Sprzątanie miejsca śmierci w Bełchatowie

W Vector Bełchatów doskonale wiemy jak ważny jest idealny porządek. Dlatego też od lat zajmujemy się sprzątaniem po zwłokach. Każda z naszych usług prowadzona jest w sposób fachowy, zależy nam na tym, by klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług.Dezynfekcja miejsca po zgonie - Vectro Bełchatów
Na terenie całego kraju, tak, więc i w Bełchatowie, zajmujemy się dezynfekcją miejsc po śmierci. Nie tylko mieszkać, bo i wszystkich pomieszczeń gdzie doszło do śmierci z przyczyn naturalnych, samobójstwa, morderstwa lub śmiertelnego wypadku. Dla każdego człowieka odnalezienie zwłok jest traumatycznym przeżyciem. W związku z tym usługę czyszczenia po zgonie kierujemy do osób prywatnych, hoteli, firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz biur. Zapewniamy mieszkańcom Bełchatowa wysoką jakość sprzątania po osobie zmarłej. Na dowód naszego profesjonalizmu, czyszczenie po śmierci wykonywane przez Vector Bełchatów objęte jest bezterminową gwarancją. Do tego wystawiamy niezbędną dokumentację po wykonaniu usługi. Nasze sprzątanie miejsca zgonu jest kompleksowe, wywozimy i utylizujemy śmieci w spalarni odpadów.

Czyszczenie po zmarłym – Vector Bełchatów

Szczególnie wstrząsające może być dla Państwa odnalezienie zwłok w zaawansowanym stanie rozkładu. Uporządkowanie mieszkania jest wtedy niezwykle trudne i niebezpieczne dla nieprzygotowanej osoby. Dezynfekcja po zmarłym może wykonać jedynie profesjonalna ekipa w zgodzie z przepisami sanitarnymi. Nasi technicy działają w taki właśnie sposób. Pojawią się na miejscu zdarzenia w Bełchatowie i ustalą, jaki jest poziom skażenia lokalu. W oparciu o tą wiedzę dobiorą odpowiednie etapy odkażania po zmarłym. Najważniejsze czynności to:

  • Usunięcie elementów wyposażenia, są oczywiście do odzyskania
  • Termiczne czyszczenie wstępne pomieszczenia
  • Dezynfekcja zanieczyszczeń składających się z fragmentów tkanek, krwi i płynów ustrojowych specjalnymi preparatami
  • Usunięcie zanieczyszczeń oraz ozonowanie w celu pozbycia się odoru po zwłokach oraz bakterii i alergenów

Z tak kompleksowego czyszczenia po śmierci korzystają komendy policji, prokuratura i inne instytucje.

Kontakt z Vector Bełchatów możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu pod numerami telefonów

725 392 578 lub 42 649 81 48