Dezynfekcja po zgonie i czyszczenie w Łasku

Usługę sprzątania po zmarłych firma Vector wykonuje również na terenie miasta Łask. Korzystając z naszych usług, mają państwo gwarancję wykonania wszelkich czynności przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i najnowocześniejszych metod dezynfekcji oraz urządzeń. Po zakończeniu realizacji usługi wystawiamy niezbędne dokumenty i raport z przeprowadzonego sprzątania. Na każdy zdezynfekowany przez nas lokal udzielamy bezterminowej gwarancji na bezpieczeństwo mikrobiologiczne.

Sprzątanie po zmarłych Łask – to profesjonalna usługa polegająca na sprzątaniu i dezynfekcji lokalu, w którym doszło do zgonu. Efektem przeprowadzenia czynności jest osiągnięcie pełnego bezpieczeństwa mikrobiologicznego w danym lokalu i przywrócenie go do ponownego użytkowania.

Zapytaj o szczegóły naszej usługi sprzątania w Łasku

Zadzwoń: +48 725 392 578

Certyfikaty potwierdzające kwalifikacje zawodowe technika

Z jakich etapów składa się usługa sprzątania domów po zmarłych w Łasku?

Usługa sprzątania domów po zmarłych realizowana przez naszych specjalistów w Łasku składa się z wielu czynności, jednak nie w każdym przypadku niezbędne jest stosowanie ich wszystkich. To jakie środki będą potrzebne w celu pełnego oczyszczenia lokalu po zgonie, zależy od wielu czynników takich jak stopień skażenia, wielkość skażonego obszaru, poziom rozkładu ciała, ilość śmieci i rzeczy, jakie trzeba usunąć z mieszkania i wiele więcej. Z tego względu plan działania w ramach sprzątania po zgonach w Łasku określa się zawsze po oględzinach danego miejsca zgonu.

Pierwszym etapem prac jest zawsze opróżnienie lokalu z mebli, gabarytów, sprzętu RTV i wszelkich innych przedmiotów mogących utrudniać pracę. Jeśli skażenie jest bardzo duże, konieczne może okazać się także usunięcie podłogi, zrywanie tapet oraz czyszczenie termiczne ścian i sufitów. Kolejny krok to dezynfekcja przy pomocy specjalnych środków chemicznych oraz usunięcie śladów krwi i neutralizacja płynów ustrojowych. Przy pomocy specjalnej maszyny usuwa się tkanki, fekalia i inne pozostałości biologiczne po zmarłym. W kolejnych etapach prac wykorzystuje się metodę GTX 40 z USA, przeprowadza się dezodoryzację mieszkania (likwidacje nieprzyjemnych zapachów), ozonowanie przemysłowym generatorem, zamgławianie Airfogiem ULV, mikrodyfuzję dyfuzorem, dezynfekcję aktywną suchą mgłą oraz odzyskiwanie wartościowych przedmiotów suchym lodem.

dezynfekcja po zmarłych

Po zakończeniu wszelkich czynności należy odczekać przynajmniej 12 godzin po to, aby wszelkie pozostałości po środkach chemicznych ulotniły się z lokalu i nie stanowiły zagrożenia dla zdrowia jego mieszkańców.

Wykonamy profesjonale odkażanie po zmarłych u Ciebie! Zadzwoń i ustal termin realizacji zlecenia!

Opinie o usłudze sprzątania po zgonach

13.04.2016

Pracownicy firmy Vector byli bardzo mili, grzeczni i z niczym nie zwlekali. Wynieśli wszystkie skażone meble, pozbyli się smrodu, wystawili dokumenty. Usługa miała miejsce w miejscowości Łask.
opinia google

11.05.2016

Przede wszystkim uczciwa firma. Bardzo mi zaimponowało to jak wyliczają kwotę do zapłaty na podstawie metrów sześciennych wywiezionych rzeczy. Po sprzęcie widać że profesjonaliści. Bardzo kulturalni i uprzejmi. Wzywałem do miejscowości Łask do prywatnego lokalu przy ulicy Czarnieckiego.
opinia google

18.11.2018

Chciałbym wyrazić moje słowa uznania dla pracowników firmy Vector jak i samej firmy. Przede wszystkim są profesjonalistami, wzywałem do miejscowości Łask na ulice Broniewskiego. Bardzo rzetelni, dezynfekowali bardzo długo i bardzo skrupulatnie. Wszystko co skażone zabrali ze sobą, a nam wystawili dokumenty. Polecam.
opinia google

18.03.2020

Wszystko zostało pięknie posprzątane i to w przyjemnej cenie. Dziękujemy za uprzejmość i przyczynienie się do zmniejszenia naszych cierpień. W ruch poszły meble, ozonowanie, dyfuzory oraz dezynfekcja suchą mgłą. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, ale cel został osiągnięty. Moje mieszkanie w miejscowości Łask znów pachnie normalnie. Dziękuję.
opinia google

02.02.2021

Miałam problem z pluskwami w domu, syn zadzwonił do Pana Łukasza z firmy Vector, który przyjechał z drużyną jak najszybciej mógł i zaczęli deratyzacje. Efekty jak najbardziej pozytywne, już nie ma pluskw u mnie w domu, cena też bardzo korzystna.
opinia google

Profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych Łask – dlaczego są tak ważne?

Po zgonie rozpoczyna się proces rozkładu ciała, w wyniku którego miejsce śmierci zostaje skażone różnymi chorobotwórczymi drobnoustrojami. W celu ich zlikwidowania stosuje się specjalistyczne środki chemiczne oraz metody dezynfekcji. Domowe środki czystości nie są w tanie zwalczyć tego typu skażenia, dlatego niezbędna jest interwencja profesjonalistów.

KONTAKT – Vector sprzątanie po śmierci – Łask

+48 725 392 578 – czynny 24 h/7 dni w tygodniu

+48 42 649 81 48

Częste pytania o dezynfekcję po zgonach – Łask

Dlaczego warto wydać pieniądze na profesjonalną dezynfekcję po zmarłych?

Warto wydać pieniądze na profesjonalną dezynfekcję po zmarłych Łask, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zneutralizować skażenie i zlikwidować patogeny powstałe w wyniku zgonu i rozkładu ciała. Stosowanie domowych środków czystości jest nieskuteczne i bardzo niebezpieczne.

Jak długo trwa proces sprzątania po zgonach?

Proces sprzątania po zgonach Łask może trwać kilka godzić, a w niektórych przypadkach nawet kilka dni. Wszystko zależy od danego przypadku, poziomu skażenia i wielu innych czynników. Z tego powodu czas pracy można wstępnie określić dopiero po oględzinach danego miejsca zgonu.

W jakich sytuacjach sprzątanie mieszkań po zmarłych musi być przeprowadzone przez profesjonalistów z Łasku?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych musi zostać przeprowadzone przez profesjonalistów w sytuacji, gdy istnieje ryzyko, że dany lokal został skażony niebezpiecznymi patogenami lub zabrudzony krwią, płynami ustrojowymi i innymi śladami biologicznymi.