas ubiegania się o zwrot kosztów z ubezpieczalni.